reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

hmmm wiem skad ta ochota na czekolade, dzisiaj dostalam @ (troszke wczesniej niz powinna sie zjawic).
Jedyny plus z tego taki, ze zwykle ochoty nie mam na jedzenie, a minus to taki ze moglabym wtedy jesc wszystko co z czekolada. Wiec teraz to dla mnie prawdziwe cwiczenie silnej woli
 
reklama
inke- trzymaj sie kobieto ja wczoraj mialam ochote na kromke chleba z pasztetem tak pachnial ale wytrzymalam;]

a dzis tak mi sie chce i ogolnie jakos taka nie swoja jestem
 
ja tez taka dziwna, jeszcze jedna kawka by sie przedala (minimum jedna), ale wczoraj wypilam 2 i dzisiaj musze wytrzymac przy jednej
przyszlirodzice mi waga tez stanela (chyba na 3-4dni) ruszyla (w dol ;-) dopiero 8dnia
 
Dziewczyny nie przesadzajcie z kawą , bo wypłukuje ona magnez z organizmu:sorry2:. A na tej diecie i tak jest go mało w naszym organiźmie.:tak:

A ćwiczycie , czy tylko dietujecie?:confused:

Trzymam kciuki.:tak:

U mnie waga stoi jak zaklęta.:baffled:

Obrałam cel- ćwiczenia. I tak sobie ćwiczę , zginam się, gimnastykuję.
Dziś zaliczyłam kilometrowy tor wyścigowy wózkiem ( spacerówką, która co chwila grzęzła w śniegu) ) po zaśnieżonym chodniku.:-p
W domciu 100 rowerków, 500 półbrzuszków, 100 przysiadów.

Zakwasiory mam takie, że spać w nocy nie mogę .:baffled:
 
Ja cwicze co drugi dzien 30min na steperze skretnym przy srednim obciazeniu.
Po skonczonej diecie zaczymam a6w, kiedys doszlam do 18 powtorzen, ale nigdy jej nie skonczylam. Justa a ty jaki masz system z tymi swoimi cwiczeniami?
 
. Justa a ty jaki masz system z tymi swoimi cwiczeniami?

:no::no::no: ćwicze jak mnie napadnie. Czyli jak się ostatnio zawzięłam to codziennie , oprócz niedzieli.:-)
Po kilku dniach widzę znaczną poprawę w wizerunku swojej sylwetki.:tak:
Ćwiczę m.in. pólbrzuszki, spięcia ( chce dojśc do 1000 dziennie- nielada wyczyn:dry:), rowerek, przysiady.
Myśle o wprowadzeniu 8 minute : Abs, Buns,arms, legs.Ale narazie czasu za mało i warunków. Bo gdy zaczynam ćwiczyć mała kwęczy.:dry:
A6W ćwiczyłam zaraz po połogu. Doszłam do 2 tyg. i klapa. Ale nie odczuwałam po niej żadnych zakwasów, tak jak teraz to jest.
 
helol;]

no jasne ze tak co wieczor robie brzuszki stopniowo i juz doszlam do 100 w 3 partiach;p;p bo inaczej nie daje rady ale juz nie mam zakwasow bo najgorsze byly 2 pierwsze dni;] i widze ze mi sie skora napina i opona juz mi tak bardzo ne wisi wiec moze po miesiacu bedzie znacznie mniejsza ;];];];]

o i waga ruszyla po zastoju :):):)
 
helol laski dzisiaj rano mialam kryzys jkak wypilam kawe myslalam ze padne serce mi tak walilo ze puls chyba ze 150 mialam ale juz przeszlo :p no i dzis dzien 8 i 5 kilo mniej sialalala :):)

myslalam ze wczorajszy dzien o 1 herbacie i 1 piersi z kurczaka no i hektolitrach wody bedzie nie do zniesienia ale dalam rade :) jeszcze tylko 7 dni:) juz czuje ze bluzki robia sie luzniejdze i spodnie opadaja no i dzieki cwiczeniom oponka sie zmniejdza :D:D:D:D:D jeszcze troche i dojde do mojej wymazonej wagi bo teraz juz waze tyle co przed ciaza :D:D:D:D a musze jeszcze zrzucic z 5 kilo zeby wygladac jak kiedys kiedy bylam njachudsza w swoim zyciu;p;p bo ja od zawsze mam problemy z waga :)
 
reklama
Czesc ja dzisiaj ostatnio dzien, wooo myslalam ze nie dam rady, a tu nie wiem kiedy minela, bardzo szybko mi zleciala od 7dnia.
Jutro rano wielkie wazenie, napisze ile zeszlo, ale watpie by bylo wiecej niz -4, bo umiesnilam sie i boczkow brak.
Przyszlirodzice od jakiej wagi startowalas i ile masz wzrostu?
 
Do góry