reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta kopenhadzka- może kogoś zainteresuje?

Powodzenia na kopenhadzkiej!!! 2 razy próbowałam dotrwałam do dnia 6tego i za każdym razem to samo,prawie zemdlałam.Uważajcie na siebie.:-)
 
reklama
Ja pare dni temu skończyłam kopenhadzką po 3 dniach :-/ nie byłam w stanie. Głupia ja karmie piersią i zaczęło mic hyba mleczko znikać, ponado czułam sie bardzo słabo, rece , nogi mi sie trzesły ... ja jednak do diet się nie nadaję. Pozdrawiam wytrwałe ;-)
 
tej diety nie wolno stosowac jak karmisz piersia! ba! zadnych diet nie wolno Ci stosowac!!! Mozesz zrobic krzywde zarowno sobie jak i Malenstwu!
 
czesc dziewczyny!jestem nowa na waszym watku i tak przeczytalam wasze posty i musze stwierdzic ze od jutra sprobuje SB.mam jakies 5kg do stracenia wiec mam nadzieje ze wytrwam i sie uda,ale obawiam sie ze bez kawy to bedzie sie niezle mojemu zezulkowi obrywalo z byle powodu,hehe...nie wyobrazam sobie nie pic ani kapki kawy a szczegolnie z samego rana!chociaz w sumie to dziwne bo bedac w ciazy jakos nie pilam ani kapeczki a teraz zyc bez kofeinki nie potrafie:))
moja corcia(ma 11 miesiecy)niezle daje mi popalic i jak tak budzi sie dzien w dzien ok 5:30 to bez kawusi nie ustalabym na nogach za dlugo...czy tak na pradew nie mozna chociaz z jednego kubeczka z rana w tej dietce wypic?????
aha!musze wam goraaaaco polecic diete jajeczno-gapefruit'owa!!!!po urodzeniu Weronisi wazylam 66kg i waga stala w miejscu jak zakleta przez 7m-cy,pomimo cwiczen i diet,np 1000cal...no i mamcia mnie namowila na jajeczno-grapefruit'owa i przez 2 tygodnie schudlam 4kg!!!!od tego czasu stopniowo spadla o 2kg,ale dalej nie jest to moja waga wyjsciowa:(minus tej dietki:mozna ja stosowac tylko przez 2tyg. i to raz na rok!!!dostarcza nadmiar cholesterolu i nie mozna przesadzac.ale polecam,tak na dobry poczatek,bo wiem jaka to ulga i zastrzyk wiary jak w koncu waga wskazuje mniej:)pozdrawiam!!!!napiszcie i czy ktos ulegl kawie w sb i z jakim skutkiem.papa
 
nie zamierzam już bawić sie w jakikolwiek diety... jestem jak jestem - że ciut za duzo w pupie... i co z tego :-) Julka tego napewno nie zauważa ! Pozdrawiam
 
Heloł;-)
A ja dzis drugi dzień na diecie kopenhaskiej i jakoś leci:tak:
Oby tak dalej:-)
Ale muszę sie Wam szczerze przyznac, że ciężko jest byc na diecie mając maluszka w domu, bo to trzeba zupkę przygotować, to kaszkę sprawdzic czy jest oki:blink:. Oprócz tego moja mała wcina jakies chrupasy, herbatniczki a mnie slinka cieknieee, ehh....

Powodzenia kobitki;-)
 
dziś dziewczyny zaczynam - ale widzę, ze sama. Jestem po sniadaniu, a już mnie ssie w żołądku - ciekawe ile wytrzymam:)
 
reklama
moim zdaniem to dieta dla anorektyczek, robiłam ją jak byłam nastolatką! najlepszym sposobem na ładną figurę jest zdrowe odżywianie i regularne ćwiczenia, ale to wymaga więcej silnej woli niż tego typu diety :-p
 
Do góry