reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta cud - grupa wsparcia dla odchudzajacych, diety, sukcesy i porażki

Madziunia i tak powinno byc - ważenie raz w tygodniu a najlepiej raz w miesiacu ale ja świrnieta jestem i waże sie codziennie, chociaz notuje tylko tygodniowe wagi.

Mój mąż 2 tygodnie na diecie i 3 kg mniej...to sie nazywa sprawiedliwość;-)

A ja ugotowałam na przyszły tydzien zupkę kwaśniewskiego...no tak prawie bo na kurczaku i z marchewką i troche doprawiłam...a w przepisie tego nie ma. Będziemy ją jeść ale nie na wszystkie posiłku tylko na obiado-kolacje;-)
 
reklama
u mnie po tygodniu starania się o niejedzenie slodyczy mały sukcesik wolno bo wolno ale 55,5, jeszcze trochę
 
witam:)
może wam się wydać że pomyliłam strony ale nie:) ja rodzę dopiero 1szego marca ale już się nastawiam na dietę cud:) niestety baaardzo mi się przybrało w ciąży więc chwile zajmie mi odzwyczajenie się od zaspokajania swoich zachcianek żywieniowych:)
poczytałam i jak mogę to jeszcze poczytam troszkę zanim sama zacznę:) zawsze to raźniej wiedzieć że ktoś jeszcze walczy z tłuszczykiem:)
wszystkim mamom życzę wytrwałości no i oczywiście szybkich i bezpowrotnych strat na wadze:)
 
Pokarmisz troche to stracisz;-)

Matko jak za mną chodzi sernik albo jabłecznik...............ratunku:errr:.....................ja nigdy nie byłam dobra w postanowieniach.
 
Kaka ja dziś też ledwo co się trzymam ale to chyba spowodowane @ która ma być za tydzień. :sorry::sorry::sorry:
Nawet sie nie warzę bo czuję że nic nie rusza:sorry:
 
Dałam rade, dzies mija tydzien bez słodyczy i zaraz zaczna mi sie trzesc rece jak to na detoksie. jeszcze 5 tyg musze wytrzymac.

a tez gdzies za 10 dni @. dzisiaj na wadze 61,3. Jutro oficjalne ważenie:rofl2:
 
A ja trzymam sie ostro zasad a waga stoi:-:)-:)-:)-( czyży kryzys???? a może organizm mnie sprawdza:eek:
Kaka u mnie małpa dokładnie za tydzień;-)
 
reklama
Do góry