reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

detektor tętna

reklama
Moja położna nie popierała detektorów. Mówiła, ze jak się nie wie, co się robi to się wyłapuje po prostu swoje tętno i taki klops.
 
Miałam podobnie - zaczęłam szukać w 10 tc, złapałam po kilku min szukania. W kolejnych dniach już nie udało mi się. Po tygodniu znów się udało :) Wszystko zależy od ułożenia dziecka. Obecnie 15 tc i znajduje od razu. Poczekaj jeszcze troszkę bo zarodek jest malutki :) Na pewno wszystko jest ok!
 
Miałam podobnie - zaczęłam szukać w 10 tc, złapałam po kilku min szukania. W kolejnych dniach już nie udało mi się. Po tygodniu znów się udało :) Wszystko zależy od ułożenia dziecka. Obecnie 15 tc i znajduje od razu. Poczekaj jeszcze troszkę bo zarodek jest malutki :) Na pewno wszystko jest ok!
Dzis mi się udało po 3 dniach niczego a wiec jestem spokojna na kolejne dni. Dzięki za taki ciepły post. 🥰
 
reklama
Ja nie kupuję detektora. Jakbym nie znalazła, to lecialabym w stresie i łzach do lekarza. Za duże obciążenie psychiczne dla mnie 😉
Tę stronę też rozumiem. Bałam się tego ale muszę przyznać, że jak sprawdzam i nie znajduje to nie wpadam w panikę bo jak parę razy udało mi się złapać to dzieciątko było w totalnie różnych miejscach, raz głęboko, raz płytko. Szaleństwo złapać takie maleństwo. Z tego powodu jak nie złapię, nie panikuję i czekam z 2 dni. Gdyby nie detektor, byłabym non stop w stresie a tak...czuję wreszcie spokój. :)
 
Do góry