reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

Ja jestem prawie 5 miesiecy po porodzie i tez od jakiegos czasu tez mam ten problem. Mysle, ze to normalny objaw u wszystkich kobiet po porodzie. Wiadomo, ze z czasem wszystko wroci do normy. Musimy tylko brac witaminki i dobrze sie odzywiac. Jest to strasznie wkurzajace, bo wszedzie gdzie nie spojrze widze moje wlosy. :wściekła/y:
 
reklama
[FONT=Calibri, sans-serif]jak lubicie nosic włosy?;) proste i gładkie, mocno skręcone drobne loczki, fale, a może lubicie mieć dużo na głowie?;)[/FONT]
 
[FONT=Calibri, sans-serif]Wybieram opcję dużo na głowie:D Lubię takie podtapirowane i puszyste, żeby nie było widac ile mam naprawde włosów (jak się je zbierze w kucyka to wychodzi mysi ogonek:/) stylizuje je pudrem got2b powder'ful wyglądam wtedy jak bymmiała 3 razy więcej włosów niz mam w rzeczywistości;)[/FONT]
 
[FONT=Calibri, sans-serif]Ja lubię mieć takie podniesione u nasady, da sie tak zrobić tym pudrem? Mimo wielu zalet tapiru to ma jedna główną wadę plącze włosy, a jak jescze sie to spryska lakierem to tylko umycie głowy jest w stanie poradzić na plątaka. Może to wina moich włosów...nie wiem juz mi sie pary razy zdarzyło że fryzjerce grzebień utykał w moich kudłach takie sa niesforne...[/FONT]
 
Zazwyczaj wyprostowane;)
Ale trchę mi się od tego zniszczyły i raz ładny kitek:D A czasami są takie naturalne, takie poskręcane jak duże loki;)
 
[FONT=Calibri, sans-serif]zależy od nastroju, zdecydowanie lubię zmiany, czasem zakręcam sobie na papiloty, czasem prostuje, a czasem ugniatam na piankę żeby miec taki efekt dziewczyny surfera:D od got2b mam spray chroniący włosy przed gorącem prostownicy, dzieki temu nie przesuszam sobie włosów.[/FONT]
 
Bardzo lubię mieć puszyste włosy uniesione u nasady, jednak moje są grube i często po chwili są oklapnięte.. Lubię je pokręcić, ale ostatnio obcinałam i pokręcone wyglądają dziwnie, jednak już odrastają i znów będę kombinować :)
 
Kiedyś lubiłam półdługie,same mi się lekko podkręcały.
Teraz wolę krótko obcięte,mało zachodu z układaniem i szybko schną po umyciu :-)
 
Na temat wypadających włosów też bym mogła wiele powiedzieć, swego czasu bardzo duża ilość włosów mi wypadła. Muszę jednak przyznać, że mogło to być w dużej mierze spowodowane złym odżywianiem, ponieważ jak tylko zaczęłam dbać o to co jem kondycja moich włosów znacznie się poprawiła.
 
reklama
Do góry