reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

Ja znam 2 preparaty bardzo skuteczne w przypadku wypadania włosów. Nie działają jednak na łysienie u mężczyzn, a jedynie kobiece:
kosmetyki - Himalaya krem zapobiegający wypadaniu włosów 100 ml Evergreen
kosmetyki - Himalaya Rewitalizujący olejek do włosów 200ml Evergreen
Oba są robione przez Himalaya, indyjską firmę, która bazuje na ayurwedzie. Ich produkty są naprawdę rewelacyjne, a do tego niedrogie. Sam siedząc w Indiach sprawdziłem sporo z nich na sobie, choć akurat nie krem:).
 
reklama
Na wypadające włosy po porodzie pomogło ich ścięcie i witamiki np BELISSA.
A na okropny łupież szampon VICHY.Jest dość drogi ale naprawdę skuteczny.
 
Czesc kociak:happy:
Ja jak byłam w ciąży to włosy mi też wypadywały i po porodzie też stosowałam
wiele środków i nie pomogły ale teraz stosuje szampon przeciw wypadaniu włosów HEAD&SHOULDERS i naprawde pomaga włosy już mi nie wypadają a stosuje go dopiero miesiąc naprawde polecam:tak:
 
Moja siostra cioteczna też ostatnio walczyła z wypadającymi włosami i oprócz tego, że brała witaminy to nacierała skórę włosy olejkiem rycynowym i przerzuciła się na szampon i odżywkę Dove hair fall control therapy. Teraz widać jak jej nad czołem nowe rosną, taki meszek śmieszny ma
 
Kochane, powiedzcie mi proszę jak przywróciłyście ładny wygląd swoim włosom po ciąży. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby? Możecie polecić mi jakieś szampony, odżywki, maseczki?
 
ja ponieważ mam suchą i wrażliwą skórę, niestety również na głowie, muszę używać kosmetyków nawilżających i do skóry wrażliwej, również takich szamponów do włosów. kiedyś wystarczał mi zwykły nawilżający szampon + odżywka, ale po ciąży włosy stały się jeszcze bardziej suche. kiedyś miałam szampon sunsilk do skóry wrażliwej, ale od jakiegoś czasu nie mogę go znaleźć w drogeriach. potem miałam h&s do skóry wrażliwej, ale spłukiwał mi farbę zbyt szybko i teraz od jakiegoś tygodnia mam pharmeceris h kojący do skóry wrażliwej. bardzo fajny szampon - nic mnie nie swędzi itp. mają też szampon do włosów zniszczonych i przesuszonych(po zabiegach farbowania, rozjaśniania itp) oraz do osłabionych i wypadających, więc może to jest coś dla ciebie?
 
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź MamoBartoszka :)
nie korzystałam nigdy z tego szamponu. Muszę spróbować.
Czy jak byłaś w ciąży też straciłaś tyle włosów?
Ja mam chyba 1/3 tego co przed brzuszkiem.
Do tego wszystkiego czasami pojawia mi się łupież.. A włosy wyglądają jak suche patyki ;)
Śmiesznie mi odrastają włosy. Wyrasta mi się krótka grzywka :)
 
w sumie to o kosmetykach pharmacerisa jeszcze niedawno niewiele było słychać, zaczynali zresztą jednym czy dwoma kosmetykami, a teraz mają tego tyyyyyyyle ;) szamponów nie używałam, ale chyba na innych wątku chwaliłam serię na cellulit - nawet kupiłam już drugie opakowanie, bo mi miesiącu używania pierwsze zaczyna się kończyć. w każdym razie dla mnei ta marka jest fajna i szybko widać efekty, jeśli mają jakość wszystkich produktów taką, jak tych na cellulit to warto kupować natychmiast :)
a mają do włosów tłustych szampon? poszukam, jak mają to i dla mnie się nada :)
 
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź MamoBartoszka :)
nie korzystałam nigdy z tego szamponu. Muszę spróbować.
Czy jak byłaś w ciąży też straciłaś tyle włosów?
Ja mam chyba 1/3 tego co przed brzuszkiem.
Do tego wszystkiego czasami pojawia mi się łupież.. A włosy wyglądają jak suche patyki ;)
Śmiesznie mi odrastają włosy. Wyrasta mi się krótka grzywka :)

Proszę bardzo, cieszę się, że mogłam pomóc :) Mi na szczęście nie wypadały włosy jakoś drastycznie, największym problemem były suche i matowe włosy. Wiesz, tak sobie myślę, że prócz tego szamponu pharmaceris powinnaś może łykać coś na wzmocnienie włosów (jeśli nie karmisz), albo kupić sobie jakąś maseczkę do włosów i nakładać przez tydzień codziennie - zrobisz włosom super kurację. dobre jest też takie małe serum na zniszczone końcówki z avonu (mała buteleczka z zieloną nakrętką).
 
reklama
mamaBartoszka czy mozesz cos polecic na wzmocnienie włosów? Dziękuję Ci bardzo za porady. Muszę zrobić coś dla siebie :)
Na szczęscie już nie karmię (chociaż robiłam to przez ROK i 3 miesiące)
Znacie jakies skuteczne szampony przeciwłupieżowe?
 
Do góry