reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy tu naprawdę są 2 kreski???

reklama
Gratulacje :) Tak ja piszą dziewczyny na razie sprawdź przyrost po 48h powinien być min 66%, bierz witaminy dla ciężarnych przede wszystkim kwas foliowy, i do lekarza umów się ok 6 tyg bo teraz jeszcze za wcześnie żeby było coś widać. Dopiero przy becie ok 1000 jest pęcherzyk. Trzymam kciuki :)
 
Ostatnia miesięczka była 10.02 a dziś był termin miesiączki, mam nadzieję że beta zacznie przyrasta
Gratulacje :) Tak ja piszą dziewczyny na razie sprawdź przyrost po 48h powinien być min 66%, bierz witaminy dla ciężarnych przede wszystkim kwas foliowy, i do lekarza umów się ok 6 tyg bo teraz jeszcze za wcześnie żeby było coś widać. Dopiero przy becie ok 1000 jest pęcherzyk. Trzymam kciuki :)
Dziękuję , bardzo się cieszę i w dalej w to nie wierzę! 😍🥰 no ale testy ciazowe w ilości 5 i test z krwi plus brak mięsiaczki nie moga się mylić jestem dobrej myśli, dziś dopiero mój termin mięsiaczki więc pewnie wszystko będzie się pieknie rozwijać
 
Pozytywny ja tak mialam w pierwszej ciazy ale powtorz go za kilka dni powinna byc juz wyrazna linia (mnie w pierwszej ciazy wyszedl test po kilku tygodniach i wlasnie taka ledwie widoczna linia a bylo to w 6 tygodniu )
 
Nie patrzałabym na te metryczki z bety który to tydzień. Ja zaszłam w ciąże o dziwo 2 tygodnie po spodziewanej owu, a w dzień spodziewanej miesiączki testy były negatywne. 3 dni po już blade kreski i beta niziutka ale prawidłowe przyrosty co 48h :) Gratulacje trzymam kciuki
 
Pozytywny ja tak mialam w pierwszej ciazy ale powtorz go za kilka dni powinna byc juz wyrazna linia (mnie w pierwszej ciazy wyszedl test po kilku tygodniach i wlasnie taka ledwie widoczna linia a bylo to w 6 tygodniu )
Dziękuję ja w tym dniu w którym robiłam testy poszłam na betę i wyszła 57 także jestem szczęśliwa
 
Nie patrzałabym na te metryczki z bety który to tydzień. Ja zaszłam w ciąże o dziwo 2 tygodnie po spodziewanej owu, a w dzień spodziewanej miesiączki testy były negatywne. 3 dni po już blade kreski i beta niziutka ale prawidłowe przyrosty co 48h :) Gratulacje trzymam kciuki
Dziękuję jestem dobrej myśli 🥰 póki co żadnych objawów, piersi nabrzmiałe tylko ale to wczesna ciąza
 
Kochane mam wyniki bety kolejnej ,
Przyrost jest w normie, jestem już spokojna
Screenshot_2021-03-11-14-03-21-816_com.android.chrome.jpg
 
reklama
Zastanawiam się tylko czy faktycznie nie przełożyć wizyty? Bo lekarz i tak chyba nic nie zobaczy co myślicie?
 
Do góry