reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to początek porodu?

Tez tak mialam skrócona i zamknięta. Miałam biegunkę i wymioty i i skurcze .jak zobaczyłam szpital wszystko przeszło
Ja miałam biegunkę w pierwszej ciąży. Byłam już na patologii bo było już prawie 2 tygodnie po terminie.
Rano mi podali oxy, po południu przebili wody i kurcze coś mnie na kibel ciągnie, biegunka , potem dalej chciałam ale zatwardzenie. Idę do tej pielęgniarki i mówię, zatwardzenie mam a 30 minut temu biegunka była to Ona mówi, żebym po mału spróbowała może się jeszcze oczyszczę, zaraz 2 wleciała i mówi ale chodź tu zbadam Cię ... Jezus Maria, Ty już masz główkę w kanale to nie zatwardzenie to poród 😁😁🤣
Tez tak mialam. Kurcze non stop mi się chce 2 .poszlam to WC chce się wytrzeć a tu czubek głowy ...potem poszło szybko
 
reklama
Tez tak mialam skrócona i zamknięta. Miałam biegunkę i wymioty i i skurcze .jak zobaczyłam szpital wszystko przeszło
Tez tak mialam. Kurcze non stop mi się chce 2 .poszlam to WC chce się wytrzeć a tu czubek głowy ...potem poszło szybko
Z biegiem czasu to jest zabawne 😁😁
Ale jak sobie pomyślę co by było gdybym parła na tym kiblu, szok. Wtedy myślałam sobie, że do kibla chyba urodziłabym 😱😱😱
 
Z biegiem czasu to jest zabawne 😁😁
Ale jak sobie pomyślę co by było gdybym parła na tym kiblu, szok. Wtedy myślałam sobie, że do kibla chyba urodziłabym 😱😱😱
Mnie nogi bolały a że 2 poród. Pierwszy cięcie więc nie wiedziałam co to parte .
Położna do mnie jeszcze chwile byś urodziła tu w toalecie a chcieli rano wypuścić mnie do domu .
A ja do niej przy partych to co ?nie wyjdę do domu?
Wyjedziesz , ale z dzieckiem .
Wtedy byłam brzydko mówiąc byłam osrana ,że mam już urodzić
 
Mnie nogi bolały a że 2 poród. Pierwszy cięcie więc nie wiedziałam co to parte .
Położna do mnie jeszcze chwile byś urodziła tu w toalecie a chcieli rano wypuścić mnie do domu .
A ja do niej przy partych to co ?nie wyjdę do domu?
Wyjedziesz , ale z dzieckiem .
Wtedy byłam brzydko mówiąc byłam osrana ,że mam już urodzić
Ja też jestem po SN i po CC i SN wspominam lżej, łagodniej i lepiej niż CC.
 
Ja też jestem po SN i po CC i SN wspominam lżej, łagodniej i lepiej niż CC.
Mam tak samo .poród SN moglabym rodzic codziennie gorzej Ząb bolał mnie ,ale jak uda się urodzić 3 dziecko to przez cc bo muszą naprawić to co zepsuli .mam zszyte mięśnie z powłoką od skóry brzucha i wyglądam jak kosmita .wstydzę się tego .
 
Po ilu dniach od terminu zglaszalyscie się do szpitala?jutro mam termin moja pani ginekolog powiedziała że jak nie urodzę to w piątek mam jechać.Moj mąż tak panikuje że jutro chce mnie już zawieść do szpitala.

W ciąży w której nie miałam problemów miałam się zgłosić 10 dni po terminie porodu. Teraz zwykle zalecają się zgłosić 7 dni po więc i tak mega szybko Ci zalecili.
Ciąża ma prawo fizjologicznie trwać do 42 tygodnia. Indukcja kiedy dziecko jest niegotowe to nic fajnego i najczęściej kończy się cesarką.

Jak mąż chce pomóc to seks. Zdecydowanie najlepsza metoda na wywołanie.
 
Ja wymiotowałam całą noc i nad ranem a do terminu było 2 tyg, rado dr kazał przyjechać na ktg i tam wyszły spore skurcze ale ja nic nie czułam. Zostawił mnie na noc, wszystko się uspokoiło i rano gdy chciałam się wypisać czyli dobę od wymiotów wody odeszły i zaraz urodziłam. Powodzenia
 
Mam tak samo .poród SN moglabym rodzic codziennie gorzej Ząb bolał mnie ,ale jak uda się urodzić 3 dziecko to przez cc bo muszą naprawić to co zepsuli .mam zszyte mięśnie z powłoką od skóry brzucha i wyglądam jak kosmita .wstydzę się tego .
Ja jestem po CP (operacja z cięciem jak na CC). Podczas CC gościu mnie tnie i mówi, że wytnie starą bliznę i zostanie tylko jedna...
Yhymm została, taka, że też nie chce na nią patrzeć nawet. Miało być super a mam jeszcze gorzej niż wcześniej 😫
Blizna gruba, długa i widoczna dalej, rok po CC mimo, że aktywność fizyczna była, dbałam o nią i wgl..

Zastanawiam się nad plastyką brzucha i to poważnie się zastanawiam.
 
reklama
Ja jestem po CP (operacja z cięciem jak na CC). Podczas CC gościu mnie tnie i mówi, że wytnie starą bliznę i zostanie tylko jedna...
Yhymm została, taka, że też nie chce na nią patrzeć nawet. Miało być super a mam jeszcze gorzej niż wcześniej 😫
Blizna gruba, długa i widoczna dalej, rok po CC mimo, że aktywność fizyczna była, dbałam o nią i wgl..

Zastanawiam się nad plastyką brzucha i to poważnie się zastanawiam.
 
Do góry