reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to juz ?

Haha ja przy młodszym przespalam większa część rozwarcia[emoji23][emoji23][emoji23] obudziłam się po 7 bo coś mnie brzuch jak na okres bolał [emoji6] krew mk poszła więc poszłam do D i mówię dzisiaj rodze. Ten jak w amoku. Na kibelek mnie ganialo. Kąpać się chciałam iść a teściowa ty do szpitala jedź bo w domu urodzisz.. no i by tak było [emoji23] dojechaliśmy 8cm. Położyła mnie i kartę przyjęcia wypelniala... kończył lekarz bo ona poród odbierala[emoji23] bez pęknięcia i Cięcia. A młody 3650g więc nie taki nalutki. I na supermana się rodzil.

Starszaka też szybciutko poszlo. Pamiętam jak mama moja dzwoniła przed północą i powiedziały jej że do rana nie urodze. 5 min po północy urodziłam. Z tym że 1szy drobinek 2800 :)

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
reklama
Ja mialam dwaróżne porody. Pierwszy na leżąco pod ktg z oxy i masażem szyjki i dosłownie wypychaniem dziecka przez lekarza a na drugi dojechałam do szpitala na 7 cm rozwarcia, skurcze wolałam przetrwać chodząc i było lepiej, ból bardziej znośny i łatwiejszy poród. Oba dzieciaczki 4600
 
Cześć wszystkim, również mam pytanie, nie chcę zaśmiecać nowymi wątkami i podepne się tutaj, mam nadzieję, że moge :)
ponieważ jestem w 38 tc od ponad 2 tygodni opadł mi brzuch, mam skurcze, twardnieje mi brzuch ostatnio to coraz dłużej, ból jak na okres i od jakiegoś czasu czuję dziecko nisko, bardzo nisko czasem mam wrażenie, ze wpycha mi rączki w pachwiny, dochodzi do tego przeszywający ból jakby mi ktoś igly wbijał w szyjkę, od kilku dni mam mdłości...
Odstawiłam w niedziele luteinę, myślicie, że coś na dniach może zacząć się dziać?
Jutro idę do lekarza na kontrol, może się okazać, że mam już rozwarcie jakieś?
Wybaczcie to moja pierwsza ciąża i bardzo sie denerwuje ;)
 
Z tego co piszesz wynika, ze dziecko weszło w kanał rodny. Nikt ci nie powie ile to potrwa. Może dzień a może 2 tyg. a jak twoja szyjka? Jeśli chodzisz, jesteś aktywna to może być szybciej.
Ja tak miałam od 32 tyg, a poxniej rozwarcie na 2 cm i urodziłam po terminie.
Luteinę i magnez odstawiałam w 35, tylko dalej leżałam bo córka była mała i chciałam jej dać czas żeby podrosła.
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem, jak rozwarcie czy w ogóle jest bo wizytę mam jutro, a poprzednią miałam 4 tyg temu.
U mnie mały jest duży, przynajmniej ostatnio był prawie 1,5 tyg do przodu z wagą, miał prawie 3 kg, nie leżę, prowadzę normalny tryb życia, nie zamierzam też niczego przyśpieszać.
 
Nie wiem, jak rozwarcie czy w ogóle jest bo wizytę mam jutro, a poprzednią miałam 4 tyg temu.
U mnie mały jest duży, przynajmniej ostatnio był prawie 1,5 tyg do przodu z wagą, miał prawie 3 kg, nie leżę, prowadzę normalny tryb życia, nie zamierzam też niczego przyśpieszać.

I jak sie czujesz? Zaczęły sie jakies skurcze ?
U mnie nadal cisza ..
 
reklama
U mnie nadal cisza:(
Pojutrze termin i wizyta u gin. Bola mnie okropnie pachwiny i Mala czuje bardzo nisko ..
ale zadnych boli ani skurczów, nic
Kochana nie znasz dnia ani godziny to sekudna jak sie zacznie :)
Moj synek urodził sie w dniu terminu wyznaczonego hehe rzadko sie zdaza wiec a noz :D
 
Do góry