reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
31 Styczeń 2020
Postów
4
Witam. Ostatni okres miałam 28 grudnia cykle regularne co 28 dni. Teraz okres mi się spóźnia, dzis byłam na badaniu krwi i wyszedł mi wynik <100 mlU/ml czyli niby ciąży nie ma.... Dodam jednak że boli mnie brzuch i jajniki...
 
reklama
Witam. Ostatni okres miałam 28 grudnia cykle regularne co 28 dni. Teraz okres mi się spóźnia, dzis byłam na badaniu krwi i wyszedł mi wynik <100 mlU/ml czyli niby ciąży nie ma.... Dodam jednak że boli mnie brzuch i jajniki...
To jest wynik czego? Normy dla hormonu betaHCG mówią, że wynik poniżej 5 to brak ciąży. Wkleisz normy?
 
Nie ma sensu wklejanie norm bo wynik mówi sam za siebie. Ciąży nie ma. Jak okres nie przyjdzie to powtórz betę a jak negatywna to do lekarza.
 
Nie ma sensu wklejanie norm bo wynik mówi sam za siebie. Ciąży nie ma. Jak okres nie przyjdzie to powtórz betę a jak negatywna to do lekarza.
To są jakieś inne normy? Poniżej 100?
 

Załączniki

  • CAA80654-0AFB-4FB3-A9AB-8FC3AAF197E9.jpeg
    CAA80654-0AFB-4FB3-A9AB-8FC3AAF197E9.jpeg
    79,4 KB · Wyświetleń: 122
reklama
reklama
Do góry