reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciaza prosze o pomoc

Jusstyna1501

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Marzec 2019
Postów
91
Dziewczyny wklejam wynik testu który zrobiłam dzis popoludniu - 2 dni po spodziewanym okresie. Czy jest szansa na maluszka ?
 

Załączniki

  • 20190305_132137.jpg
    20190305_132137.jpg
    967,5 KB · Wyświetleń: 481
  • 20190305_131953.jpg
    20190305_131953.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 506
reklama
reklama
Biochemiczna daje szanse na staranie od razu, wiec nie sluchaj ze masz czekac 3mc czy cos.
U mnie tez nie bylo widac kazal mi przyjsc za 5 dni... poszlam i nadal nic ;(. Kazal zrobic bete wyszla 142... 48h pozniej obudzilam sie rano i na papierze zobaczylam krew. Pojechalam na izbe... Znow beta i juz 120... W miedzyczasie krwawienie sie rozhulało.
Właśnie ja od początku miałam słaba bete bo w dniu teoretycznie spodziewanej miesiączki tylko 17. Właśnie byłam na usg nic nie było widać kazał.mi przyjechać za dwa tygodnie Ale następnego dnia dostałam krwawienia beta już tylko 6. Na izbie przyjęć pani powiedziała mi że to poronienie coś w rozmowie wspomniała właśnie że biochemiczna. Ale na wypisów napisane tylko że poronienie... Ale chyba to jednak była ta biochemiczna ?
 
Właśnie ja od początku miałam słaba bete bo w dniu teoretycznie spodziewanej miesiączki tylko 17. Właśnie byłam na usg nic nie było widać kazał.mi przyjechać za dwa tygodnie Ale następnego dnia dostałam krwawienia beta już tylko 6. Na izbie przyjęć pani powiedziała mi że to poronienie coś w rozmowie wspomniała właśnie że biochemiczna. Ale na wypisów napisane tylko że poronienie... Ale chyba to jednak była ta biochemiczna ?
Tak, czyli bardzo wczesne poronienie po ktorym organizm sam sie oczyszcza.
Ja trafilam na wredna babe... Mowi ze beta 142 to zadna beta i czego ja oczekiwalam... I mam to traktowac jak spozniona miesiaczke... Glupie babsko mysli ze my kobiety to idiotki..
 
Tak, czyli bardzo wczesne poronienie po ktorym organizm sam sie oczyszcza.
Ja trafilam na wredna babe... Mowi ze beta 142 to zadna beta i czego ja oczekiwalam... I mam to traktowac jak spozniona miesiaczke... Glupie babsko mysli ze my kobiety to idiotki..
U mnie doktor u którego bylam prywatnie też zrobił ze mnie idiotka powiedział że cos w macicy widzi że to może być jakiś mały pęcherzyka że mam przyjść za dwa tygodnie. A przyszłam do domu i czytam że pęcherzyk widoczny jest przy becie 1000 to czego on tam szukał:/ a doskonale widzial ze mam bete 17 i ja pytalam czy cos z tego może być A on że tak oczywiście
 
U mnie doktor u którego bylam prywatnie też zrobił ze mnie idiotka powiedział że cos w macicy widzi że to może być jakiś mały pęcherzyka że mam przyjść za dwa tygodnie. A przyszłam do domu i czytam że pęcherzyk widoczny jest przy becie 1000 to czego on tam szukał:/ a doskonale widzial ze mam bete 17 i ja pytalam czy cos z tego może być A on że tak oczywiście
Noooo tak z nimi jest... Dlugo sie staralas?
 
reklama
Do góry