reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prosze o pomoc

Moim zdaniem nie
Ale jeśli mężczyzna jest podniecony to nawet jak nie ma wytrysku w jego powiedzmy "płynku" mogą znajdować się plemniki
Idź do ginekologa lepiej żebyś miała wiedze co i jak
tak wlasnie wiem! ale wydaje mi sie ze nawet tego plynku nie bylo ani nic wiem ze to idiotyczne pytania jakie zadaje ale stresuje sie juz ponad miesiac i mam dosc rozmawialam z mama na ten temat i wybila mi to z glowy ale ja i tak swoje
 
reklama
tak wlasnie wiem! ale wydaje mi sie ze nawet tego plynku nie bylo ani nic wiem ze to idiotyczne pytania jakie zadaje ale stresuje sie juz ponad miesiac i mam dosc rozmawialam z mama na ten temat i wybila mi to z glowy ale ja i tak swoje
Poproś mamę o wizytę u psychologa, z którym będziesz mogła porozmawiać na temat swoich obaw. Psycholog pomoże Ci, aby nie "schizować" :)
 
tak wlasnie wiem! ale wydaje mi sie ze nawet tego plynku nie bylo ani nic wiem ze to idiotyczne pytania jakie zadaje ale stresuje sie juz ponad miesiac i mam dosc rozmawialam z mama na ten temat i wybila mi to z glowy ale ja i tak swoje
Jesteś młoda i wiele rzeczy chodzi ci po głowie
Idź z mamą do ginekologa , jeśli wie że już tak się bawisz z chłopakiem to jest moim zdaniem najrozsądniejsze
 
nie uprawiam go.. mialam doczynienia tylko z ocieraniem dlatego tak sie boje bo nigdy nie mialam doczynia czyli 100% nie jesyem w zadnej ciazy tak?
No to nie ocieraj się i nie uprawiaj gry wstępnej, whatever ;) Dopóki nie będziesz na to psychicznie gotowa, bo tego typu schizy pokazują, że nie jesteś na to gotowa.

Masz testy ciążowe dostępne w aptece czy drogerii i w kilka minut możesz uzyskać odpowiedź na to pytanie zamiast pytać się kilka razy randomowych osób na forum, bo chyba to co Ci dziewczyny napisały Ci nie wystarcza.
 
Nie jesteś w ciąży. Żeby być w ciąży musi dojść do włożenia członka do pochwy i w tedy ewentualny preejakulat mógł by zapłodnić ale w dni plodne czyli owulacje. Poczytaj trochę o cyklu miesiączkowym kiedy może dojść do zapłodnienia i w jaki sposób. Zabezpieczaj się. Zaobserwuj swój cykl miesiączkowy, czy plamienia się powtarzają wsrodmiesiaczkowe, jeśli tak to musisz iść do ginekologa i sprawdzić czy wszystko ok.
 
reklama
Do góry