reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża? Pomocy!!!

Dołączył(a)
19 Kwiecień 2023
Postów
12
Robię już chyba 5 test. Wszystkie wyglądają podobnie. Coś widać, lecz jest to blada kreska. Okres spóźnia się 6 dzień. Wizytę u lekarza mam dopiero w piątek, choć nie wiem czy będzie w stanie juz cokolwiek mi powiedzieć. Oszaleje do piątku 😪

IMG_20230419_202425.jpg
 
reklama
Cześć, wynik odczytany w czasie?
Jak długie masz cykle?
Kreska jest widoczna, słaba ale jest.
Może masz możliwość iść na betę przed terminem?
 
Dla pewności podejdź do laboratorium i zrób sobie beta HCG z krwi. Nie ma sensu iść do lekarza za wcześnie, bo nic nie zobaczy. Jak będziesz miał wyniki krwi i potwierdza ciąże to lekarz jest w stanie cokolwiek zobaczyć przy wartości powyżej 1500. Jeżeli to nie ciąża to przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz i ginekolog również więcej Ci powie. Według mnie pierwszy krok to pobranie krwi.
 
Hej. Cykle trwają zazwyczaj ponad 30 dni.
Niestety nie zdążę iść na inne badanie. :/
test wyglada jak dla mnie pozytywny. Owulacja mogła się przesunąć, szkoda ze nie masz możności zrobienia bety, ale skoro inne 5 były również pozytywne to coś jest na rzeczy🍀 w jakich odstępach robiłaś testy?
 
reklama
test wyglada jak dla mnie pozytywny. Owulacja mogła się przesunąć, szkoda ze nie masz możności zrobienia bety, ale skoro inne 5 były również pozytywne to coś jest na rzeczy🍀 w jakich odstępach robiłaś testy?
1 wczoraj rano, 2 wieczorem. 1 dziś rano, 1 wieczorem. Mam jeszcze jeden na jutro rano.
 
Do góry