reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

beta wyszla poniżej 0,100mlU/ml, więc ciąża wykluczona
teraz tak sobie myślę, że to jednak mogło być poronienie:(
w piątek koleżanka zapytała mnie czy aby nie jestem w ciąży, bo jakoś tak inaczej wyglądam, w czwartek byłam na ćwiczeniach i dali nam spory wycisk, teraz żałuję bo to mogło przyczynić się do tego, że teraz beta wykluczyła ciążę, już sama nie wiem co mam myśleć, ale jak następnym razem będę miała jakieś oznaki ciąży, to chyba się położę do łóżka, żeby nie mieć potem do siebie pretensji, że coś nie wyszło, teraz jestem jakoś przekonana, że to przez te ćwiczenia, po co ja na nie poszlam:(

Słuchaj, to chyba jakieś fatum... Obydwie miałyśmy słabiutką kreskę, i obydwu nam wyszła ujemna beta!!! Mnie też!!! (wczoraj). Ale @ dalej nie mam i już kompletnie nie wiem o co chodzi... @ spóźnia mi się już 4 dni... a Ty dostałaś @? Jak do poniedziałku nie przyjdzie robię drugi test... Może coś u mnie mega wolno to idzie albo miałam przesuniętą owulkę. Nie mam pojęcia, bo być może to skutek odstawienia tabletek. Zgłupiałam totalnie w każdym bądź razie...
 
reklama
Dagula Rysica ja tez mialam bete wykluczajaca a mimo to po 2 tygodniach zobaczylam na usg bijace serduszko i jak widac po suwaczku minela nam poloweczka wiec trzymam &&&&& aby wam tez to sie zdarzylo:) puki @ nie ma wszystko jest mozliwe:) mi lekarz powiedzial zeby sie nie sugerowac wynikami betki bo bywaja mylne i jak to w moim przypadku bylo:)Mi tescik przed terminem malpy pokazal slabiutka kreske a w dzien @ nic wiec mam nadzieje ze sie wam udalo tak jak mi:)
 
Dagula Rysica ja tez mialam bete wykluczajaca a mimo to po 2 tygodniach zobaczylam na usg bijace serduszko i jak widac po suwaczku minela nam poloweczka wiec trzymam &&&&& aby wam tez to sie zdarzylo:) puki @ nie ma wszystko jest mozliwe:) mi lekarz powiedzial zeby sie nie sugerowac wynikami betki bo bywaja mylne i jak to w moim przypadku bylo:)Mi tescik przed terminem malpy pokazal slabiutka kreske a w dzien @ nic wiec mam nadzieje ze sie wam udalo tak jak mi:)

o kurcze - no to ja czekam w takim razie :p:p:p
Póki co @ nie ma i jakoś nie widać symptomów, żeby miała przyjść... Poczekamy zobaczymy, jak @ nie przyjdzie to kupię test i w poniedziałek zrobię. No ciekawe :p Jestem baaardzo ciekawa :p
 
To widze ze nie jestem sama :) U mnie nadal nie ma okresu :) juz 6 dzien a wynik testu negatywny. Wczoraj bylam oddac krew ale bardzo pozno i musze na wynik poczekac :) Jak dalej tak bedzie to gin pozostaje :) Czyli jednak testy sie myla :D Nadzieja Nadzieja Nadzieja nadal jest :D
 
Rysica, ja niestety @dostałam wczoraj, dokładnie w terminie, więc już wiem, że to nie ciążą:( oby u Ciebie było inaczej, trzymam kciuki!!:)
natalia, z tego co czytałam to takie plamienia, to nic takie i podobno często się zdarzają, póki co nie zamartwiaj się, bo tym sobie nie pomorzesz, wszystko bedzie ok!!
She123, testy podobno są wiarygone, jak wskazują ciąże, ale jak jej nie wskazują, to jest prawdopobonieństwo pomyłki, głowa do góry i cierpliwie czekaj na bete:)
dziewczyny trzymam za Was kciuki, a sama przygotowuje się do kolejnych starań. Koleżanka mi powiedziała, że dobrze jest brać coś na rozrzedzenie krwi, wtedy podobno łatwiej jest zajść w ciąże i ją utrzymać w pierwszych dniach, więc chyba do codziennego brania oprócz folika dorzucę sobie acard
 
Dagula, nie mogę iść, bo siedzę z Szymkiem w domu a mąż w pracy... A do gina mam baaardzo daleko - poza tym sama do gina z dwulatkiem to nie pójdę.
@ brak już 5ty dzień - jak do poniedziałku nie przyjdzie, to testuję raz jeszcze...
 
Wystarczy ze zaplodnienie sie przesunelo i test nie wykarze mi bardzo pozno pokazalo dwie kreski. Gin stwierdzil ze przesunelo sie i dlatego testy nie pokazywaly cierpliwosci kochane :) &&&&&& trzymam za wszystkie :)
 
część dziewczyny:)może coś poradzicie? zrobiłam 2 testy-oba(chyba)pozytywne.nie jestem pewna,ta kreseczka jest taka slabiutka ledwo różowa:(
zaczne od poczatku:we wtorek dostalam miesiączke.trwała 1 dzien normalnie, poczym KONIEC.dzisiaj zaczelam plamić jasną krwią .poleciałam z rana na badanie krwi-wyniki o 15.tak się boje że może byc to poronienie.jeśli wynik bedzie pozytywny jade do lekarza,mam nadzieje ze mnie przyjmie.co o tym wszystkim myslicie?
objawy typowo ciążowe mam ale możliwe że to tylko wyobraźnia
 
reklama
Do góry