reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

dziękuje wam dziewczyny:-) dagula nic sie nie martw ja starałam sie prawie 2 lata od poprzedniej ciąży która zresztą okazała się pustym jajem płodowym i usunięciem ciąży a jakieś 3 miesiące temu zarodek się nie zagniezdził i powiedziałam dosyc. koniec staran i wyliczania dni płodnych no i chyba sie udało:-) i tobie tez napewno sie uda tylko odpuśc trochę. przez te ciągłe starania całkiem mi sie okres rozregulował a teraz wszystko jak w zegarku mówie to z własnego doświadczenia...
 
reklama
Gratuluję dziewczyny:-)

Dagula a kiedy masz termin@???
Rysica ze swojego doświadczenia wiem że lepiej troszkę poczekac z wizytą, ja poszłam na pierwszą w 5tyg, i za wiele się nie dowiedziałam, tylko tyle że ciąża jest. Dopiero na 2 już było widać fasolkę i serduszko
 
@ powinnam dostać w czwartek, bo od 2 miesięcy mam cykle 30 dniowe, więc beta by mi już wskazała, gdyby to miała być ciąża:(
kurcze, ale dziewczyny macie fajnie, będę się starać i niedłygo do Was dołącze;)
 
Dagula to jednak może być za wcześnie nawet na betkę, więc jest jeszcze szansa, nie załamuj się całkiem. Na forum jest pełno dziewczyn, którym beta we wczesnej ciąży nie wskazywała na fasolkę
 
Dagula, ja robiłam betę 8 dni po owu i nic nie wykazała a dziś proszę, druga kreska :) a co Ci wyszło w tej becie? no ale ta druga kreska... sama nie wiem...

Madzik, ja idę w piątek do lekarza i zobaczymy co powie, bo niestety USG nie ma w gabinecie, więc będę się musiała zapisać na USG ale muszę skierowanie dostać... Poza tym muszę o L4 porozmawiać (teraz jestem na L-4 na rehabilitację, ale muszę niedługo przejść na ciążowe), spytać czy po poprzedniej ciąży gdzie przed urodzeniem Szymka spędziłam 3 m-ce w szpitalu nie muszę brać teraz czegoś na podtrzymanie i lepiej szybciej taką wizytę odbyć.
 
Objawy ciązowe nie występują odrazu.
Zrób test w dniu spodziewanej miesiączki.
Sex zawsze niesie za sobą ryzyko zajścia w ciążę.....szczególnie w dni płodne.
Ale bez testu czy badania nikt Ci nie powie czy zaszłaś czy nie
 
Dagula, ja robiłam betę 8 dni po owu i nic nie wykazała a dziś proszę, druga kreska :) a co Ci wyszło w tej becie? no ale ta druga kreska... sama nie wiem...


beta wyszla poniżej 0,100mlU/ml, więc ciąża wykluczona
teraz tak sobie myślę, że to jednak mogło być poronienie:(
w piątek koleżanka zapytała mnie czy aby nie jestem w ciąży, bo jakoś tak inaczej wyglądam, w czwartek byłam na ćwiczeniach i dali nam spory wycisk, teraz żałuję bo to mogło przyczynić się do tego, że teraz beta wykluczyła ciążę, już sama nie wiem co mam myśleć, ale jak następnym razem będę miała jakieś oznaki ciąży, to chyba się położę do łóżka, żeby nie mieć potem do siebie pretensji, że coś nie wyszło, teraz jestem jakoś przekonana, że to przez te ćwiczenia, po co ja na nie poszlam:(
 
hej wczoraj na wizycie ciąża się potwierdziła ale jest bardzo wczesna więc specjalnie nie było nic widac. a teraz pytanie które kieruję do kobiet które są lub były juz w ciąży: czy bóle jajników i podbrzusza są normalne w ciąży? bardzo mi dziś doskwiera taki ból i szczerze mówiąc jestem tym przerażona ciągle chodze do łazienki i sprawdzam czy nie plamie:-(
 
hej wczoraj na wizycie ciąża się potwierdziła ale jest bardzo wczesna więc specjalnie nie było nic widac. a teraz pytanie które kieruję do kobiet które są lub były juz w ciąży: czy bóle jajników i podbrzusza są normalne w ciąży? bardzo mi dziś doskwiera taki ból i szczerze mówiąc jestem tym przerażona ciągle chodze do łazienki i sprawdzam czy nie plamie:-(

mnie tgak bolalo od samego poczatku ciazy do samego konca,co chwile mialam obserwacje w szpitalu czy nic sie nie dzieje.na poczatku plamilam ale nic zlego sie nie dzialo.
Ja musialam cala ciaze brac no spe i magnez i tak nie pomagalo,pozniej dostalam mocne leki na powstrzymanie skorczow.
Ale moze kup sobie nospe?
 
reklama
Witam serdecznie :)
To mój pierwszy post i nie wiem czy w dobrym dziale ale może znajdzie się ktoś kto mi pomoże :D
Od jakiegoś roku staramy sie o maleństwo jednak do tej pory nic nie wyszło :( Cykle mam przeważnie 31 dniowe jednak niedawno(grudzień) byłam na wycieczce w egipcie i tamten cykl wydłużył się do 35 dni! <szok>. Ostatnią @ miałam 10 lutego( ten już był 32 dni) cały miesiąc regularnie staraliśmy się żeby trafić w odpowiedni moment. i tak dzisiaj jest 17 marca zrobiłam 2 testy (pierwszy zrobiłam 11.03) - wynik "negatywny" :( ;/ A @ jak nie było tak nie ma. Odczowam lekkie kłujące bóle jakby w oklicach jajników a niekiegy pochwy. Nieiwem co mam o tym myśleć już mam dość :( Zastanawiamy się nad dokładnymi badaniami. A może testy się mylą. Pozdrawiam :)
 
Do góry