reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Rysica w sumie to sugerowałam się tylko tym brzuchem, bo na piersi nie miałam co liczyc, zawsze bolały mnie na @, więc nie zwracałam na to uwagi. Ale tak jak mówiłam sporo przed @ miałam już bóle brzucha takie jak własnie na @, i to nawet nieźle mnie bolało, a wcześniej takie kłucie dziwne
Dagula u mnie tydzień przed @ wynik był negatywny, a w dzień @ była bladziuteńka 2 kreseczka, więc trzymam kciuki żeby to była fasolka:-)
 
reklama
No mnie brzuch zaczął boleć i kłuć kilka dni po owu i w sumie cały czas mnie pobolewa raz więcej raz mniej. Na piersi zwróciłam uwagę właśnie dlatego, że mi nigdy a nigdy nie doskwierają a tu nagle bolały, kłuły. Teraz też już się trochę uspokojiło. No ale brzuch a właściwie podbrzusze takie twardsze mi się wydaje - np dziś się oparłam o wannę jak Szymka kąpałam i mi "przeszkadzał" :p
Testuję w poniedziałek, chyba że nie wytrzymam to w niedzielę :p
 
Rysica - tak jakoś podobnie by wychodziło:-D
nie wytrzymałam i dzisiaj rano zrobilam sobie test, na pierwszy rzut oka była jedna kreska, ale jak się przyglądnełam to bladziutką drugą zobaczyłam i nie wiem, czy to może oznaczać, że jadnak coś tam jest, do @ mam jeszcze kilka dni, a do zapłodnienia jak doszło, to tydzień temu, więc stężnienie hormonu jeszcze małe;-). Dzisiaj od rana czuję brzuch, tak jak przed okresem, biorąc pod uwagę to co pisała Madzik, to jest szansa:-)
oby to było to!!
Dagula, jeśli jest druga kreska, nawet bladziutka, to JESTEŚ W CIĄŻY!!! :D:D:D:D Gratulacje!!!!!!! :))))))) Trzymam kciuki!!!!!!!
 
Rysica obyś miała rację:tak: w poniedziałek, albo jutro powtórze test, ale bez względu na wynik w poniedziałek pójdę zrobić betę.
3mam za Ciebie Rysica kciuki, obyś też zobaczyła 2 kreski!!
Fajnie byłoby się wymieniać postępami ciąży:)
 
aaa, ja jeszcze zauważyłam, że mam wrażliwe sutki, nie pamiętam, żebym kiedyś coś podobnego czuła, więc może to dodatkowy objaw;-)
 
aaa, ja jeszcze zauważyłam, że mam wrażliwe sutki, nie pamiętam, żebym kiedyś coś podobnego czuła, więc może to dodatkowy objaw;-)
hmmmm, ja też tak mam. Właśnie piersi mnie już nie bolą tylko sutki mam takie wrażliwe, że jak nimi i coś przypadkowo otrę to aż syknę :p A jak było w pierwszej ciąży to już aż tak dokładnie nie pamiętam :-D
 
Hej dziewczynki :-)

Ja natychmiast, mozna powiedziec nastepnego dnia poznawalam po wrazliwosci i bolesnosci piersi. Obydwa razy tak bylo, za drugim wiedzialam przed zrobieniem testu. W pierwszej ciazy oprocz tego i pod koniec straszliwej opuchlizny nog nie mialam zadnych objawow.W obecnej przez drugi miesiac i troche trzeciego bylo mi lekko niedobrze, nie wymiotowalam tylko tzw "ciaganie" a teraz zupelnie nic tylko cyc boli :-D
Trzymam mocno kciuki za pomyslne wyniki testow ;-)
 
ja wiedzialam juz 3 dni przed planowanym okresem, po prostu to czulam. a w dniu kiedy mialam dostac okres zobaczylam gesty, bialy sluz i zaczely mnie bolec piersi. 3 dni pozniej potwierdzilam testem ze bede mama :)
 
hej jestem w ogromnym szoku, zobaczyłam na teście te dwie upragnione kreski, z tym że jedna troszkę bledsza ale zamiast się cieszyc to zastanawiam się czy test nie był wadliwy , a pozatym strasznie sie boje by wszystko było ok. jutro rano powtórzę test i mam nadzieję ze test się nie mylił. trzymajcie kciuki
 
reklama
Do góry