reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Hej kobietki dawno mnie nie było:( wiecie co chyba w ciąży to ja nie jestem
icon_cry.gif
:(:(:(:( dzisiaj odebrałam badania i mam podwyższone TSH i może dlatego spóźnia mi sie miesiączka aż 11 dni:(:(:(:(:( a raczej nastąpił jej brak:/:/ tylko że tarczyca jest w gardle a mnie pobolewa brzuch i piersi test wyszedł negatywny zas:(czasem nie wiem co mam myśleć:(:(:(:((
 
reklama
Hej kobietki dawno mnie nie było:( wiecie co chyba w ciąży to ja nie jestem
icon_cry.gif
:(:(:(:( dzisiaj odebrałam badania i mam podwyższone TSH i może dlatego spóźnia mi sie miesiączka aż 11 dni:(:(:(:(:( a raczej nastąpił jej brak:/:/ tylko że tarczyca jest w gardle a mnie pobolewa brzuch i piersi test wyszedł negatywny zas:(czasem nie wiem co mam myśleć:(:(:(:((

zrob test z krwi tzw bete powinna ci wykazac czy jest ciaza czy nie...
 
J694 nie przejmuj się ja miałam wszystkie objawy książkowe dla ciąży, OM miałam 2 stycznia a ginka po usłyszeniu moich objawów i kiedy była OM parskneła smiechem i powiedziała ze to normalny okres mam (zaczełam plamic dziś) a potem dodała ze to organizm widzi a tak naprawde nic nie ma. Jednym słowem urojona ciąża jak u suczki:))) zajefajnie no nie?? a mnie wszystko napiernicza zobaczymy za kilka dni jak to bedzie:))
 
witam moje drogie panie:-) widze że nas tu przybywa z czego bardzo sie cieszę a zarazem mam nadzieje że rozwiejecie moje wątpliwości a mianowicie: generalnie obecnie powinnam miec dni płodne ale sama nie wiem czy je mam bo przyplątała mi się jakaś infekcja i wiadomo że śluz wygląda zupełnie inaczej, w poprzednim cyklu @ dostałam 9 dni wcześniej niż powinnam a teraz bola mnie sutki jak cholera!!! co o tym myślicie ? jedyna dobra rzecz to taka że infekcja juz przegoniona:-) pozdrawiam
 
Mam takie uczucie mrowienia w macicy, bolą jajniki naprzemiennie ale najdziwniejsza jest ta macica, jakbym miała mini- skurcze :) W ogóle teraz to zła jestem na siebie, bo zamiast zająć się czymś innym to ja za analizy się biorę...
 
Paolajn, Kalamondis miejmy nadzieje ze to ciaza :) u mnie tydzien po zaplodnieniu i tydzien przed @ zaczely bolec piersi,mialam rowniez naprzemienne klucia jajnikow i bol miesiaczkowy...pare dni po poszlam do gina i stwierdzil wczesna ciaze po macicy...po 2 tyg widzialam juz bijace serduszko wiec wierze ze sie udalo:) wspomne ze mi testy niewychodzily nawet z krwi byl prawie zerowy a jednak sie udalo &&&&&&&& tzrymam za was:)
 
reklama
witam serdecznie wszstkich:)
od dawna cztam BB... staramy sie z mężem od kilku m-c o dzidzię, jednak nie wychodzi:( mam prosbę, moze któraś z Was mi pomoze, bo się pogubiłam.. a zatem: ostatnia @ miałam 24.12 wcześniejszy ckl był 28 dniowy, wcześniej róznie (odsaiwłam tableki w maju i nawet 34 dni cyklu sie zdazło:( ) kochaliśmy się 8.01, od ego czasu mialam taki dziwny śluz,jak na plodne i aż do teraz... dziś jes 35dzien cklu.. @ nie mam , czuje sie dziwnie.. zrobiłam 2 testy 1 przedwczoraj i 1 dzisiaj i nic:( może sie nakręcam i @ przjdzie...oby nie..
pozdrawiam
 
Do góry