reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Diana, Paolajn, mam nadzieję, że się uda, jeśli jednak nie, to chyba będzie najlepiej przez parę miesięcy nic nie analizować, kochać się, kiedy będzie ochota, może wyjechać na weekend i zapomnieć o ciągłych staraniach i stresie.. Wiem po sobie - łatwo mówić- ale ja się postaram właśnie tak... może się przyłączycie do planu odstresowującego?:-)
 
postaram się , ale nie obiecuje:-) ja jezdze na szkolenia, pracuję w 2 szkołach i prowadze działalność- własnie zeby nie mysleć:errr: poczekamy zobaczymy :-)
 
ja tak wyczekiwalam,liczyla,mierzylam temp i nic nie wychodzilo...najlepiej nie myslec o tym zajac sie soba a napewno sie uda:) ja wiedzialam tylko mniej wiecej kiedy mam owu i bylo cudne przytulanko i jak widac owocne od razu :)psychika czyni cuda:)
 
No ja tam za bardzo o tym nie myślę :) Jak się uda to się uda a jak nie to nie :) Kiedyś się tam uda :)
Przydałby się jakiś taki wyjazd na parę dni ale nie ma pieniędzy ani czasu :( ehh..
tez bym chetnie gdzies wyjechala daleko stad moze zabiore sie i pojade do siostry ma malego 14 miesiecznego synka to bede wprawe lapac:) i odpoczne od tego miasta:)
 
Paoljan ja tez sie starałam i starałam aż wkoncu powiedziałam sobie ze jak się teraz nie uda to odstawiam starania na jakiś czas... koleżanka kiedyś poleciła mi żeby po..... zrobić tak zwana świece... no i się udało :) aż byłam zaskoczona i nie dowierzałam ze się udało w sumie to nawet teraz do końca nie potrafi dojść do mnie to ze wkoncu sie udało i ze bede mamusia;) takze powodzenia zycze;)napewno sie kiedys uda;)
 
witam serdecznie wszstkich:)
od dawna cztam BB... staramy sie z mężem od kilku m-c o dzidzię, jednak nie wychodzi:( mam prosbę, moze któraś z Was mi pomoze, bo się pogubiłam.. a zatem: ostatnia @ miałam 24.12 wcześniejszy ckl był 28 dniowy, wcześniej róznie (odsaiwłam tableki w maju i nawet 34 dni cyklu sie zdazło:( ) kochaliśmy się 8.01, od ego czasu mialam taki dziwny śluz,jak na plodne i aż do teraz... dziś jes 35dzien cklu.. @ nie mam , czuje sie dziwnie.. zrobiłam 2 testy 1 przedwczoraj i 1 dzisiaj i nic:( może sie nakręcam i @ przjdzie...oby nie..
pozdrawiam

Może fasolka, jednak przy takim długim cyklu test raczej by juz coś wykazał :( Ale trzymam kciuki za fasolke!

U mnie 22 dzień cyklu ;) Na fasolke się nie zanosi ;( Jednak mam nadzieje....Eh, zobaczymy.. Mdli mnie od fajek, ale to może od tego że ograniczyłam do 2-3 dziennie. Teraz byłam na fajce i pół wypaliłam i mnie zaczęło naciągać więc zgasiłam. Kilka razy już tak było..
 
reklama
Paoljan ja tez sie starałam i starałam aż wkoncu powiedziałam sobie ze jak się teraz nie uda to odstawiam starania na jakiś czas... koleżanka kiedyś poleciła mi żeby po..... zrobić tak zwana świece... no i się udało :) aż byłam zaskoczona i nie dowierzałam ze się udało w sumie to nawet teraz do końca nie potrafi dojść do mnie to ze wkoncu sie udało i ze bede mamusia;) takze powodzenia zycze;)napewno sie kiedys uda;)

Z tą świecą, to poprostu chodzi o to, żeby po stosunku sperma od razu nie wyleciała. Są pewne pozycje- np. od tyłu, że tworzy się podciśnienie i jak się kobieta potem kładzie, to jest "pryk" i plemniki wylatują z dość dużą prędkością. Czasem dlatego zaleca się, żeby unieść nogi i biodra do góry :)
Gratuluję Ci Fasolki, szczęściara z Ciebie:)
 
Do góry