reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

blagam pomozcie czy jest mozliwe ze jestem w ciazy ostatnia miesiacze mialam 17 sierpnia a 12 wspolzylam z mojim chlopaiem bez zabezpieczenia mam husdawki nastroju czesto odaje mocz przyczym boli mnie wszytko na dole mam zwiekszony apetyt jak nigdy,mam tagze bialo wydzieline z pochwy prosze odp
 
reklama
blagam pomozcie czy jest mozliwe ze jestem w ciazy ostatnia miesiacze mialam 17 sierpnia a 12 wspolzylam z mojim chlopaiem mam husdawki nastroju czesto odaje mocz przyczym boli mnie wszytko na dole mam zwiekszony apetyt jak nigdy,mam tagze bialo wydzieline z pochwy prosze odp

jak dla mnbie to jeszcze nie pownno byc zadnych ojawow tak wczesnie.
 
Monia moim zdaniem to nie realne skoro 17mialas okres a 12 wspolzylas wiec nie masz sie co martwic

Izulqua ale lekarz i tak nic Ci nie powie chyba ze to juz z7-8tydzien bo jesli 4-5 to raczej w to watpie ja bylam w 4tyg i nic nie widzial
 
to jakos szybko ale zdarza sie tyle ze nie kazdy lekarz od razu chce mowic tak wczesnie moj powiedzial zebym zrobila test bo teraz to on nic nie moze stwirdzic zreszta test to zawsze jakas wieksza pewnosc jak watpilam to zawsze na niego patrze:p
 
a mi w 5 stwerdzil:) mialam juz karte cazy:)

Monia moim zdaniem to nie realne skoro 17mialas okres a 12 wspolzylas wiec nie masz sie co martwic

Izulqua ale lekarz i tak nic Ci nie powie chyba ze to juz z7-8tydzien bo jesli 4-5 to raczej w to watpie ja bylam w 4tyg i nic nie widzial

Ja w poprzedniej ciąży też właśnie miałam już w 5 tyg badanie i założoną karte ciąży. Ale chodziłam prywatnie, a u nich jakoś inaczej to wszystko się dzieje. Teraz chodzę na kasę chorych i mam dość tych lekarzy.. Cóż, może zrobię ten test, skoro mówicie że tak będzie lepiej.
 
Ja w poprzedniej ciąży też właśnie miałam już w 5 tyg badanie i założoną karte ciąży. Ale chodziłam prywatnie, a u nich jakoś inaczej to wszystko się dzieje. Teraz chodzę na kasę chorych i mam dość tych lekarzy.. Cóż, może zrobię ten test, skoro mówicie że tak będzie lepiej.

a ja bylam panswtwowo i tez stwierdzil:) ja bym poszla do lekarza,jak i tak masz isc to przeciez moze sprawdzic,a w razie czego pozniej zrobic test jak @ by dalej nie bylo:)
 
reklama
a ja bylam panswtwowo i tez stwierdzil:) ja bym poszla do lekarza,jak i tak masz isc to przeciez moze sprawdzic,a w razie czego pozniej zrobic test jak @ by dalej nie bylo:)

Nom racja. @ dalej nie ma.. To już 4 dzień. Zwłaszcza że przy tabletkach, to raczej regularne powinno być.. Ale było tylko plamienie, jeszcze zanim odstawiłam tabletki i lekarz mówił że jak to nie ciąża to się @ rozkręci. I nic. Już sama nie wiem hehe.

Kochane, a jeżeli dajmy na to że nie jestem w ciąży, i brać by pod uwagę iż to plamienie to taki niby okres, to kiedy ja na miłość boską mam dni płodne?? To tak: 4 sierpnia miałam okres. skończył się 7 sierpnia. Od 9 sierpnia znów brałam tabletki. Mniej więcej od 20 sierpnia plamiłam -do wczoraj. W czym 22 i 23 krwawiłam jak przy @. 25 byłam u lekarza. I to by było na tyle. Ostatnią tabletke brałam 24.
 
Do góry