reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

żle sie wyraziłam moja normalna temperatura to 36,4 w czasie owulacji 36,7 a więc dośc mały wzrost, a teraz 37,1-37,2 i to mnie zainteresowało. skoro mówisz ze Tobie nie wszystkie testy wykazały ciąże to i dla mnie jest nadzieja. Nie pamietam jakiej firmy były testy ale jesli @ sie nie pojawi to za kilka dni zrobię kolejny może w końcu szcześliwy? Wiem że najprosciej zrobic badanie krwi ale w zeszłym roku miałam usuwana ciążę bo okazało sie ze pęcherzyk jest pusty, oboje z mezem mocno to przezylismy i nie chcę mu robic nadzieji dopuki nie mam pewności więc pozostaje czekac ale dziękuje ze dałas mi nadzieje:-)
 
reklama
natalia trzymamy kciuki za przyszla mame :-) informuj jak sie sprawy u Ciebie maja. Najlepiej jeszcze poczekaj i dzien po spodziewanej miesiaczce zrob test (taki porzadny chyba kosztuje 16 czy 17 zl). I zajmij sie czyms koniecznie zeby o tym jak najmniej myslec...
 
natalia ja też dołączam swoje kciuki. Ja robiłam trzy testy i na dwóch pierwszych pojawiła się ledwo widoczna kreska. Dopiero w ten trzeci uwierzyłam. Choć od razu czułam wewnętrznie, że coś się dzieje. Intuicja chyba nasza kobieca. Pozdrawiam
 
Moje objawy to:
-brak bóli w jajnikach(a przed @ miałam)
-biały śluz
-huśtawki nastrojów
-2-3 razy miałam zgagę (co mi się wcześniej nie zdarzało)
-częste siusiu
-problemy z wypróżnieniem
-przeczucie, że tym razem się udało:-)
Test w 26dc pokazał słabą kreskę, parę dni później już była wyraźna. Piersi zaczynają mnie boleć dopiero teraz, tak delikatnie.
 
Ja nie mialam zadnych wczesnych objawow, zero bolu piersi (nigdy jakos mnie nie bolaly), jednynie bol jak na @ i to wszystko. Pierwsze objawy zaczely sie pojawiac w okolo 6-7 tygodniu ciazy - bole piersi, czeste sikanie, mdlosci przez caly dzien, rozwolnienie, wysoka temperatura i bezsennosc plus ogolne zmeczenie. A i wogole na samym poczatku sie przezeibilam.
 
Takasobiekobitka no to gratuluje oficjalnie:)
Jeżynka Tobie tez gratuluje :)kurcze wszystkie fasolkuja az czuje sie zazdrosna:p
 
cornelka- dziękuję :) teraz kolej na Ciebie.


Badylinka- obserwujesz się ??
Tak wygląda normalny wykres (nie ciążowy) wyraźnie widać kiedy temp podskoczyła i , że przed okresem spada w dół . Kiedy jest się w ciąży w ostatnich dniach temp nie spada tylko utrzymuje się na takim samym lub wyższym poziomie ot cała filozofia.
cabcf45152df9c5f.jpg

O a ten jest ciążowy. Różnica raczej zauważalna.
dol7pr.png
 
reklama
no właśnie nie obserwuje ale muszę zacząć.....
gdzieś już wyczytałam że nie musi to być 37st, że musi być po prostu skok, który się utrzymuje.
zmierzyłam dziś rano i będę mierzyć co rano żeby zobaczyć czy się utrzymuje.

tak czy inaczej dziękuje za odpowiedź :)
 
Do góry