reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Cześć dziewczyny . Przychyle się do koleżanki beaty 26 . Czy plamiania czy brudzenia nie wolno w ciąży lekceważyć to może być objaw po seksie po zbyt gorącej kąpieli , a równie dobrze objaw odklejajacego się łożyska i wtedy trzeba podać leki na podtrzymanie i leżeć. Uwierzcie ,że lepiej chuchać na zimne niż potem żałować ,że się czegoś nie zrobiło.
 
reklama
nie denerwuj się napewno nic złego się nie dzieje, ale ja na Twoim miejscu pojechałabym do gin albo na izbę przyjęć do szpitala tam Cię zbadają i uspokoją a do środy będziesz w ciągłym stresie a to nie wskazane w naszym stanie. Pojedz albo zadzwoń. Głowa do góry jest napewno wszytsko ok :)
 
dokladnie napewno wszystko jest w porzadku:tak:jesli to poczatek ciazy to takie plamienia moga sie pojawiac, ale nigdy nie mozna ich lekcewazyc, lepiej idz do lekarza od razu a nie czekaj na wizyte w srode
 
hmmm...objawy chyba u kazdego inaczej....
Teraz objawy miałąm jakoś dośc wczesnie...mniej wiecej w 3 tygodniu...ale napoczatku male...zmnaczy sie
-kilka razy z rana mdlilo
-spanie mnie lapalo
-i nie wiem dlaczego ale strasznie sie wydzieralam i fochalam na partnera:sorry2:
 
Witam. biore dupchaston od 16 do 25 dc. miesiaczke mam dostac 28 maja. wiec jestem w 21 dc. od jakiegos czasu strasznie bola mnie piersi, ale tak dziwnie, po bokach, blizej pach... bola mnie plecy z dołu. wczoraj czułam takie dziwnie kłucie w jednym jajniku, spie w kazdej mozliwej sytuacji i strasznie duzo siusiam.
dodam jeszcze, ze z partnerem kochalismy kilka dni po miesiaczce oraz w czwartek tj. 14 maja (17 dc). nie zabezpieczami (bo zabezpieczeniem nie mozna nazwac stosunku przerywanego). w czwartek jak sie kochalismy, partner nie zdazył i mogło sie dostac troche nasienia do mnie. dodam,z e mam temp. 37,6 nigdy nie mialam takiej wysokiej. najwyzsza w cyklu to bylo 36,9-37. czy jest mozliwe,z ebym miala objawy juz od samego zaplodnienia? troche nie wydaje mi sie to prawdopodobne, choc moja znajoma (jest w 9 mc), mowila, ze miala juz takie objawy od zaplodnienia... sama nie wiem. nie ukrywam, ze ciaża byłaby dobra wiadomoscia :)
 
po co bierzesz duphaston? po co stosujecie stosunek przerywany jak chcesz byc w ciązy? czegoś tu nie rozumie, a jak chcesz byc pewna czy jestes w ciazy to tylko badanie krwi moze cos wykazac bo na test za wczesnie... badanie beta sobie zrob koszt ok 30zł.
 
po co bierzesz duphaston? po co stosujecie stosunek przerywany jak chcesz byc w ciązy? czegoś tu nie rozumie, a jak chcesz byc pewna czy jestes w ciazy to tylko badanie krwi moze cos wykazac bo na test za wczesnie... badanie beta sobie zrob koszt ok 30zł.
Poczytaj trochę o Duphastonie to będziesz wiedziała dlaczego bierze.;-)
 
biore duphaston poniewaz mam zespol policystycznych jajnikow, bardzo bolesne miesiaczki i problemy z owulacja. uprawiam stosunek przerywany poniewaz moj partner nie ejst przekonany o ciazy. jestesmy na etapie rozmow. mi niestety dzwoni ostatni dzwonek, poniewaz za dwa lata moge juz miec powazne problemy z zafasolkowaniem.
 
reklama
jeżeli bolą cię piersi to poprostu skutek uboczny brania tego leku.
Ja zrobiłam test jak byłam w 1 miesiącu ciąży, ale już wtedy wiedziałam że jestem minimun 2 tyg w ciąży. Może masz przeczucie, instynkt macierzyński się już odzywa.
 
Do góry