reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Faktycznie może macie racje i tylko spanikowałam, ale wiecie... na razie to wszystko takie nowe dla mnie i aż ciężko nie czytać :) Przede mną jeszcze ogłoszenie tej nowiny rodzicom, co nie będzie raczej łatwą rzeczą tym bardziej, że została mi jeszcze klasa maturalna od września, ale to i tak mnie nie ominie. Teraz bardziej się skupiam na dzidzi niż na tym co mnie czeka. Całe szczęście, że mogę liczyć na ojca dziecka :)
 
reklama
kropelka ja tak miałam dlatego nie przejmuj sie bedzie dobrze i nie czytaj juz nic na temat pozamacicznej ciazy.wiem ze to masakrycznie boli i na dodatek te mdłosci- biedna ale zobaczysz przezyjesz- ja tez przezyłam.:-)
super ze mozesz liczyc na ojca dziecka- nie zawsze tak jest. a rodzice jakos " pojda" zobaczysz, ja w pierwsza ciaze zaszlam w Twoimwieku- urodzilam w marcu poltora miesiaca przed matura i zdalam,cala ciaze nie chodzilam do szkloły bo mialam zagrozona i dalam rade wiec tez dasz - najwazniejsze jest nastawienie:-)))))))) trzymaj sie cieplutko
 
Ostatnia edycja:
mi by wychodziło na początek stycznia, więc do maturki będę miała jeszcze kilka miesięcy. A poza tym mam zamiar zaliczyć oba półrocza do końca grudnia, jeśli się da. tak żeby nie chodzić do szkoły jak już się dziecko urodzi. No cóż... trzeba poświęcić te wakacje na naukę i przygotowania do dorosłego życia :)
 
Wszystko się ułoży. Jakby nie było to teraz tworzycie własną rodzine i to jest najważniejsze. Daj znać jak rodzina to przyjeła, czy będziesz brać ślub czy będziesz czekać z tym po maturze. :-)powodzenia i nie stresuj się tak bo możliwe właśnie że z stresu boli cię brzuszek.
 
Mam nadzieję, że się ułoży i rodzice zrozumieją :) W tym tygodniu im powiem, już po wizycie u lekarza. A ze ślubem czekamy po maturze, ale na pewno weźmiemy i stworzymy już formalnie rodzinkę 2+1 :) Dzięki za wsparcie!
 
Kropelka18 miałam tak samo na początku i chociaż planowaliśmy dziecko i czekalismy na brak okresu to i tak ja wmawiałam sobie, że ten ból jajników to napewno przez jakąś cystę czy coś w tym stylu. Na szczęście okazało się, że to jednak nasza kruszynka :)
Musze Ci powiedzieć, że jak ja miałam 18 lat nie miałam takiego podejścia.. w życiu nie pomyślałabym wtedy o nauce w wakacje i wcześniejszych zaliczeniach. Jestem pełna podziwu, życze wytrwałości i samych dobrych dla Ciebie wiadomości :)
 
Nie mam innego wyjścia, chce skończyć szkołę, bo potem z dzieckiem będzie mi ciężko. Mój chłopak już studiuje, ale też zamierza zrobić dwa semestry w jednym i jeszcze do tego praca, żeby potem móc już być z nami. A poza tym chciałabym udowodnić rodzinie, że mimo młodego wieku i tak sobie poradzę w życiu. Studia odwlekę na rok, może na dwa. A może po roku zacznę zaocznie, zobaczymy jeszcze do studiów czas. Teraz najważniejszy rok w moim życiu przede mną i mam zamiar sobie poradzić :) Ciekawe czy się uda...
 
Uda Ci się napewno. To nieprawda że dziecko przeszkadza w studiach, pracy itd., dziecko pomaga bo masz dla kogo się starać i być przykładem:tak::tak::tak:
 
Kropelka Twoje podejscie normalnie mnie zadziwia, ja takiego nie mialm. świetna dziewczyna z Ciebie i na pewno bedziesz cudowna matka. wszystkiego dobrego:-):-):-) no i daj znac jak poszlo u lekarza i z rodzicami
 
reklama
hehe :) Mam tylko nadzieje, że wystarczy mi sił na to podejście do końca :) A jak już skończę szkołę, to będzie z górki :)
 
Do góry