reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
...mam takie pytanie czy jak sie robi test ciazowy to sa rozna jego odmiany w tym sensie ze jeden jest po 7 dniach inny po 10 to wiem ale ostatnio sprawdzalam test i nie bylo napisane po ilu dniach mozna robi a jedynie bylo napisane ze do 2-3 dni przed okrsem.Jesli nim robilam i wyszedl negatywnie to jak mam traktowac jego wiarygodnosc ??
Okres mam za tydzien mam dostac za tydzien a do felernego dnia doszlo ponad 2 tyg temu myslicie ze test jest wiarygodny ??
Implatacja trwa id 6 do 12 dni, po 14 dniach od zapłodnienia test powinien być już pozytywny, nawet z cieniem cienia, skoro minęły ponad 2 tygodnie to test powinien być już wiarygodny. Dla pewności może zrób nadanie beta hcg, z siekanych kup taki o czułości 10, na przykład pink super czuły test (są w rossmannie)
 
Hej! Czy któraś z Was powie mi co sądzi o mojej sytuacji?
Od roku nie biore anty, na początku miałam bardzo nieregularne miesiączki.
Od jakiś 5 miesięcy „jak w zegarku” cykl 28-30 dni, tym razem 43 i brak okresu.
Współczujemy bez zabezpieczenia, ale nigdy nie kończymy we mnie.
Wczoraj zrobiłam dwa testy, oba negatywne.
Czy możliwe ze jestem w ciąży jak testy negatywne?
Nie robiłam ich rano tylko koło 17.
Proszę powiedzcie co sądzicie
Na jutro jestem umówiona do ginekologa, czy będzie w stanie coś powiedzieć?
Mam tylko mega bolesne piersi i sutki, mega spuchnięte i nabrzmiałe, po za tym żadnych innych objawów ( na okres tez mnie bolą, ale nigdy aż tal nie urosły i nie bolały)
 
Hej! Czy któraś z Was powie mi co sądzi o mojej sytuacji?
Od roku nie biore anty, na początku miałam bardzo nieregularne miesiączki.
Od jakiś 5 miesięcy „jak w zegarku” cykl 28-30 dni, tym razem 43 i brak okresu.
Współczujemy bez zabezpieczenia, ale nigdy nie kończymy we mnie.
Wczoraj zrobiłam dwa testy, oba negatywne.
Czy możliwe ze jestem w ciąży jak testy negatywne?
Nie robiłam ich rano tylko koło 17.
Proszę powiedzcie co sądzicie
Na jutro jestem umówiona do ginekologa, czy będzie w stanie coś powiedzieć?
Mam tylko mega bolesne piersi i sutki, mega spuchnięte i nabrzmiałe, po za tym żadnych innych objawów ( na okres tez mnie bolą, ale nigdy aż tal nie urosły i nie bolały)
Wydaje mi się ze Ti nie ciaza ,po tylu dniach testy by wyszły, nawet popołudniu, jutrzejsza wizyta wszystko wyjaśnię
 
A moim zdaniem powinnaś dzisiaj z pierwszego porannego moczu test zrobić.
A jak nie zrobiłaś - to teraz pójść do labu i zrobić betę z krwi na cito.
Tak abyś miała wynik do lekarza.
 
A moim zdaniem powinnaś dzisiaj z pierwszego porannego moczu test zrobić.
A jak nie zrobiłaś - to teraz pójść do labu i zrobić betę z krwi na cito.
Tak abyś miała wynik do lekarza.
Wstałam właśnie i mam lekko różowe plamienie, nie jest to na pewno zwykły okres, poczekam do wieczora jak się nie rozkręci to pojadę na betę i do lekarza
 
reklama
Ja bym radziła z wynikiem bety zjawić się u lekarza, czyli powinnaś pójść teraz na pobranie.
Będzie miał lepszą wiedzę na temat Twojej sytuacji.
 
Do góry