reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Cześć, Dziewczyny. :-)
Drugi miesiąc staramy się z partnerem o dziecko. Współżyliśmy 12 i 13 dnia cyklu (cykle po 29 dni). Następnego dnia dostałam zapalenia pęcherza, a potem jeszcze przeziębienia z gorączką. Wszystko szczęśliwie zostało wyleczone (wyniki badania moczu też są w porządku), ale od ok. 17 dnia cyklu pobolewają mnie pachwiny. Najpierw zwalałam winę na przeziębienie, ale teraz ból jest momentami nie do zniesienia. Nie jest on bardzo mocny, ale dosyć dokuczliwy (nie mogę zbyt długo stać ani siedzieć w jednej pozycji). Test HCG wyszedł negatywny, ale to dopiero 24 dzień cyklu. Czy jest możliwe, że te bóle są związane z zapłodnieniem? Czy któraś z Was miała podobne objawy? Macie jakieś sposoby na bóle pachwin?
 
Sophia ja nie miałąm bóli przy zapłodnieniu..ALe każda z Nas jest inna. W sumie to w momencie zapłodnienia bolały mnie tylko piersi - czułam takie mrowienie, jakby coś rpzepływało mi przez kanaliki mleczne w piersiach. Jestem na samym początku dopiero i tylko latam często siku, tak to brak objawów :)
 
Źle się wyraziłam - czy te bóle mogą być związane z początkiem ciąży? Czytałam, że w późniejszych tygodniach ciąży mogą oznaczać rozszerzanie się miednicy, ale póki co to raczej za wcześnie. :p ni_kusia dziękuję za odpowiedź i gratuluję Maleństwa :-)
 
Źle się wyraziłam - czy te bóle mogą być związane z początkiem ciąży? Czytałam, że w późniejszych tygodniach ciąży mogą oznaczać rozszerzanie się miednicy, ale póki co to raczej za wcześnie. :p ni_kusia dziękuję za odpowiedź i gratuluję Maleństwa :-)

Mnie dopiero po terminie @ bolą jajniki jak na okres - taki troche ciagnacy ból, ale mozliwe ze cos czujesz w trakcie zapłodnienia, różne już objawy czytałam na różnych forach - objawy zapłodnienia, zagnieżdżenia ;-)
 
Źle się wyraziłam - czy te bóle mogą być związane z początkiem ciąży? Czytałam, że w późniejszych tygodniach ciąży mogą oznaczać rozszerzanie się miednicy, ale póki co to raczej za wcześnie. :p ni_kusia dziękuję za odpowiedź i gratuluję Maleństwa :-)
Ja jeszcze przed pozytywnym testem czułam takie bole w pachwinach... Myślałam ze to może jakies bole przed okresem ale jednak juz okresu nie dostałam... Przestalo mnie bolec w końcówce 5 tygodnia
 
czesc, okres mialam 23 sierpnia a wspolzylam 3 wrzesnia w zabezpieczeniu. do tej pory okresu brak a cykle zazwyczaj mam co okolo 30 dni . w zeszlym tygodniu bolaly mnie plecy w okolicach lopatek, a nigdy wczesniej nie mialam tak. zauwazylam tez ze nie mam apetytu, a naleze raczej do osob ktore lubia zjesc. tylko ze doszlo przeziebienie i teraz nie wiem czy to wszystko jest spowodowane tym przeziębieniem czy jednak moze to byc ciąża..
 
reklama
Do góry