reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
cześć dziewczyny !! podczas mojej "wyliczonej" owulacji mój narzeczony skończył we mnie. za pare godzin jak się okazało pojawił się u mnie śluz baardzo płodny. za dwa dni to powtórzyliśmy. Miesiączke powinnam mieć w czwartek/góra piątek i nie ma. Zrobiłam test dzisiaj... Jedna kreska. Od kilku dni jestem zdołowana, śpiąca, mam jakieś upławy ;| mleczno żółte ale nic mnie nie swędzi nie boli nie piecze. Naawet mnie nie bolą piersi a zawsze przed miesiączką mnie bolą bardzo, zaczynam mieć wrażliwe sutki.. czy test się może mylić? odstatnio miałam okres 10 sierpnia, zawsze przed okresem mam tak sucho i po prostu wiem że dostanę bo chodzę taka "pełna". a teraz nic. jeszcze mi tak mokro, i mam baardzo dużą ochote na seks, jest mi inaczej niż zawsze nie mam pojęcia czemu, może przez ten śluz? czy to możliwe że za wcześnie zrobiłam test? nie z porannego moczu, bo wstalam sie o 6 wysikac, a o 8 zrobilam test ....
Dodam jeszcze że wczoraj doszły oogromne wzdęcia i zaparcia...
 
Kataszko, zrób test jeszcze raz, bo być może poziom hormonów był za niski, aby test mógł wykryć ciążę. Ja robiłam test ok. 10 dnia po spodziewanej miesiączce po godzinie 16 po południu i wyszły dwie krechy;-) POWODZENIA!
 
3 dni po spodziewanej miesiaczce-test ok
wczesniej-brak apetytu-wstret do slodyczy-spaaaaaanie
bol brzucha jak na okres (troche mniejszy) ale ten sie nie pojawil :)
 
Witam!!! Jestem tutaj nowa. Z ciekawością czytam wszystkie Wasze posty. Obecnie żyję w niepewności czy jestem w ciąży. Staramy się dopiero od miesiąca więc byłby to prawdziwy cud, wspomagając się Bromergonem i Luteiną. W 6 i 8 dniu po terminie spodzieanwej @ zrobiłąm testy ciążowe i pokazała się słaba kreska, po pierwszym teście nie byłąm przekonana, czy test jest pozytywny i nawet byłam sceptycznie nastawiona, ale po drugim teście już nie mam pewności ;) W sobotę idę do gin na potwierdzenie. Byłby to teraz 6 tydzień. Objawów szczególnych nie mam, poza bolącymi piersiami jak przy okresie i częstym siusianiem :)
Byłaby to dla nas duża niespodzianką, bo czytając historie dziewczyn leczących się Bromkiem i Luteiną to trwać to może nawet kilka lat i na to byłam nastawiona. Dodam, że dopiero odstawiłam tabl. anty, dzięki czemu wiem, że pierwszy cykl powinnam mieć jak w zegarku, tak więc myślę, że wzorowo trafiliśmy na owulację ;) Rozmyślam i czekam do wizyty u gin, nawet źle sypiam z tej niepewności.
 
Witam Was dziewczyny.Jestem TU nowa,wiec postanowiłam opowiedziec Wam o mojej ''niewiadomej'':confused:.Od 3 miesiecy biore clo ktory moj gin przepisał mi na wywołanie owulacji.od 3 miesiecy cykle mialam regularne co 30 dni jak w morde strzelił.teraz @ powinna dostac we wtorek 13.09 ale minęlo juz 2 dni i nic.dodam ze robilam test w dniu spodziewanej @ i wyszedl negatywny.mam bolace piersi.czesto chodze do wc i troszeczke pobolewa mnie dol brzucha.co wy na to?
 
Ja robiłam 4 testy ciążowe i wszystkie negatywne a potem ogromny szok u ginekologa. Najlepiej zrobic test z krwi lub iść po prostu do lekarza żeby się nie potrzebnie nie stresować.
 
reklama
testy najlepiej robić z porannego moczu:)ja akurat wierzę w testy bo robiłam trzy i wszystkie wyszły pozytywne później było potwierdzenie u lekarza aczkolwiek testy robiłam późno bo chyba 2-3 tygodnie po planowanej @ byłam zalatana i nawet nie zauważyłam jej braku:p
nom wszystko możliwe:):) jak nie miałaś żadnych stresów które mogły się przyczynić do opóźnienia to leć na badanie krwi i wszystko będzie jasne:):):)
 
Do góry