reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Hej. Czy moge byc w ciazy gdy mialam @? Trwala 2 dni... Była skąpa i bezbolesna. Ale nie mam żadnych objawów ciążowych..


mnie tez sie wydawalo, ze mialam miesiaczke, a potem lekarz mnie uswiadomil, ze przy zAgniezdzaniu sie jajeczka czasem wystepuja krwawienia, moje trwalo 3 dni a miesiaczki zawsze mialam po 6 lub 7, a objawami jest roznie, ja np. na dzien dobry mialam wymioty, nie moglam nosic obcislych spodni bo bolal mnie strasznie brzuch i ciagle bylam zmeczona i senna, dlatego zorientowalam sie jak bylam w 2-3 tygodniu czyli samiutki poczatek a z kolei znajoma bez objawow dowiedziala sie o ciazy w 10 tygodniu przeszlo, nie ma reguly :)
 
reklama
U mnie z wczesnych objawów był standardowo ból piersi i dużo białego śluzu. Poza tym miałam jakiś nienaturalny zastrzyk energii, to było przed Bożym Narodzeniem ubiegłego roku i wysprzątałam dom jak nigdy :-))) Senność przyszła później, a nudności nie miałam prawie w ogóle.
 
Witajcie, czy to normalne że na początku pierwszej ciąży bardzo bolały mnie piersi, a teraz jestem w 5t. drugiej ciąży i nie mam zadnych objawów? wczoraj zrobiłam dwa testy, wyszły pozytywne, w środe idę do lekarza, ale troszke niepokoi mnie to, ze to ciąża zaczyna się inaczej niż pierwsza. Dodam, że urodziłam synka 9 miesięcy temu poprzez cc i nie karmiłam piersią.
 
Witajcie, czy to normalne że na początku pierwszej ciąży bardzo bolały mnie piersi, a teraz jestem w 5t. drugiej ciąży i nie mam zadnych objawów? wczoraj zrobiłam dwa testy, wyszły pozytywne, w środe idę do lekarza, ale troszke niepokoi mnie to, ze to ciąża zaczyna się inaczej niż pierwsza. Dodam, że urodziłam synka 9 miesięcy temu poprzez cc i nie karmiłam piersią.
Oczywiście że to możliwe w każdą kolejną ciąże można przechodzić inaczej i mieć inne objawy. To że jeszcze nie masz bolących piersi nie oznacza że nie będą Cię boleć za parę dni lub wcale. Ja przy pierwszej ciąży na początku zanim się dowiedziałam o ciąży miałam bóle podbrzusza i wrażliwe piersi a później doszło mi zmęczenie a le to tak po 2-3 miesiącach i nic po za tym a przy tej ciąży zmęczenie czułam już na początku ciąży a piersi zaczęły pobolewać później. No i jak na razie też zero innych objaw. Myślę że CC i karmienie (.) nie ma nic do objaw ale na pewno zastanawiasz się co to będzie w ciąży teraz po CC. Ja miałam CC prawie 2 lata temu zaszłam w ciąże po 1,5 roku i jest na razie ok w sumie zaleca się poczekać z następną ciążą do przynajmniej do roku po CC ale są też takie dziewczyny co zachodzą po 6miesiącach i wszystko też jest OK
 
Aguś:) Mój synek urodził się malutki, miał niewiele ponad 2kg., przez co macica była mało naciągnięta, przez co cięcie mniejsze i lżejsze, a blizna goiła się doskonale. Ciąża byla planowana po konsultacji z moim ginekologiem, tak wiec jestem w miare spokojna:) Czego i Tobie życzę, tzn tego spokoju:):):)
 
Aguś:) Mój synek urodził się malutki, miał niewiele ponad 2kg., przez co macica była mało naciągnięta, przez co cięcie mniejsze i lżejsze, a blizna goiła się doskonale. Ciąża byla planowana po konsultacji z moim ginekologiem, tak wiec jestem w miare spokojna:) Czego i Tobie życzę, tzn tego spokoju:):):)
Dzięki:) Ja w sumie jestem dość spokojna bo póki co wszystko jest OK a blizna tez super się goiła (zewnętrzne szwy wyjęli mi w 4 dobie po CC:szok: ale było widać że zagojone) no i zawsze to już teraz jest 2 lata a brzuch dopiero teraz zaczyna rosnąć tak bardziej więc myślę że będzie OK ale zastanawiać się zastanawiam wiadomo...;-) Powodzenia i zdrówka:-)
 
Agus-kula, na pewno będzie dobrze. Masz regularne kontrole u ginekologa, jakby coś było nie tak, zapewne od razu by zauważył. Myśl pozytywnie. :) Ja w październiku rok od CC, ale mamy zamiar poczekać 2, 3 lata
 
Witajcie, czy to normalne że na początku pierwszej ciąży bardzo bolały mnie piersi, a teraz jestem w 5t. drugiej ciąży i nie mam zadnych objawów? wczoraj zrobiłam dwa testy, wyszły pozytywne, w środe idę do lekarza, ale troszke niepokoi mnie to, ze to ciąża zaczyna się inaczej niż pierwsza. Dodam, że urodziłam synka 9 miesięcy temu poprzez cc i nie karmiłam piersią.
Oczywiście że tak. Druga ciąza może dawać zupełnie inne objawy niż pierwsza. Szwagierka moja z drugą córą miała normalny okres aż do trzeciego miesiąca! :)
 
reklama
generalnie podczas drugiej ciąży wszystko może (i przeważnie jest) inne -objawy, ciąża, poród i w końcu dziecko(jedno bardzo spokojne a kolejne płaczliwe)
 
Do góry