reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

myślę, że jeżeli uprawiałaś sex dzień przed terminem miesiączki, to nie jesteś w ciąży, no chyba że zaszłaś w ciążę np. miesiąc wcześniej
 
reklama
w takim razie myślę, że nie jesteś w ciąży, bo dni płodne przypadają okolo 14 dni przed miesiączką (wiadomo, że mogą zdarzyć się przesunięcia, ale dzień przed @ na 99% nie jest dniem płodnym)
 
To ja jestem tym 1% zaszłam w ciażę 3 dni przed @ i planowego dnia dostania @ plamiłam.

Więc mozliwe że jesteś w ciąży zrób test ciążowy będzie wszystko jasne.
 
napisałam, że mogą być przesunięcia, ale umówmy się- okres to nic innego jak wydalanie niezapłodnionej komórki jajowej z organizmu, więc jeśli w poniedziałek uprawaisz sex, a we wt dostajesz okres, to oznacza, że jajeczko nie było zapłodnione. Przecież droga jajeczka z jajowodu do kanalu rodnego to nie jest kwestia kilku minut, ale kilku dni
 
zrobię test. to bd najlepszym rozwiązaniem. tylko powiedzcie mi proszę kiedy jest najlepszy czas na zrobienie takiego testu? ile dni po zapłodnieniu ?
 
napisałam, że mogą być przesunięcia, ale umówmy się- okres to nic innego jak wydalanie niezapłodnionej komórki jajowej z organizmu, więc jeśli w poniedziałek uprawaisz sex, a we wt dostajesz okres, to oznacza, że jajeczko nie było zapłodnione. Przecież droga jajeczka z jajowodu do kanalu rodnego to nie jest kwestia kilku minut, ale kilku dni


To w takim razie jak wytłumaczysz mój przypadek, Julka została poczęta 27 marca ( nie ma innej opcji) 30 marca wypadała @ i krwawiłam.


Test wykrywa już 7 dniową ciążę ale ja bym się jeszcze kilka dni wstrzymała.
 
witam. Mam na imię kamila.
Zgłaszam się do was z pewnym problemem, na który mam nadzieję uzyskać szybką odpowiedź. Sześć dni temu kochałam się z moim chłopakiem. Wiem, że stosunek przerywany nie jest najlepszym sposobem ochrony przed ciążą, dlatego też na trzeźwo mocno tego żałuję. Zaczęłam zastanawiać się czy nie jestem w ciąży?
Trzy pierwsze dni przez cały czas miałam identyczne bóle podbrzusza jak przed miesiączką, która planowana była na środę. Oznacza to, że kochałam się jeden dzień przed planowanym terminem. W czwartek zaczęłam krwawić. Początkowo było to jedynie plamienie, następnie trochę większe krwawienie. Krew była bardziej gęsta niż zwykle i miała barwę czerwono-brązową. Następnego dnia jednak rano zaczęłam krwawić jak podczas normalnego okresu. Problem tkwi w tym, że od rana jakby miesiączka zniknęła. Przestałam krwawić jedynie od czasu do czasu odrobinę plamię. Przez kolejne dni aż do dzisiaj włącznie wciąż odrobinę krwawię i plamię.
Czy mogę być w ciąży? Czekam na szybką odpowiedź.
Z góry dziękuję!


tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
w takim razie myślę, że nie jesteś w ciąży, bo dni płodne przypadają okolo 14 dni przed miesiączką (wiadomo, że mogą zdarzyć się przesunięcia, ale dzień przed @ na 99% nie jest dniem płodnym)

totalne głupoty wypisujesz.. przytaczas zteorie ksiażkową, która często ma się nijak do życia i rzeczywistości..
 
Do góry