reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to był pozytywny test owulacyjny?

Poszłabym na monitoring niestety za granicą nie są do tego chętni. Wrócę na święta do Polski to zrobię jakieś badania tylko jakie..
 
reklama
Tego czy jestem płodna itd. Staramy się od czerwca . W związku ze nie wiem kiedy mam owulację bo mam nieregularne cykle kochamy się średnio co drugi dzień czasem codziennie
 
Co roku sprawdzam tarczycę bo mama ma z nią problemy :) Na początku roku było w normie ale teraz jak wrócę na święta to też przebadał oczywiście :) doktor stwierdziła lekkie torbiele ale mówiła że są za małe żeby coś z nimi robić :)
 
reklama
Witam czy test jest pozytywny?
Proszę o odpowiedz
 

Załączniki

  • BF0761CC-B276-4091-8DDE-033B7314378F.jpeg
    BF0761CC-B276-4091-8DDE-033B7314378F.jpeg
    108,2 KB · Wyświetleń: 35
Do góry