reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to alergia???

Joanna napisze wiecej wieczorem co u nas. Powiem tylko tyle że w czwartek wylądowaismy w szpitalu a w piatek wypisałam Jasia na własne żądanie .
Teraz dziecko dochodzi do siebie po kroplówkach :(
Jest dobrze :)
 
reklama

JOanna
no wiec dostailsmy skierowanie do szpitala bo lekarz niewiedzial juz co z Jasiem a wysypka sie powiekszała na nogi i rece :(
Skierowanie dostalismy o 18 a o 22 dopierro nas przyjeli na oddział .

Jasio dostał na noc kroplówe i tak kapała do rana , musiałam siedziec przy nim bo on sie bardzo wiercił < wenflon w rączce >
Rano pobierali krew i mocz i kolejna kroplówa < to juz masakra była < niespał i wyrywał siebi wenflon i chciał przegrysć tą rurke O rany...

Lekarze MASAKRA , zli że chcem coś wiedziec , że pytam .
Szpital ...Horror ! Klitka 3 m na 3 m w tym 2 mamy z dwojgiem maluchów + cały osprzet łóżeczkowo- szawkowy .Zostaj metr na metr do chodzenia .Niewolno wychodzic na korytaz itp .
Jasio dostawał tam bzika , roznosił pomieszczenie normalnie

Lekarze stwierdzili po badaniu że wg. nich to silna wysypka po goraczce trzydniowej
krew + mocz ok .
Chcieli nas zostawic na obserwacji do poniedziałku ale ja stwierdziłam że obserwować moge go w domu bez stresu dla dziecka i całego tego cyrku.

Wysypka pomału zaczyna ustepowac .Zeszła z główki , zbladła na twarzy , wyysypane ma poliki i koło uszu .
Reszta ciała jeszcze w plamkach ale delikatniejszych niż było to wczoraj .

Lekarze stwierdzili że ta wysypka będzie schodzić do 2 tygodni.

kompie go w mące ziemniazanej i tym czymś fioletowym .

dzisiaj już wygląda dobrze .
 
L4dy- ciesze sie bardzo ze wysypka wam znika.
dobrze ze zabrałąs synka do domu. nigdzie nie bedzie tak zdrowiał jak u siebie w domku. trzymajcie sie i wracajcie szybko do zdrowia.
 
L4dY-bIrd mysle tak samo jak MADZIA.

Zdrowka dla Jasia jak najwiecej.

daj jeszcze znac jak sie ma Twoj synek.
Pozdrawiam
 
L4dY-bIrd nie zebym przypominała, ale chyba miałam nosa... :-[ Dużo zdrowia dla Jasia i dobrze, że jest w domciu. Twoja opieka to najlpsze lekarstwo. Ja też bym uciekała jak najszybciej z takiego miejsca. A dlaczego nie można po korytrzu chodzić ??? Co to wiezienny szpital ??? :mad:
 
dziewczyny z Jasiem coraz lepiej :) Z dnia na dzień czerwone plamy bledna :)
Zeszły już prawie z polików i brzuszka , plecy sa juz czyste :)
Zostało troche na rekach i na nozkach jeszcze .

Kompie go w krochmalu i fiolecie .DAje wapno i Zyrtec :)

Dzieki za trzymane kciuki :)

NIgdy wiecej szpitali ! ::)

Irlandia a po korytarzy niemoglismy chodzić bo bylismy na odddziale zakażnym ::)

 
witam was serdecznie
jestem mama 4 miesiecznej Natalki
gdy sie urodzila wazyla 3350 i miala 54 cm dlugosci
obecnie urosla 11 cm ale slabo przybiera na wadze tak mi powiedzial pediatra
zlecila mi badanie moczu i morfologie
okazalo sie ze Natalka ma lekka anemie przepisala mi zelazo w syropku cebionmulti i kwas foliowy, pozatym Natalka ma skaze bialkowa i dokarmiam ja bebilonem sojowym cale szczescie jej to smakuje.
czy ktoras z was ma podobny problem ze swoim malenstwem i czy moge isc z nia do jakiegos specjalisty w zwiazku z alergia?
odstawilam mleko i jego przetwory bo Natalka miala na cialku krostki ktore ja swedzialy i na to pediatra przepisal mi masc od ktorej to jej przeszlo chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej o calej tej alergii i wszystkim z tym zwiazane. to moje pierwsze dziecko i o wszystko sie martwie.
pozdrawiam was serdecznie i dziekuje za wszystkie odpowiedzi
 
Martynko! Ja też byłam na początku przerażona wszystkim co działo się z Emilką . Trafiłam na fajnego pediatrę który powiedział że jeżeli będę miała właściwą dietę to składniki pokarmowe jakie dostarczę z mlekiem Emilce będą sprawiały żę będzie przybierać na wadze. A przez pierwsze 2 tygodnie cały czas jej waga spadała. Profilaktycznie zalecił mi nie jeść :nic mlecznego (łącznie z wołowiną i cielęciną), żadnych orzechów ( z wyjątkiem migałów, które świetnie wpłwają na laktację), nic co zawiera kakao,kawę, alkohol, żadnych cytrusów( łącznie z brzoskwiniami, bananami, morelami), ograniczyć cukier i z przypraw tyklo sól i pieprz-broń Boże żadnych kuchaków, weget, ziarenek smaku,maggi i kostek rosołowych.
Musisz wierzyć że wszystko co robisz-robisz najlepiej jak potrafisz z miłości dla Twojego dziecka-bo przecież tak jest.
Pozdrawiam
Emilka rośnie jak na drożdżach (waży 12 kg), nadal karmię ją piersią :laugh: :laugh: :laugh: i nadal jestem na tej diecie. O0
 
reklama
czy ktoś wie gdzie mozna kupic jagniecine? chodzi mi o zachodniopomorskie, moze byc rowniez pomorskie, wielkopolska i lubuskie. Moja 7-miesieczna coreczka jest alergikiem min. jest uczulona na mieso, moge podawac jej krolika, jagnie i golebie. jestem ze szczecina i mozna kupic to w makro ale niestety tylko zamorozone. gdyby ktos mial jakiekolwiek info. bylabym bardzo wdzieczna.
 
Do góry