reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Dziewczynki, byłam u pediatry i stwierdizła, że już lepiej, że nie jest odwodniony:D super, opłacało się pół nocy nie spać:-) Powidziała, że jeszcze kilka dni może trzymać, ale najważniejsze, że daliśmy radę nawodnić :tak: Zjadł ziemniaczka i 5 łyżek marchwianki i juz dopomina się o jedzenie, więc po tym też widzę poprawę, no ale on raczej niedozwolone rzeczy chce - "kakałko" na prykład ;-)
 
reklama
Dziewczynki, byłam u pediatry i stwierdizła, że już lepiej, że nie jest odwodniony:D super, opłacało się pół nocy nie spać:-) Powidziała, że jeszcze kilka dni może trzymać, ale najważniejsze, że daliśmy radę nawodnić :tak: Zjadł ziemniaczka i 5 łyżek marchwianki i juz dopomina się o jedzenie, więc po tym też widzę poprawę, no ale on raczej niedozwolone rzeczy chce - "kakałko" na prykład ;-)
Super że już wszystko jest na dobrej drodze :)
 
Witam

Ja na chwilkę, może później zajrzę. Moje dziewczyny dobrze, antybiotyk dobrać do końca, zastrzyki też niestety do niedzieli, ale już jest OK. Teraz zasypiają po miłym popołudniu :-p u cioci Beaty w towarzystwie jeszcze jednej cioci Kasi :-). Dzięki dziewczyny.


Na chwilę obecną piszę się na jajeczko w Chacie. Chyba że w ostatniej chwili mężowi się plany zmienią i będzie musiał do pracy iść.
 
Witam. Za dużo nie napiszę bo mi Krystek wstał z drzemki i ciągle mnie woła ,więc zmykam
witam sie

a dodam jeszcze ze w sobote czeka nas zabieg i juz mi sie sni ten migdałek Asi po nocy, mam nadzieje ze zadnych powikłan nie bedzie
Trzymam kciuki za zabieg, na pewno wszystko będzie dobrze:tak:

Witajcie, rano tylko zajrzałam z podziękowaniami a potem zaczęło się Wielkie Odcycowanie - i jakoś nawet w miarę nam to idzie (od rana tylko 3 razy Pablo się podłączał i to jak już nic nie działało i przed spaniem) ale proszę o trzymanie kciuków. Przyszła moja kochana ciocia:-) to mogłam spokojnie przetrzeć choć 2 okna:tak:.
Olek na rowerze a my zaraz po Jula śmigamy.
Trzymam kciuki za odcycowanie Pabla:-)


Ja za okna biorę się po niedzieli, teraz jeszcze mam labę na całego :tak::tak:
Maja właśnie pierożki wcina to ja do kompa na chwilkę zasiadłam :-D:-D
A ja już dzisiaj w jednym pokoju pomyłam wszystkie okna i nawet drzwi balkonowe:-p, a w kuchni i w drugim pokoju to może jutro:confused:

Motylla Radek po prostu sprawdza, gdzie się może zmieścić i ewentualnie schować mamie;-):-D
Za pewne tak:-D:-D

to kto jeszcze chętny na szukanie wiosny ??????????
ta sobota
nie ma żadnych opłat
tylko dobra zabawa :-)



na jajeczko trzeba spisać chętnych i trzeba wcześniej rezerwację zrobić byśmy miały DUŻY STÓŁ!! DUŻO MIEJSCA DLA KAŻDEGO :-)


IIIIIIIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! ;-)




JAJECZKO BB

30 marca 2012



dziewczyny organizować opiekę nad dziećmi obecność obowiązkowa :-)
to czas świąt, pokoju, miłości, wzajemnego zrozumienia :-)))

Zobacz załącznik 449799



idę do N bo już mki wiosna do głowy uderza:-)
Na jajeczko to bym była chętna ale najpierw muszę z W. pogadać.

widzę że jakieś jajeczko się szykuje... :happy2::happy2:
a gdzie to spotkanie ??
bo i ja byłabym chętna... no w końcu bo kurczę zawsze się wybieram a później coś wypada mi.


a mi dzisiaj na spacerku chyba Motyli Krystek drogę zaszedł :-):-)
kurczę dopiero później skojarzyłam że to Motylla była :)
To może na jakiś spacerek się umówimy?

Dziewczynki, byłam u pediatry i stwierdizła, że już lepiej, że nie jest odwodniony:D super, opłacało się pół nocy nie spać:-) Powidziała, że jeszcze kilka dni może trzymać, ale najważniejsze, że daliśmy radę nawodnić :tak: Zjadł ziemniaczka i 5 łyżek marchwianki i juz dopomina się o jedzenie, więc po tym też widzę poprawę, no ale on raczej niedozwolone rzeczy chce - "kakałko" na prykład ;-)
Super że jest lepiej:tak:
 
Atali super wieści... na razie przetrzymaj go jeszcze na diecie - niech żołądek mu się uspokoi... najważniejsze że się nawodnił!!!!;-):tak:
 
Dotarłam do domu, :tak: w przedszkolu super, oczywiście H myślał, że zostanę z nim do 15.00:sorry2: i w płacz jak wychodziłam, nie wiem jakoś chyba nie za dobrze wpływają na niego takie moje przyjścia do przedszkola:sorry2:

anaconda
ja nawet nie chcę nic słyszeć o waszym wyjeździe do teściowej:no:

iwonka jak egzamin?

atali zdrówka

justyna :tak::tak::tak:;-)

mariolcia witaj co u was?

madziara nie no opuźniona jestem:-D rozbawiłaś mnie

emilka dzięki za transport;-)
 
Dotarłam do domu, po egzaminie, eee, mieszane uczucia:eek: były 3pytania teoretyczne napisałam na dwa, i dwa zadania z czego jedno zrobiłam dobrze, a drugie tak trochę podziubdziałam....:dry: wyniki nie wiadomo kiedy, może we wtorek, może środa:dry:

atali dobrze że już w porządku i odwodnienie zapojone:tak:

Madzienka jak tam 8godzinny plan pracy, zrealizowany:-)? a reddsik? BEZKONKURENCYJNY ja z reguły nie lubię piwa, ale to jest wyśmienite:tak:

Justynka już spakowani do wyjazdu?

Marzenka prace domowe nadrobiłaś? spacerek pewnie się udał w tę piękną pogodę:tak:

Później zajrzę, bo ledwo co do domu weszłam....
 
My już w domku, wymęczyła mnie jazda autobusem, a jeszcze w drodze powrotnej kierowca włączył mogrzewanie to już całkiem myślałam że skonam:dry:

Iwonka trzymam nadal kciuki:tak:Jesteśmy spakowani w połowie...

Madziara
siostrzeniec to mały diabełek, a jak będę sama z dzieciakami to chyba w wariatkowie wyląduję...

Atali super wiadomość!!! Zdrowiejcie szybciutko:-)

Emilka, Anaconda Maltanka super miałyście spotkanie:cool2:

Sunday, Eliza halo halo????

Jezu, głowa mi pęka:no:, wypiłam słabą kawę bo tydzień temu gdyby nie brat który nawijał mi makaron na uszy to zasnęłabym za kierownicą:eek:
 
ratunnnnkkkkku

aby weszłam do domu, dostałam telefon z przedszkola, że Hubert wstał im z płaczem i jest rozdrażniony, pojechałam do przedszkola, skarży się, że go ucho boli, jakiś ciepławy mi się wydawał, ale pani mówi, że mierzyła mu temperaturę to nie ma, zmierzyłam m jeszcze raz miał 37,2, z przedszkola pojechaliśmy do przychodni, i jedno ucho zaczerwienione, drugie nabrzmiałe:szok: masakra, a przecież rano była to żadnych oznak choroby, ani kaszlu, ani kataru, ani gorączni, no niiiiicccc:eek: dostaliśmy zinnat- no po prostu super, dwa tygodnie po antybiotyku i znowu, to już chyba 5 od października:-:)wściekła/y:

załamka normalnie, dobrze, że w poniedziałek nam laryngolog wypada to jeszcze zajrzy do tego ucha. Przez tydzień na pewno siedzimy w domu, potem już tylko tydzień do świąt to pewnie też go przetrzymam, a po świętach mamy wesele, więc pewnie do przedszkola pójdziemy dopiero w połowie kwietnia:shocked2:
 
reklama
Witajcie

Ja na chwilę, bo zaraz zbieram się do przedszkola, a mam jeszcze coś do zrobienia w domu
:tak::-p Wczoraj rozmawiałam z ginem i wyniki wyszły dobre :tak:jakiś wynik wyszedł ujemnty czyli w porządku, dokładnie nie wiem o który chodziło i co oznaczał, ale to mi wystarczy, jupiii, a katować go będę jak pójdę na wizytę, a wybieram sie jeszcze przed świętami.

madziara
do przedszkola idę dzisiaj, a wyniki tak mam uspokoił mnie trochę, bo jakiś wynik wyszedł ujemny-czyli w porządku:tak:

Monika dzięki ok, napisałam gg:tak: dwa razy na zumbę, masz zacięcie

a gdzie elza się podziewa? elza haloooo

Super,że wyniki dobre. Dzięki przeczytałam.

No właśnie Elizka gdzie Ty? Jak urodzinki w BUGI?

Sunday o rany ty wczoraj dwa razy byłaś na zumbie? :szok::szok: podziwiam za samozaparcie :tak::tak: no i skomentowała jakoś mama tego chłopca jego wybryki? :confused2::confused2:

Dzięki, a mamuska była oburzona,ale za drugo dzien z tata rozmawialam normalnie. Dzisiaj bylismy na spacerze i było wszystko dobrze, był bardzo grzeczny.
Powodzenia w nauce jazdy- pogoda rzeczywiście zapowiada sie super!!!

Sunday byłaś na zumbie?? Jak było??

Byłam, Pytasz o zajęcia? Jak tak to były super, mimo że kilka nowych układów to i tak było fajnie :-)

JAJECZKO BB

30 marca 2012



dziewczyny organizować opiekę nad dziećmi obecność obowiązkowa :-)
to czas świąt, pokoju, miłości, wzajemnego zrozumienia :-)))

Zobacz załącznik 449799



Ja odpadam...

Karlita od razu mówię że 30 odpadam z jajeczka, i na siłę nikogo nie zmusi się do wzajemnego zrozumienia;-)wiesz o co mi chodzi:-p

trzeba dwóch stron chęci...nic na siłę... ale świat dalej się musi kręcić...


Dziewczynki, byłam u pediatry i stwierdizła, że już lepiej, że nie jest odwodniony:D super, opłacało się pół nocy nie spać:-) Powidziała, że jeszcze kilka dni może trzymać, ale najważniejsze, że daliśmy radę nawodnić :tak: Zjadł ziemniaczka i 5 łyżek marchwianki i juz dopomina się o jedzenie, więc po tym też widzę poprawę, no ale on raczej niedozwolone rzeczy chce - "kakałko" na prykład ;-)

Super wieści:-)

Witam

Ja na chwilkę, może później zajrzę. Moje dziewczyny dobrze, antybiotyk dobrać do końca, zastrzyki też niestety do niedzieli, ale już jest OK. Teraz zasypiają po miłym popołudniu :-p u cioci Beaty w towarzystwie jeszcze jednej cioci Kasi :-). Dzięki dziewczyny.


Na chwilę obecną piszę się na jajeczko w Chacie. Chyba że w ostatniej chwili mężowi się plany zmienią i będzie musiał do pracy iść.

Super że udało Wam się spotkać!:-)

maltanka o matko!!! ZDROWKA DLA H!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry