reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie

Ale pogoda, nic tylko spać, ale jak tu dziecko przekonać do tego jak wstaje o 6.30 i mówi, że już jest widno i się nie śpi

a mnie dzisiaj coś katar męczy - zatoki

aluśka
o to sobie znalazły czas na pobudkę nie ma co

anaconda a no się zastanawiam co tu z nim zrobić, w sumie to może siedzieć cały tydzień w domu jeszcze oprócz środy, ale to może teściowa przyjedzie
 
reklama
Witam

Melduję że żyję :-D - jeszcze, bo moje dziewczynki przez ostatnie dni sprawdzają bardzo moją cierpliwość :dry:. Ale są zdrowe, a to najważniejsze :-).

Dziewczynki gdzie się spotykacie i o której?? Może i ja bym na chwilkę wpadła. Muszę to przedyskutować z Danielem, ale teraz jeszcze śpi, bo wczoraj mieliśmy gości trochę i chyba ma kaca :baffled:. O sobie to nawet wspominać nie będę.
 
Hejka rano

Pogoda strasznie ponura nic się nie chce, ale spacer mamu w lanie za niedługo tzn po jajeczicy Gabrysi:-D

Ja wczoraj wylądowałam na spotkaniu kobitek z Puław które zorganizowały się w klub i działają prężnie m.in. organizują dziń kobiet
"Strefa Kobiet"
Trochę im nawet w nim pomogę:-D

Iwona ale Ci współczuję, to naprawdę zero sumienia takie w statniej chwili wymówienie, niestey kryzys się mści na przedsiebiorcach

Sunday
a jak Ty się masz i Maks sytuacja panowana?

Sienio Antuanet
fajnie ze sobie przy kawce pogadałyscie.

Maltanka Hubert zawsze był rannym ptaszkiem:-D a Ty jak się czujesz bierzesz coś?

Aluśka o której dziewczynki spać chodzą że tak rano się zbudziły? My do gastroenterologa do chodzimy Puław

Emilia
dobrze że zdrowe dziewczynki

Madzienka
a gdzie Wy macie takie gigantyczne wesele?
 
witam z rana.... ja już dzisiaj obdzwoniłam przychodnie żeby zapisać nas do różnych specjalistów.... czarka do ortopedy, na szczęście dr Madej znowu przyjmuje na Fundusz super facet.....polecam....
i siebie do kardiologa i to schody bo okazało się że mój lekarz już nie pracuje w tej przychodni.... i zapisałam się do innego, ale mojego odnalazłam w necie i okazuje się że przyjmuje tam gdzie chodzę do gin.
tylko na razie nie zapisują..... ehhh poczekam bo i tak u tamtego mam wizytę dopiero w kwietniu....
jeszcze muszę zadzwonić do przychodni żeby skierowania mi wypisała...
aluśka ja z Cezarym byłam w Luxmedzie u dr Agnieszki Łuszcz... bardzo fajna kardiolog tylko nie wiem czy ona przyjmuje na fundusz....
anaconda my z mamą mieszkamy nie cały rok... tylko z tym domkiem mamy cały czas pod górkę.... szkoda gadać jakie teraz są przepisy i jacy ludzie pracują w nie których urzędach.....

hej może i ja bym się na chwilę wyrwała z domu.... mogę dołączyć do spotkanka?????
 
Iwonka brak słów na takich pracodawców :wściekła/y::no: mocno trzymam za Was kciuki!!

Anaconda ja to wcześniej niż o 19stej to z domu nie wyjdę :-) więc jeśli juz to ja się pisze na spotkanie tak po 19stej

Antuanet dawaj z n ami na ZUMBĘ :D mam nadzieję że rozwiążą kwestię zapisów i obecności

Ala z kardiologiem dziecięcym nie pomogę :sorry2:

i nie pamiętam co miałam jeszcze napisać bo posta pisze od jakiejś godziny .... dzieciaki mi nie dają posiedzieć
lecę rozwiesić firanki i wrzucić zasłony do pralki :-)

pojawiło sie kilka wpisów w czasie mojego pisania hihihh

Talia gratki fajne przedsiewzięcie :-)

maltanka moze rzeczywiście teściowa będzie mogła przyjechać :-)

aaa i dzisiaj robie moje pierwsze rogaliki drożdzowe z drzemem :-) ale to wieczorem :-)

bede zaglądać co ze spotkaniem :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam,

My zaraz zbieramy się do lekarza więc za dużo to nie popiszę, a jeszcze mam Michała na kolanach i mi do klawiatury próbuje się dorwać

Talia udanego spacerowania

Aluśka co do lekarzy to eska zaraz Ci wyślę;-)

Sunday
i jak idziesz z Maksiem do lekarza??

Emilka
super że dziewczynki zdrowe, może jakiś wspólny spacerek co??


Dziewczyny które wybierają się na spotkanie ale Wam zazdroszczę, szkoda że ja nie mogę dołączyć:-(


Ok zmykam już bo na autobus nie zdążymy...
 
anetka nie otwierałaś okna przy tych storczykach ??? one strasznie wrażliwe na spadek temperatury Ja mam jeden taki egzemplarz co jak tylko jesień idzie to zapada w sen zimowy i kwiaty ma dopiero na wiosnę ;-) Raz wystarczyło że otworzyłam okno do przewietrzenia mieszkania w zimie i owiało mi storczyka i stracił wszystkie paczki i kwiaty ;-)

to chyba przez ten spadek temperatury :-( bo niedawno przecież mieliśmy 13,14 stopni i pewnie trochę przymarzł, a jeszcze teraz liście od dołu zmieniają kolor na żółty :zawstydzona/y:



anetka
jak dzisiaj humorek?

lepszy, dzięki

Aneta a Ty jak się dzis czujesz?

wczoraj było dobrze, za to dzisiaj znowu do bani :no:

Justyna, Aneta rozmawiałam dzisiaj z panią Justyną na temat poprzedniego tygodnia to podobno nowa ratowniczka...i za tydzien ma być, zobaczymy jak będzie się zachowywała

oby nie powtórzyło się zachowanie sprzed tygodnia


tyle napisałam wczoraj i mi Paweł zabrał komputer :dry:

Wiecie że jak zawsze wychodziłam z Olą na spacery po 10 gdzieś do 12 to wczoraj wyszłyśmy ok 9 i wróciłyśmy przed 11 bo źle się czułam, a na podwórku słyszałam jak coś gra, nie wiedziałam co to, a to się okazało że Kaczyński przyjechał, jakbym została jeszcze chwilę to pewnie załapałabym się na tą całą szopkę :-p

talia fajnie że macie tam taki klub

Emila dobrze że dziewczynki zdrowe

maltanka współczuję zatkanego nosa, sama dzisiaj wstałam z zatkanym i przez to spać dłużej nie mogłam, Ola też miała zatkany ale to wina suchego powietrza

mirosia i jak? śpisz? ja też często mam taki dylemat jak Ola zaśnie

iwonka brak słów, mogli to załatwić jak ludzie, powiedzieć wcześniej żeby każdy się przygotował a nie tak w ostatniej chwili :no:

anaconda i ja się przyłączam do pytania, gdzie i o której jest spotkanie bo może uda mi się wyrwać :tak:

Madzieńka wywaliłyście korki??? może słabej kawki się napij na ból głowy, brawa dla Julki za szczepienie :tak:

aluśka to Ci się panny wyspały :-D i tak obie w jednym czasie wstały?

marz super że poskakałaś sobie na zumbie, a we wtorek idziesz do lekarza z tą ręką?

Antuanet sienio super że kawka udana :tak:

sunday biedny Maks, poszłaś dzisiaj z nim do lekarza?

karlita dobrze że dzieci już zdrowe :tak:

Justyna super że miałaś miłe towarzystwo wczoraj, daj znać po wizycie u lekarza

elza a gdzie się budujecie jeśli wolno spytać

misia super fotki spacerowe, a dywan bardzo ładny :tak:


Jejku, ale mi zimno jak patrzę przez okno, tak brzydko się zachmurzyło.

Wiecie co mój mąż dzisiaj zrobił???? :szok: Chciałam nastawić w nocy pranie, ale przycisk do opóźnienia startu się zepsuł, to Paweł powiedział że on wstaje o 4 to nastawi, wytłumaczyłam mu: program bawełna, 40 stopni, 2 godziny, wstaję i patrzę na pralkę i :no::no::no: nastawił 95 stopni :szok::szok::szok: strach było wyciągać ciuchy, a były moje i Oli, już myślałam że wszystko skurczone i kolorowe a tu niespodzianka, wszystko takie jak było :huh:
 
Zapomniałam się pochwalić że wczoraj dostałam do testowania soczki w małych kartonikach :tak::tak: Maja jako pierwsza testerka stwierdziła ze bardzo dobre i już 3 wypiła :-D:-D
Elza to nie tak długo jeszcze mieszkacie razem,a jak myślisz kiedy wprowadzicie się do nowego domku?
Aneta ale gość odwiedził Piaski :-D:-D:-D i nie zrobiłaś sobie zdjęcia z Kaczyńskim :-D:-D:-p:-p to ci mąż pralkę nastawił :szok::szok: dobrze że nic się nie skurczyło ani nie pofarbowało :-D:-D:-D ja kiedyś swój sweterek w 60st. uprałam to się zrobił sweterek dla Mai :-D:-D:-D
Justyna a do jakiego lekarza się wybieracie? Coś przegapiłam? :zawstydzona/y:
Talia to widzę że w Puławach też znajomości kwitną ;-);-)
Karlita pochwal się rogalikami, ja dzisiaj pierogi lepie :-p:-p
Marz słyszysz?! Pierogi lepię !!!!
Maltanka ty to się masz z tymi porannymi pobudkami :-D:-D:szok::szok:
Aluśka zapomniałam ci napisać - ale dziewczynki ci fundnęły pobudkę :szok::szok::szok: ale ten świat mały ;-);-)
Emilia super, że masz dziewczynki zdrowe, to może wybierzesz się do mnie po niedzieli cierpliwości życzę ;-);-)
 
Witam,daje znac ze zyje...poczytac nie mam czasu....moze wieczorem jak mąż kompa nie zajmie:)
Ja dzis jakas zakrecona jestem,rano bylam w sklepie i polowe rzeczy nie kupilam...ehhhh...no bo na kartce nie zapisalam....i ja do gotowania kaszy do pierogow,a tam tylko ryz.....hi,hi.....jak kasze pozyczylam od tesciowej,to patrze -mąki tylko 0,5 kg i znow w pozyczke do tesciowej...hi,hi.....dobrze ze ser chociaz mam....buhaha
a teraz lece lepic te pierogi:)
 
reklama
anetka ja bez kartki jak ide to też części rzeczy nie kupię hhihihihi

Anaconda pierogi ?? oj mi też chodza po głowie ale szczerze ?? jeszcze nie robiłam ... mam za mala kuchnię ;-) nie mam nawet stolnicy ;-)

Anetka cóż mężczyźni tak mają z pralkami heheheheh moja znów coś słabo płucze noooo nie wiem o co chodzi .... E ma ja rozebrac w sobotę .......
 
Do góry