reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witam
widze ze coraz wiecej zumbowiczek czyba trzeba bedzie nawe zmienic:-D;-)
iwona wspolczuje, a co z okresem wypowiedzenia??
anaconda gdzie dzis spotkanko?? moze dołącze tylko ze ja weekend mam zajety bo do szkoły ide!!!!!
studia podyplomowe na umcs ale mam w sumie na 11 wiec moze sie spotkam z Wami jesli nie macie nic przeciwko??:baffled:
sunday zdrówka dla MAksia biedactwo
marz BArtus ma juz pol roczku łał
antuanet, sienio fajnei ze sie Wam udało spotkac
justyna do tesciowej jedziesz??
elza gdzie dr MAdej przyjmuje na nfz?? kolezanka chodzi do niego prywatnie tez go chwali
anaconda ja tez mam pierozki ale z garmazerki:-D wczorja zakupiłam na wieniawskiej
 
reklama
Witam się piątkowo
madzienka jak ja Ci współczuję tego rannego wstawania, szykowania...
mirosia nie dziwię się że nic Ci się nie chce,mnie ta pogoda też jakoś zniechęca do wszystkiego...
anaconda27 super że w Lublinie zostajecie, masz z głowy pakowanie...
maltanka ponagrzewaj sobie zatoki to Ci szybciej przejdzie...
Emilia dobrze że dziewczynki zdrowe, to najważniejsze.
justyna miłej wizyty u lekarza, a do jakiego idziecie?
aneta82 dobrze że już lepiej z tymi bólami głowy-a może Ty po prostu masz wahania ciśnienia i tak jednego dnia gorzej,innego lepiej, a ubranka przy okazji wysterylizowane ;-)
Anet15 ja też lubię iść z listą zakupów...
madziara78 gdzie jesteś?
sunday a u Was jak tam dzisiaj?
Kuba w przedszkolu, ja ogarnęłam chałupkę i teraz kombinuję co na obiad...Wiki jakaś marudna dzisiaj, nie wiem o co jej chodzi...Może wczorajsze lody z karmelem wychodzą:confused: Idę pranie poskładać, może wezmę się za prasowanie ale jakaś dzisiaj jestem klapnięta...Miłego dzionka:-)
 
ja na spotkanie tez chętna koło 19...;-)

Aneta wywaliłysmy...zdolne jesteśmy..:-D:-D:-D
fajna masz pralke...

Anaconda miłego testowania...

Justyna czekamy na wieści od lekarza...

Talia rewelacja z tym klubem...działaj działaj...to kiedys lublinianki na jakąś akcję zaprosisz:-)
a wesele w Wojciechowie, w rodzinie...

Emilka witaj...

Karlita kiedy Te rogaliki będziesz robic....ja chcę na piwko, idziemy???
czekam na jakas wiadomość...
Mirosia, Elza jesteście chętne??
 
Anaconda lepisz pierogi??????!!!!!!:-D:-D:-Dja tez mam dzisiaj pierozki z garmazerki;-):-Do czekam na probki dla znajomch:-p:-p:-p:-p
Madzienka jak Jula po szczepieniu?????
Justyna do jakiego lekarza idziecie?????
Emilia super ze dziewczynki zdrowe to najwazniejsze a pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocni:-D:-D:-Dnie dawaj sie....
Talia super ze w Puławach znalazlas jakies bratnie dusze...
Aluska o 4 rano matko sumienia nie maja:no:;-)kardiologa nie znam....
Maltanka na jeden dzien to moze opieke zorganizujesz....
Aneta ale Ci M pranko nastawil:-D:-D:-Dale ze nic sie ni skurczylo to w szoku jestem....
Karlita ale pysznosci masz w planach...
Mirosia Ty nie trac czas na myslenie tylko sie kladz i odpoczywaj!!!!!!!!!!!!!!
Madziarka gdzie jestes????????


Moje dzisiejsze wyjscie jest pod znakiem zapytania niestety:confused:B wczoraj jak mnie nie bylo zle spal i cala noc zreszta tez bo goraczkowal:-:)-:)-(nad ranem dalam mu wkoncu nurofen teraz jest niby ok kataru nie ma zakaszle czasem ale tak sucho.....inhalacje mu zrobilam witaminki dalam i zobaczymy...
 

Aneta ale gość odwiedził Piaski :-D:-D:-D i nie zrobiłaś sobie zdjęcia z Kaczyńskim :-D:-D:-p:-p to ci mąż pralkę nastawił :szok::szok: dobrze że nic się nie skurczyło ani nie pofarbowało :-D:-D:-D ja kiedyś swój sweterek w 60st. uprałam to się zrobił sweterek dla Mai :-D:-D:-D

tam ponoć było tyle ludzi że szok, kilka stacji telewizyjnych, mój sweterek też kiedyś trafił do siostrzenicy, a teraz do Oli :-D

aneta82 dobrze że już lepiej z tymi bólami głowy-a może Ty po prostu masz wahania ciśnienia i tak jednego dnia gorzej,innego lepiej, a ubranka przy okazji wysterylizowane ;-)

już sama nie wiem, wczoraj też mi się słabo zrobiło na dworze, ledwo doszłam do koleżanki na herbatę i za pół godziny przeszło :dry:

ja na spotkanie tez chętna koło 19...;-)

Aneta wywaliłysmy...zdolne jesteśmy..:-D:-D:-D
fajna masz pralke...

jak spotkanie ma być w Tulipanie, to czytałam że dzisiaj jakiś koncert ma tam być o 21 i bilety po 10zł, a zdolne to owszem jesteście :-D

Aneta ale Ci M pranko nastawil:-D:-D:-Dale ze nic sie ni skurczylo to w szoku jestem....

ja też byłam w szoku jak wyjęłam :confused:

anet15 dobrze że teściową masz pod ręką

anaconda lepisz pierogi??? :szok: ale chyba część do zamrażarki wrzucisz?


Ola zasnęła już trzeci dzień z rzędu ładnie, bez zbędnego marudzenia, i oby jej tak zostało, a skoro ona śpi to lecę myć podłogi.
 
Madzienka jak Jula po szczepieniu?????
Moje dzisiejsze wyjscie jest pod znakiem zapytania niestety:confused:B wczoraj jak mnie nie bylo zle spal i cala noc zreszta tez bo goraczkowal:-:)-:)-(nad ranem dalam mu wkoncu nurofen teraz jest niby ok kataru nie ma zakaszle czasem ale tak sucho.....inhalacje mu zrobilam witaminki dalam i zobaczymy...

dziekuję do wyjścia do przedszkola nie było oznak niepokojacych...

buuuuu ale zyczymy zdróweczka Bartusiowi i oczywiście rozumiemy...

Antuanet powoli przyzwyczajam się do tego wstawania
 
Ja niestety zamiast w weekend do wawy znowu jadę do B-ja zmarł wujek i jutro jest pogrzeb, wiec już się powoli pakuję i obiad będę zaraz rybkę robić.

Ps co do klubu to organizują się też kobity z Lublina:tak:;-)

Aneta
fajnie ze po takim zamieszaniu z pralka wszystko z ciuchami gra:sorry2:

Justyna T
y już wyjechałąś?
Marz zdrówka dla Bartusia, moze nic poważnego sie nie wykluje
Anaconda mnie by sie taie testowanie przydało gabi jak idzie to sklepu to chce zawsze kartonik:-)
 
my poczytaliśmy książki, nie wiem skąd, ale dzisiaj się wzięła faza na księżyc, i weź tu wytłumasz 3 latkowi co robi księżyc kiedy jest dzień:-D ale na klockach próbowaliśmy zgłębić tajniki kosmosu:-D

młody teraz śpi, a ja drugą kawkę piję, jakaś jestem nie do życia dzisiaj, chyba jakiegoś doła łapię:-(

emilka
to super, że dziewczynki zdrowe, a Ty jak się czujesz po tym zabiegu, nie masz już żadnych dolegliwości?

talia super, że spotkanie się wczoraj udało:tak:

karlita jakie rogaliki robisz?

justynka i jak u lekarza? ps. zadowolona jesteś z tych kapsułek piorących? tak się ostatnio nad nnimi zastanawiałam

anetka o rety to ci mąż nastawił pranie, hehe nie zrobiłaś sobie zdjęcia:-D

anet ja tez ostatnio tak mam jak idę na zakupy musze kartkę brać ze sobą bo inaczej połowę rzeczy nie kupię

anaconda właśnie, właśnie czekamy na próbki dla znajomych:-D:-p

gon1a a jaką podyplomówkę zaczęłaś? to z zamówień jak kiedyś wspominałaś?

marzenka
zdrówka dla B

madzienka dobrze, że oznak poszczepiennych u Juli brak, a z tymi korkami:-D:-p
 
witam z rana.... ja już dzisiaj obdzwoniłam przychodnie żeby zapisać nas do różnych specjalistów.... czarka do ortopedy, na szczęście dr Madej znowu przyjmuje na Fundusz super facet.....polecam....
i siebie do kardiologa i to schody bo okazało się że mój lekarz już nie pracuje w tej przychodni.... i zapisałam się do innego, ale mojego odnalazłam w necie i okazuje się że przyjmuje tam gdzie chodzę do gin.
tylko na razie nie zapisują..... ehhh poczekam bo i tak u tamtego mam wizytę dopiero w kwietniu....
jeszcze muszę zadzwonić do przychodni żeby skierowania mi wypisała...
Ja tez chodzilam z Karola do doktora Madeja,przyjmowal w Swidniku tez na NFZ,ale tylko w poradni preluksacyjnej,teraz jak starsza jest to juz inny nas"obsluguje" ale nazwiska nie pamietam:)
Wiecie że jak zawsze wychodziłam z Olą na spacery po 10 gdzieś do 12 to wczoraj wyszłyśmy ok 9 i wróciłyśmy przed 11 bo źle się czułam, a na podwórku słyszałam jak coś gra, nie wiedziałam co to, a to się okazało że Kaczyński przyjechał, jakbym została jeszcze chwilę to pewnie załapałabym się na tą całą szopkę :-p



Jejku, ale mi zimno jak patrzę przez okno, tak brzydko się zachmurzyło.

Wiecie co mój mąż dzisiaj zrobił???? :szok: Chciałam nastawić w nocy pranie, ale przycisk do opóźnienia startu się zepsuł, to Paweł powiedział że on wstaje o 4 to nastawi, wytłumaczyłam mu: program bawełna, 40 stopni, 2 godziny, wstaję i patrzę na pralkę i :no::no::no: nastawił 95 stopni :szok::szok::szok: strach było wyciągać ciuchy, a były moje i Oli, już myślałam że wszystko skurczone i kolorowe a tu niespodzianka, wszystko takie jak było :huh:
He,he to nawet nie wiedzialam ze wczoraj takie widowisko w Piaskach bylo....widzisz bym wpadla fotke cyknela...hi,hi.....

A z pralka to dobrze ze ubrania cale...hi,hi....moj sie do pralki nie tyka na szczescie:-)

anetka ja bez kartki jak ide to też części rzeczy nie kupię hhihihihi

Karlita,ja czasem nawet jak mam kartke,to nie wszystko kupie...bo jak Karola zacznie jeczec,albo chipsy do koszyka wrzucac,to musze sie szybko ewakulowac....bo nie zawsze tesciowa z nia zostanie

Dzis znow do kosciola na droge krzyzowa musze ja zabrac,ciekawe czy jakiegos cyrku nie odstawi....bo jak byla 2 tygodnie temu w niedziele z nami w kosciele to ze 3 razy z nia wychodzilam,az wkoncu pojechalismy do domu,a meza z gosia kuzynka przywiozla....i teraz powiedzialam ze jak sie da to nie bede jej brala wcale,bo na mojej glowie sie z nia meczyc,bo do tatusia to wcale nie chce isc....ehhhhhhhhh...a ze gosia w tym roku do komunii to musimy co niedziele na msze ,bo i spotkanie z ksiedzem sa co niedziela.....

Ja juz pierogi(jedna partie ) zrobilam,teraz uspilam Karolcie i zabieram sie za nastepne.....wiec narazie:)
 
reklama
maltanka dokładnie z zamówień publicznych jutro wykład inałguracyjny sam prezes urzedu zamowien wygłosi:-)
aneta widze ze Twoj mezo zdolny jak i moj, moj biale z czarnym nastawil kiedys i biale podkoszulki jego zrobiły sie szare:-D wiecej nie nastawia
karlita drożdzowe robisz te rogaliki czasami robie jak mnie najdzie teraz niestety teraz nie mam kiedy
talia widze ze sie angazujesz, to dobrze bedziesz miała wiecej znajomych w Puławach bo kiedys narzekałas

no faktycznie w tulipanie koncert
Czarny tulipan - Klub, Restauracja, Catering, Lublin
 
Do góry