reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

kawa, ciacho, słońce, plaża oooooooo czytacie w mych marzeniach :-)

anaconda świetna plaża i bliziutko do hotelu :-)

też zaraz znikam na miasto muszę kupić mięsko, warzywka, muszę pieczątki odebrać, pójść na pocztę, zmęczyć małą na spacerze ;-) pewnie pójdziemy zbierać kasztany do wiaderka ostatnio bardzo jej się podoba taka zabawa szkoda że nie ma słoneczka tylko taka szarówka :-)
 
reklama
Ja wlasnie skonczylam prasowanie. Mialam sterte na fotelu ale juz kolejne mi sie suszy i jest pelny kosz do prania :-( przez ta pogode to odkladam duzo i potem nie moge sie ogarnac w jednym cyklu prania :-(
Teraz chyba jakas kawke sobie "strzele":-)
 
Dzień dobry, my już po śniadanku...tez dzisiaj jadłyśmy twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem mniam mniam....
muszę pojechać w okolice Carrefoura, wymienić baterie w pilocie od mojego autka...a pogoda taka piękna że wychodzić się nie chce:-:)-:)-(

zajrzę później
 
karlita właśnie o Zadore mi chodziło. Polecam

aluśka dobrze że z dzidzią ok, a na zgagę słyszałam że musztarda pomaga ale sama nie sprawdzałam bo nie miałam takich problemów

A moje dziecko już zasnęło, ledwo co wstało po 8 a o 10 już do spania :szok: chyba ta gorączka daje się we znaki. Dziś miałyśmy jechać na badania ale jak się obudziłam i zobaczyłam pogode za oknem to nie chciało mi się wstać i wysadzić Ali na nocnik więc przełożyłam badania na jutro :zawstydzona/y:a jeszcze P wybył do Lubartowa więc samochodu też nie ma :baffled:
nic mi się dziś nie chce robić a wczoraj jeszcze słyszałam że górale zapowiadają na 15.X zimę już :szok::szok::szok: masakra

idę zjem śniadanko i wezme się za jakąś robote bo wstyd :angry:

talia a czemu Gabi musi na rehabilitacje chodzić?
 
Dziewczyny czy orietujecie sie moze co sie dzieje z oc(znizkami) wlasciciela sam ktory jeszcze nie wyrejesterowal auta a nowy wlasciciel spowodowal wypadek????
 
Witam się i ja... z bólem głowy i dwoma biegającymi i rozrabiającymi na maxa maluchami... :-)

Co ja miałam napisać...
co do spotkania - zobaczymy co uda mi się z M. wynegocjować... ale może go nakuszę żeby został z maluchami... fajnie by było się wyrwać z domu...

Aluśka super że malutka tak pięknie rośnie!!!

Biedronka nie strasz mnie zimą.... ja chcę piękną złotą jesień.... wrrr
A wiadomo z czego ta gorączka u małej? ma wysypkę? bo przy 3 dniówce pojawić się powinna wysypka...

Kurcze Neli też idą 3 zęby na raz.... 2 na dole już prawie się przebiła, i dwie 3 na górze... juz mają końce na wierzchu... dlatego mała tak marudzi...

A i jeszcze jedno - jeśli chcecie to mogę wam podrzucić fajnego bloga mojej koleżanki - robi super rzeczy z dzieciakami...zajrzyjcie tutaj

idę pić kawkę... może mi trochę głowa przejdzie.. jakiś straszny dzień mamy dziś... nic mi się nie chce, głowa boli, za oknem szaro buro... dobrze że na BB takie piękne słonka kawki i hotele pokazujecie... :)
 
reklama
Karlita to jak możesz to kup mi te kropelki a ja po niedzieli do ciebie po nie podskoczę :tak::tak::tak:

kropelki już mam :-D

w niedziele wieczorem jadę do Teściów na tydzień - > nie będzie mnie!!!!!!! wracam 10tego października!!!!!



będziesz w sobotę lub w niedzielę w domu ?? to Ci podwieziemy ?? bo i tak musimy pojeździć po mieście :-D:-D:-D:-D

Madzienka u nas też był twarożek ze szczypiorkiem :-D

biedronka83 by gorączka szybko sobie poszła!!! sio sio sio!!!!
niech nie męczy maleństwa!!
też słyszałam że pod koniec października ma być mroźno a w listopadzie majuż śniegiem sypnąć

ogólnie zapowiadają dużą zimę

oby chlapy nie było :-) ja tam lubię śnieg i mrozy ale z ładną pogodą
jak słoneczko skrzy się w śniegu

co innego jak pada śnieg i od razu topnieje ... robi się breja buty przemakają... co mi przypomina ze muszę oddać buty do szewca :sorry2:

sunday_ ja mam pół szafy do przeprasowania :sorry2::dry: ktoś chętny ?? :nerd:


spadam bo mam dzisiaj szybki dzień ... żeby mi się chciało tak jak mi sie nie chce :-)
 
Do góry