reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

My juz wymieniliśmy baterię w pilocie...teraz biorę się za czytanie Was....:tak::tak::tak:

górale zapowiadają na 15.X zimę już :szok::szok::szok: masakra

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 15 grudnia tak ale nie pażdziernika:tak::tak::tak:

Dziewczyny czy orietujecie sie moze co sie dzieje z oc(znizkami) wlasciciela sam ktory jeszcze nie wyrejesterowal auta a nowy wlasciciel spowodowal wypadek????

Sunday jest tka stronka może tam coś dowiesz się Rzecznik Ubezpieczonych - dbamy o Państwa prawa

w niedziele wieczorem jadę do Teściów na tydzień - > nie będzie mnie!!!!!!! wracam 10tego października!!!!!

będziemy tęsknić:tak::tak::tak::tak::tak:

Marzenka PW!!!!Szykujemy spotkanie zobaczysz sie z nami - czwartek g.18???
 
reklama
Witajcie kochane
sunday_ u mnie też góra prania się do mnie uśmiecha z fotela:baffled:
biedronka83 to dobrze że malutka śpi, szybciej jej minie choroba. Dużo zdrówka dla niej.
marta1981 masz może jakiś dobry przepis na sernik z brzoskwiniami? Bo któraś z Was pisała że ma i nie mogę znaleźć która:confused: A chce mi się słodkiego...
marz21 to dobrze że Mati od nowa się zaaklimatyzował w żłobku:-)
karlita to może trochę sobie odpoczniesz jak będziesz u teściów, pewnie babcia będzie się cieszyła że ma Gabi na co dzień.
Ja już po zakupach, nastawiłam barszczyk biały i buraczki gotuję:-) Mały zasnął więc zasiadam w papiery. Ja niestety nie dam rady 7.10. bo mam angielski;-) a wcześniej zapowiedzianych dziadków na urodziny Kubulca więc zabiegany dzionek. Miłego dzionka.Buźki:-)
 
karlita no smutno tu będzie bez ciebie przez tydzień
sundey misia ma rację, teoretycznie zniżki przepadają, szybko z umową do ubepieczyciela i próbować coś działać, a dlaczego od razu tego nie zgłosiliście:confused:
marz witaj przyjdż na spotkanie:tak::tak::tak:
madzienka my na plac nie idziemy w niedzielę po południu dopiero do Lublina wracamy:sorry2:

wiecie co ja też słyszałam, że zima ma przyjść w październiku:sorry2::-p karlita ja też lubię śnieg i słoneczko do tego, :tak::tak::tak:

młodego położyłam spać i upiekliśmy miśkopta:-D teraz tylko przełożenie i voila!
 
Misia jak już zrobisz chlebek i ci wyjdzie pyszny to podaj przepisik cooo?? Bo Marta chyba nie zdradzi swojego cooo? :-)
chętnie bym się nauczyła robić taki pyszny chleb... mniam...

a skąd bierzecie zakwas? same robicie czy to się gdzieś kupuje?

pewnie, że podam....jeśli wyjdzie....na razie rośnie:sorry2::sorry2:zakwas sama robiłam i pierwszy raz, więc efekt końcowy jest wielką tajemnicą:sorry2::sorry2:

Hej hej witam sie z pracy internet chodzi starsznie wolno co chce cos napisac to ta predkosc mnie zniecheca:no:
U nas wszystko ok Mateusz dzielnie chodzi do zlobka wrocil bez problemu po chorobie ponac ladnie sie zdarzy ze troszke zaczyna lobuzowac ale Panie go lubią.
W tak piekna pogode postanowilam zrobic porzadki w domu i wypralam dywan i wypoczynek nadwo nie byl tak czysty, no i zmienilam stolik wkoncu:-)
Madziarka dobrze ze Julo nie potzrebowal antybiotyku my przy krtani niestety go przyjmowalismy
Anaconda z wielka checią wpadne w takie miejsce na sniadanko:-)
Misia jak nastroje przed powrotem do pracy??
Maltanka udanego wyjazdu na wies ale ci zazdroszcze tej wyzerki:-)


Dziewczyny czy mogły byscie mi pomoc rozwiazac moj problem?? Otórz nie wiem czy cos z moja strona BB jest nie tak czy moze o czyms nie wiem ze nie mam dostepnej ikonki Działu zamknietego. Bede wdzieczna za wyjasnienie:-)

Życze milego dnia

Super, że synek tak dzielnie sobie radzi w przedszkolu:tak::tak:
o mój nastrój lepiej nie pytaj....masakra:-:)-:)-(strasznie się tego boję:-:)-:)-(

macie ochotę wybrać się z maluchami na ten interaktywny plac zabaw????
może w niedziele np.o 11??
kto chętny????


my za mali:sorry2::sorry2::sorry2:
karlita no smutno tu będzie bez ciebie przez tydzień
sundey misia ma rację, teoretycznie zniżki przepadają, szybko z umową do ubepieczyciela i próbować coś działać, a dlaczego od razu tego nie zgłosiliście:confused:
marz witaj przyjdż na spotkanie:tak::tak::tak:
madzienka my na plac nie idziemy w niedzielę po południu dopiero do Lublina wracamy:sorry2:

wiecie co ja też słyszałam, że zima ma przyjść w październiku:sorry2::-p karlita ja też lubię śnieg i słoneczko do tego, :tak::tak::tak:

młodego położyłam spać i upiekliśmy miśkopta:-D teraz tylko przełożenie i voila!
pochwalcie się swoim dziełem jak skończycie:tak::tak::tak:;-);-)
 
Hej!
Ho Ho ostatni raz byłam tu tydzień temu i widzę że mam do nadrobienia mnóstwo stron:szok:. Niestety ja się nie wyrabiam i nie mam jak zasiąść przed kompem żeby z wami popisać, zostaje w tyle:-(. Może jak Michałek podrośnie to da mamusi czas na BB:-). Teraz to jak nie karmię to zmieniam pieluchy i ciągle prasuję. Nie wiem jak on to robi ale potrafi ze dwa razy na dzień zasikać ubranka i muszę go całego przebierać. Nie wiem może ja mu źle pampersa zakładam:sorry2:.
Od niedzieli miałam gości, była siostra z synkiem to trochę odciążyła mnie przy sprzątaniu i gotowaniu, nawet pilnowała małego a ja w tym czasie odsypiałam noce. No ale niestety co dobre to się szybko kończy, musiała wracać do siebie. Zarejestrowaliśmy małego do kardiologa na Chodźki, najbliższy wolny termin to dopiero na 30 listopada:wściekła/y:, a w zaleceniach ze szpitala mamy żeby zgłosić się z dzieckiem u specjalisty w ciągu 2-3 tygodni. No nic idziemy prywatnie do Luxmedu, wizyta 150 zł:no:.
W środę przyjechała do nas pediatra na kontrolę, stwierdziła że Michał nie przybiera na wadze bo ma chude i obwisłe nóżki, a powinien mieć pełniejsze. Mi się wydaje, że on przybiera, buźka zrobiła mu się pyzata i ma drugi podbródek:-D. Kazała podawać witaminę C w kropelkach i przepisała krople do oczu, bo troszeczkę mu ropieją i dostaliśmy skierowanie na usg bioderek. A ja mam pić herbatkę na laktację.
Piszę tak chaotycznie, ponieważ akurat dzidzia śpi i nie wiem ile mam czasu na pisanie:sorry2:
 
Maltanka a kiedy to spotkanko postaram sie byc
Justyna my tez z kardiologiem mielismy ta sama sytuacje zreszta z neurologiem tez i skonsultowalismy sie z pediatra czy do tego wyznaczonego terminu mozemy sie wstrzymac on na podstawie karty wypisu podjał decyzje ze nie bylo problemow kardiologicznych wiec mozna poczekac. A w szpitalu zawsze tak pisza tylko do neurologa nie czekalismy. My urodzilismy sie pod koniec października kardiolog był dopiery w styczniu. A z waga sie nie stresuj obserwuj małego i przede wszystkim spokoj
 
Maltanka a kiedy to spotkanko postaram sie byc
Justyna my tez z kardiologiem mielismy ta sama sytuacje zreszta z neurologiem tez i skonsultowalismy sie z pediatra czy do tego wyznaczonego terminu mozemy sie wstrzymac on na podstawie karty wypisu podjał decyzje ze nie bylo problemow kardiologicznych wiec mozna poczekac. A w szpitalu zawsze tak pisza tylko do neurologa nie czekalismy. My urodzilismy sie pod koniec października kardiolog był dopiery w styczniu. A z waga sie nie stresuj obserwuj małego i przede wszystkim spokoj

Teraz przy badaniu pediatra nadal słyszała szmer w serduszku, dla swojego spokoju wolę iść teraz prywatnie niż potem nie daj Boże czego mam żałować. mam nadzieję że będzie wszystko ok
 
tak jak pisałam ja odpadam do 10tego października :-(
nie no ja tu wyskakuje z propozycją spotkania i robicie je beze mnie ??? pffff foch ;-)

Halo dziewczynki karlita była pomysłodawczynią spotkania, a nie ma jej w następnym tygodniu więc może ustalmy jakiś dzień, wieczorkiem po 10 października???

brzuchatki kochane uważać na siebie i nie szaleć!!! odpoczywać ile się da
Co racja to racja...ja się właśnie nie oszczędzam tylko ciągle coś robie i dziś nie za dobrze się czuję, brzuszek jakiś nietaki, boli mnie dziwnie lewa noga jakby w biodrze...dziś leżę z BB na sofce:tak::tak:


Kurcze szkoda z ty spotkaniem,bo moj M wraca z pracy dopiero po 19 a czasem o 20, wiec po pracy jestem caly czas z Maksem:baffled: Tylko w poniedzialek najblizszy ma wolne a potem dopiero 20 pazdziernika:wściekła/y:
A tak mi sie spodobała ta knajpka co Martyna proposuje:baffled::sorry2:
sunday ja jestem za tym, żebysy sie spotkały w jak najwiekszym gronie, więc dopasujemy tak żeby było dobrze, a Maksia może rodzicom zostawisz?
A jak M wraca z pracy w tygodniu po 10 października?

pewnie pójdziemy zbierać kasztany do wiaderka ostatnio bardzo jej się podoba taka zabawa szkoda że nie ma słoneczka tylko taka szarówka :-)
Ludziki z kasztanów i żołędzi moje ulubione zajęcie w przedszkolu:tak::tak::tak::tak::tak:

co do spotkania - zobaczymy co uda mi się z M. wynegocjować... ale może go nakuszę żeby został z maluchami... fajnie by było się wyrwać z domu...
Spotkanie będzie napewno w porze wieczornej żeby mausie pracujące mogły spokojnie dotrzć, a myślę ze w jeden wieczór Twój M. się poświęci prawda?:-):-):-)

Maltanka a kiedy to spotkanko postaram sie byc
marz spotkanko będzie w któryś dzień o 18, same babskie grono, bez dzieciaczków:-):-):-)


Witam popołudniowo już, makaron ze szpinakiem znowu zrobiłam i polecam pycha szpinak, który poleciła mi koleżanka - szpinak ze śmietaną mrożony w takiej kostce do nabycia w Lidlu :-):-), pyszny, nie trzeba doprawiać, gotowy do spożycia zaraz po rozmrożeniu:-):-)

Ja dziś odpoczywam, dziwnie się czuję i czuję że i mój organizm i maleństwo potrzebuje relaksu....więc dziś sofka, herbatka i BB:-):-)

To jak ze spotkaniem?madzienka podpowiedz.....ja jestem za terminem po 10 października co by karlitka z nami była, godzina wieczorna do ustalenia, chcę żeby jak najwięcej lejdis wyrwało się z domku:-):-):-)
 
reklama
Witam dziewczyny

Przez kilka dni na nic nie mialam czasu i nawet nie wiem co u Was slychac.

Kiedy Wy sprzatacie, gotujecie itp? Ja nie moge Filipa nawet na 5 min zostawic, bo zaraz jest krzyk.

POMOCY !!!!!!
 
Do góry