reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Czytam Was i czytam i ciągle coś mi przeszkadza skrobnąć parę słów.
Nie wiem dziewczynki jak to jutro będzie z tą moją bytnością na BB bo stary net mi wyłączą, a nowy przyjdą zakładać dopiero po 19.

Martynka rośnie jak na drożdżach wazy już 1850g a mierzy nie wiadomo:-p
super, że niunia zdrowo rośnie
a potem przyszła żona lekarza i weszła po tej bo niby miała coś ważnego swemu chłopu przekazać i się trochę zasiedziała jakby nie mogli porozmawiać w domu:angry:
hmmmm może oni tam wcale nie rozmawiali? :sorry2::sorry2:;-);-)

Cóż poza tym gin stwierdził że bóle brzucha tuż pod żebrami moga być spowodowany nie skurczami ale przez zgagę która ostatnimi czasu dawała mi nieźle popalić:dry: i mam na nią brać rennie lub inne specyfiki ktorych nazw już nie pamiętam:baffled:
Na bóle obejmujące całą powierzchnię brzucha mam brać no-spę ta zwykła a jak ona nie będzie pomagać to tą fortę poza tym mam brać magnez tak jak biorę 3 razy dziennie:cool2:
a w tych innych lekach to czasami nie było alugastrinu???? :sorry2::sorry2: Ja też ciągle na tym magnezie i nospe. :wściekła/y:
 
Bo Ty wolisz teściowej towarzystwo zamiast naszego:-p:-p:-p:-p:tak::tak::tak::tak:

to cios poniżej pasa kwiatuszku :-)

Czytam Was i czytam i ciągle coś mi przeszkadza skrobnąć parę słów.
Nie wiem dziewczynki jak to jutro będzie z tą moją bytnością na BB bo stary net mi wyłączą, a nowy przyjdą zakładać dopiero po 19.

będziemy czekać z utęsknieniem :-)
życzę jak najmniej stresów :-) oby brzuszek nie twardniał

tak na marginesie moja koleżanka jest w 30stym tygodniu ciąży teraz była w szpitalu podali jej zastrzyk na szybsze rozwinięcie płuc u dziecka bo ma skróconą szyjkę i jest zagrożenie przedwczesnego porodu ... ma zakaz wstawania jeśli już to tylko do toalety ...

brzuchatki kochane uważać na siebie i nie szaleć!!! odpoczywać ile się da!!
 
Witam :-):-):-)
Wczoraj wieczorem was czytałam ale już nie dane mi było nic napisać :sorry2::sorry2: no a dzisiaj już zapomniałam o czym była mowa :baffled::baffled:
Coś mi się kojarzy że spotkanie samych mamusiek planujecie w następnym tygodniu :tak::tak::tak: jeśli to będzie po godz.17 to ja się piszę :tak::tak: bo wcześniej nie mam z kim Mai zostawić :baffled::baffled:
Aluśka super że córcia zdrowo rośnie, oby tak dalej :tak::tak::tak:
Fogia oby dzisiaj podłączyli już neta, będziemy czekać :tak::tak:
A ja dziś na wieczór do teściowej wybywam :tak::tak::shocked2::shocked2: i już się nie mogę doczekać :crazy::crazy::crazy: tym bardziej że już u niej neta nie ma
Madzienka idę dzisiaj do reala na zakupy, nie wybierasz się z Juleczką?
 
Witam październikowo:-)

z racji, że nie mamy słoneczka jesiennego to proszę


ja dzisiaj planuję zakupy, ale to po południu jak małż wróci, nie chce mi się na piechotę ruszać z domu:sorry2: młody na razie rysuje, ale znając go pewnie zaraz się znudzi

a jutro wywamy na wieś, mama dzisiaj świerzyznę bierze, a jutro wędzą to trza by przywieźć co nie co:-)

nie no ja tu wyskakuje z propozycją spotkania i robicie je beze mnie ??? pffff foch ;-)

to następne zobimy w następnym tygodniu;-)

Bo Ty wolisz teściowej towarzystwo zamiast naszego:-p:-p:-p:-p:tak::tak::tak::tak:

:-D:-D:-D:-p


Coś mi się kojarzy że spotkanie samych mamusiek planujecie w następnym tygodniu :tak::tak::tak: jeśli to będzie po godz.17 to ja się piszę :tak::tak: bo wcześniej nie mam z kim Mai zostawić :baffled::baffled:

anaconda spotkanie o 18.00 tylko jeszcze chyba do końca nie wiadomo gdzie:confused:
 
reklama
Do góry