reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Sylwia LBN my też pozdrawiamy i zapraszamy do pisania :tak::tak::tak:
Ja chyba na dzisiaj kończę już sprzątanie, teraz pora zrobić sobie kawusię a potem iść po Maję :tak::tak::tak:
Jeszcze tylko walizkę wyniosę do piwnicy i po wyjeździe ślad zaginie no i jeszcze jakieś 4 pralki mnie czekają ale ponieważ brak u mnie balkonu trzeba poczekać aż wczorajsze wyschnie :crazy::crazy::crazy:
 
Anaconda, witaj kochana, bo nie miałam okazji przywitać Ciebie:zawstydzona/y:. Ale Majeczka wyrosła:szok::szok:, śliczna na fotce w podpisie:tak::-).
Ja właśnie pralkę nastawiłam a że słonko i już w bloku grzeją to szybko poschnie:tak: a potem znoooowu prasowanie:confused2:.
 
Witam popoludniowo:-)
Moje dziecko spi- ja po smazeniu nalesnikow posprzatałam kuchnię, i uprałam dywan w pokoju. anaconda osobiscie nie wyobrażam sobie nie miec balkonu:eek: strasznie ciezko z praniem jest:-(
Sylwia LBN witaj na forum, napisz cos wiecej o sobie:-):-):-)
Marta mi dzisiaj tata podrzucil od mamy pierogi:-):-D Maksio bedzie mial co wcinac;-)
fogia to nareszcie bedziesz miala M w domku:-) super ale bedzie sie dzialo!!!:-D:-D:-D A obiadek masz dzisiaj rewelka!:tak::tak::tak:
aluska swietnie,ze juz u Was lepiej:-)
 
A może chlebka:confused:? Boś mi się śniła z Fogią i przez Was chleb mi się przypiekł:zawstydzona/y::tak::-D:-D.

ja ?? hmmmm :laugh2: słodko :laugh2:
a chlebka Twojego bym zjadła :-D tak jak i pierogów i sernika :-D

Za namową Marty1981 dołączam do szacownego grona mam z Lublina w tymże wątku :) Pozdrawiam serdecznie :)

witamy nową mamuśkę :tak:

dziewczyny kupiłam sobie kilogram truskawek i wiecie ze smakują jak truskawki ?????

Fogia to mnie coś boli jak stawiam prawą nogę ... jakaś rwa kulszowa chyba ... :eek: starość nie radość :eek::eek:

Anaconda ale śliczna focia Majeczki :-) to już pannica :-)

Sunday nie każdy mozę mieć balkon ... ja mam małą namiastkę bo suszarka mi się mieści ale żeby sobie wyjść z dzieckiem i posiedzieć to już tak bidnie ;-)

moja koleżanka ma maluśkie mieszkanie ale za to balkon mają na całą długość i bardzo szeroki mają tam kącik i dla siebie i dla córci z piaskownicą ;-)
 
Ostatnia edycja:
Anaconda jakie śliczne zdjęcie Mai:tak::tak::tak:
Beatko widziałam twoją fotkę na AM jaka Ty jesteś opalona i jaka blondyna;-);-);-)

Karlita a poczekacie na mnie i Madziarke...my mamy o 10.30 te warszty Pampersa, które pewnie skończą się o 11 jak wejdzie pierwsza grupa zwiedzająca....

Ciekawe czy wszystkie zmieścimy się w jednej grupie:-D:-D:-D

Z AM będą:
fornetka3
Motylla
aluśka:)
maltanka
biedronka83
karlita
mandziula
Martyna100
Madzienka


i jeszcze
Misia
Madziara


Zastanawia się
Anaconda
mamolka851


kogo ominęłam...upominać się!!!!!
 
Anaconda27może jeszcze ta babka zadzwoni i zmieni datę swojej wizyty i będziesz mogla przyjść na czwartkowe spotkanie:tak:
Siostrze ciepełka tylko pozazdrościć:tak::tak:
karlita Twoja wcześniejsza propozycja żeby spotkać się przy lwie była odpowiednia łatwiej wówczas było by nam się zgromadzić w grupę ;-)

50g też miałam z Amandą obciążenie robione:rofl2: no ale teraz 75g

Pierogi to i ja dziś miałam bo garmażeryjny odwiedziłam:-p
Fogia to świetnie że wizyta w pracy przebiegła szybko i bez zbędnej dyskusji :tak::tak:Miłego czekania na swoja polówkę:tak::tak:
 
Ja też nie wyobrażałam sobie mieszkania bez balkonu i gdyby to miało być moje mieszkanie to faktycznie bez balkonu bym nie kupiła, ale nie zawsze można mieć to co się chce :baffled::baffled:
A co do zdjęcia Majki to faktycznie zrobiła się z niej już taka duża dziewczynka, najwyższy czas sprawić sobie znowu bobaska :-p:-p;-);-):-D:-D
Zmykam po Majkę a potem to może dopiero wieczorkiem uda mi się zasiąść do kompa więc życzę miłego popołudnia :tak::tak::tak:
Madziu włosy w słońcu mi wypłowiały no i najwyższy czas zrobić sobie znowu jakiś kolor :-p:-p:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry