reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Karlita a poczekacie na mnie i Madziarke...my mamy o 10.30 te warszty Pampersa, które pewnie skończą się o 11 jak wejdzie pierwsza grupa zwiedzająca....

będziemy takie wredne i nie poczekamy oooo ;-)

myślę że jak utworzymy osobną grupę bb to się zmiescimy :-)

ale się cieszę że się z Wami spotkam :-) stęskniłam się bardzo bardzo :-)
 
reklama

A co do zdjęcia Majki to faktycznie zrobiła się z niej już taka duża dziewczynka, najwyższy czas sprawić sobie znowu bobaska :-p:-p;-);-):-D:-D

OO!!!No proszę,może będziemy miały kolejna "ciężarówke"???;-);-);-) Trzymam kciuki:-D A tak przy okazji zgadadzam sie z dziewczynami ze Maja to juz panna:tak::tak:

Sunday nie każdy mozę mieć balkon ... ja mam małą namiastkę bo suszarka mi się mieści ale żeby sobie wyjść z dzieckiem i posiedzieć to już tak bidnie ;-)

moja koleżanka ma maluśkie mieszkanie ale za to balkon mają na całą długość i bardzo szeroki mają tam kącik i dla siebie i dla córci z piaskownicą ;-)

wiem,nie z kazdym mieszkaniem jest balkon, ale prawda jest taka,ze balkon bardzo pomaga, ja na szczescie nie mam z tych malych, ale kacika z piaskownica to raczej bym nie zorganizowala. ale w sumie to najwazniejsze zeby na balkonie suszarka z praniem sie miescila:-)
 
Sylwia_LBN witaj wśród nas :-)
Sunday dzieki:tak::tak:
Karlita gdzie ty te truskawki dorwałaś?
Anaconda bardzo ładnie Majeczka wyszła na tej foteczce w podpisie:-)
Madzienka może aż tak dużo miejsca nie będziemy zajmować i się wszystkie w jednej grupie zmieścimy:-p
 
Witam się i ja po południowo.:-)
Krystek właśnie wziął swoją łyżeczkę i wędruje z nią po mieszkaniu, a teraz nią stuka o podłogę, może będzie w przyszłości perkusistą.:tak:
 
Madzienka może aż tak dużo miejsca nie będziemy zajmować i się wszystkie w jednej grupie zmieścimy:-p

:-D:-D:-D

będziemy takie wredne i nie poczekamy oooo ;-)

myślę że jak utworzymy osobną grupę bb to się zmiescimy :-)

ale się cieszę że się z Wami spotkam :-) stęskniłam się bardzo bardzo :-)

:-p:-p:-p:-p:-p:-p

ja też:tak::tak::tak::tak:

Sunday jak autko???miałaś pokazac nam fotki...
 
reklama
Do góry