reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam się słonecznie!

ale fajnie - od razu mi się buzia uśmiecha że słonko wyszło.... super!!!!!!!!!!

Madzieńka jeszcze nie wiem czy jedziemy ale na pewno będziemy dzwonić jak bedziemy! :-)

Marz super że kreacja kupiona - czekam więc na fotki! A co do męża.... porozmawiajcie na spokojnie, powiedz mu o swoich obawach - może coś zrozumie i dobrze do niego...

Aqada zaciskam kciuki oby woda nie doszła do twoich rodziców... straszne to co się dzieje przez te powodzie! Mam nadzieję że wreszcie przestało padać i słonko szybko podsuszy wszystko i wody zaczną na dobre opadać!

Marta fajnie że wypad udany i chłopaki zadowolone!

Kurcze ale pięknie słonko świeci... idę szykować jedzonko bo może i my wybędziemy na weekend do mamy albo nad jeziorko.... Miłego weekendu wszystkim życzę - i dużooo słonka!
 
reklama
Witam sobotnio:-)

Ten weekend mam na szczęście wolny więc sobie z Amandą do 10.00 pospałyśmy:-Da małż od 5.30 już w pracy siedzi jak wróci to mamy pojechać na zakupy "buciane";-) bo nie mam już prawie w czym chodzić :sorry:
a tak poza tym to czeka mnie dziś jeszcze generalne sprzątanie łazienki ,ubikacji i kuchni nie mówiąc już o odkurzaniu i prasowaniu:cool: ale do wieczora powinnam się z tym uporać:-p
 
Senio zbieraj sie i uciekaj do tesciowej!!!!:-)
Marta ja poprosze chociaz na wieczor planuje cos mocniejszego:-D:-D
Anet wracaj do formy...

Jestem zla zla zla...nie wim na kogo czy na M czy na piep...instytucje:wściekła/y::no::ninja2:
No nic mamy ladna pogode wiec nie ma co sie dolowac. My mielismy inne plany na weekend ale zadzwonil rano moj brat z propozycja wyjazdu nad j.biale do rodzicow na dzialeczke. Bedzie grill:-)takze doemek wysprzatany zaraz jakis szybki obiad i ruszamy...
Miłeo weekendu zycze Wam dziewczyny;-)
 
Marta fajnie że wypad do Vikolandii był bardzo udany:-):tak:może jakieś zdjęcia pokażesz;-)
Dzięki za gratki:-):-)
Dla Fogi przesyłam pozdrowienia a dla Filipka dużo zdróweczka:tak::tak:
Agada ja też bym chciała ten link do piosenek dla maluchów:tak::tak:
Marz dzięki za gratulacje:-) suwaczek razem z brzuchem rośnie he he:-D:-D
super że zakup kreacji udany:tak:
Tulaski na skołatane nerwy i oby małż już nie podnosił Ci ciśnienia:confused::confused:
Anet witaj Kochana i wracaj szybko do pełni sił:tak:
trzymam kciuki żeby na niedzielnej kontroli wszystko wyszło w porządku:tak:
Madzinka Tobie również Kochana dziękuję za gratki co do moich ocen:tak::tak:
Miłego wypoczynku nad jeziorkiem zyczę:-):-)
Sienio i jak tam? jesteś już zwarta i gotowa na wyjazd do teściów;-)
Madziara78 miłego weekendu Tobie również życzę:tak::tak:
 
Dziewczyny, które były na pierwszym spotkaniu w Bugi z AM wpisywać się na listę obecności - prośba od "góry":tak:
Niestety nie mogę wysłać zaproszeń.:no::sorry2:


hmmma gdzie ja mam to zrobić ?? :D bo nie ma tam takiego spotkania ...

Sunday tak jak napisala Marta to jest twestia potwierdzenia obecnosci na pierwszym naszym spotkaniu w Bugi
tz te które były na pierwszej pomocy mają się wpisać na 6 czerwca ??

ehhh jakoś wolno dzisiaj myślę ;)


ogólnie to mam problem z aktywnymi mamami
nie chciało mi przyjąć mojego hasła
więc wygenerowałam sobie nowe hasło - przyszło na maila
zalogowałam się i chciałam sobie zmienić hasło na nowe moje
niestety tam gdzie wpisuje stare hasło - to z maila co dostałam wyskakuje mi błąd ...



bardzo ładne bolerko:tak::tak:
co do zoo to jak już wcześniej pisałam byłam wczoraj koło Niemc po prawej stronie jadąc od lbn:cool: były tam osły, kozy, strusie,emu, wielbłąd, lamy, kangurki, bociany, żółwie i jakieś takie dziwne świnie a oprócz tego są dwie figury dinozaurów:tak: no i tyle tam atrakcji;-)

o dziękuję za informację :) mieliśmy tam jechać ale wybraliśmy się do parku na dłuugi spacer ;) a później na obiad i uciekalismy przed burzą ;)

co u nas ??
w czwartek Gabi gdzieś złapała katar... mnie rozłożyło wczoraj rano a mąż poległ wieczorem - ale Gabi już lepiej ;) teraz my się męczymy :)

dzisiaj wyjeżdzam na tydzień do tesciów więc mnie nie będzie raczej na sieci ...

Madzianka ja mężowi na 30ste urodziny chcę zorganizować jakiś wypad na kłady albo jakiś skok spadochronem :)
 
Witam malowanie prawie skończone ale przyjechał szwagier i mi teraz płytki na balkonie kładzie - w końcu po 7 latach się doprosiłam bo tylu fachowców w rodzinie :sorry2:a już sama miałam je położyć:-p;-):tak::-D:-D.
Marta fajnie że wypad do Vikolandii był bardzo udany:-):tak:może jakieś zdjęcia pokażesz;-)
Fotki są w odpowiednim miejscu od wczoraj:sorry2::tak:.
hmmma gdzie ja mam to zrobić ?? :D bo nie ma tam takiego spotkania ...
Dopisz się na spotkanie o emocjach:tak:. Zdrówka dla Gabi.
Zmykam bo sprzątania pełno.
 
Dzięki Madziara jak na razie chyba Ok ale cos mówią ze i San wylac może..jednak mam nadzieję ze ten koszmar minie, bo inaczej wakacje w miescie mnie czekają

Piosenki wysłane Alusiu i Maltanko :-)

Czy wy piłyście Karmi na laktację?? jesli tak to jak długo i buteleczka dziennie??
 
Aqada, wieczorem piłam 1 malinowe odgazowane i przeważnie jak miałam gdzieś następnego dnia wyjść i mleko ściągnąć musiałam:tak:. Ale nie codziennie:no:.
Balkon prawie skończony ale 2 płytek zbrakło:-(.
 
Hej girls
przede wszystkim dziękuję Wam bardzo bardzo bardzo mocno za wszystkie życzenia zdrówka dla Filipciucha. Cały czwartek zamiast na procesji spędziliśmy na oddziale dziecięcym w szpitalu. Tak go ta astma i alergia męczyły, że nie było wyjścia. Od wczoraj jest już troszkę lepiej ale to dzięki silnym lekom, aż się boję je odstawić.
Ja też się motam troszeczkę ze zdrowiem bo gardło mi wysiada i kaszel męczy, a przede mną jeszcze 3 najgorsze tygodnie w pracy. Jak to wytrzymać?
A apropo tej tajemnicy co Marta pisała to skrobnęłam parę słów :ninja2:
 
reklama
Do góry