reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witajcie! Mialam niewielkie problemy z lapkiem, ale juz oki:-) Piekna pogoda dzisiaj trzeba sie zebrać wyjsc na spacerek.Co do jazdy samochodem to ja nie mam prawka, robilam kurs i szlo mi nawet nieżle, ale jak zobaczylam to co sie dzieje na egzaminie, ta atmosfere to spanikowalam i olalam. Musze sie znów do tego zabrac, ale normalnie mam jakas blokade psychiczna i ciagle odwlekam ten moment:zawstydzona/y:
sunday moja Julka tez miała ataki placzu w nocy i to zawsze prawe o tej samej porze a rano jakby nigdy nic humorek świetny:confused:

Zmykam i życze milego dnia wszystkim:tak:
 
hej:))
najlepszego dla Hubcia:))

jestem poza lbn, wiec nie bardzo mam cas na bb.
moze pozniej Was doczytam bo na razie mój Szczypiorek (waŻY tylko 8kg, 79cm:(() włazi na szafke, wiec tylko pozdrawiam

papa
 
Witajcie, ale dzisiaj piekna pogoda sloneczko temperatura kolo zera, wiec mimo katarku u Julci poszlysmy na spacerek....super uwielbiam taka pogode:tak::tak::tak:

A co tam u was???
 
Ostatnia edycja:
Oj chyba bardzo zmęczył ten spacerek:-D:-D:-D
Uwielbiam patrzeć na śpiące dzieci - to takie prawdziwe aniołki (swojej też często się przyglądam jak śpi :-p:-p:-p)
 
STO LAT, STO LAT HUBERCIKU ROŚNIJ ZDROWO...

Czesc dziewczyny taka zima mogłaby trwac i trwac jest przecudnie na dworku i bylismy dzisiaj prawie 2godz a ile dzieci super.
Mateusz zasnal wiec i ja sie polozylam bo dzisiaj mam ciezki dzien a zaczelo sie od nocy. cos mnie jakas choroba rozbierala bylo mi tak niedobrze i raz zimno raz cieplo. Do tego maly zabkuje chyba i budzi sie z placzek. Myslalam ze sie z lozka nie zwloke rano ale coz Mateusz zaczal mnie ciagnac za reke i nie ma wolnego.

Madzienka takie obrazki zasypiajacych dzieci sa slodkie
 
Oj tak, przy dzieciach nie ma spania:no::no::no: Chociaż moja niby mnie nie budzi bo mamusia musi się wyspać ale cóż z tego skoro sama gada do siebie jak się lalkami bawi i się przez to budzę:baffled::baffled::baffled:
 
Hubercik Sto lat. Rosnij zdrowo, aby spelnily sie wszystkie twoje marzenia:-):-):-):-)

Dawno mnie nie bylo na BB.Nie mam czasu bo musze pisac prace dyplomowa na zakonczenie studiow podyplomowych..Jak ja skoncze to od razu nadrobie braki w czytaniu i udzielaniu sie na BB;-)

Aluska ja tez rodzilam na Staszica (nie dawno bo we wrzesniu 2009) i jak najbardziej polecam ten szpital.Ja bylam i jestem zadwolona.Jesli kiedys bede w znowu w ciazy to tez tam chce rodzic...

Pozdrawiam i zycze milego dnia
 
reklama
Witajcie.
Wszystkiego najlepszego dla Hubercika....Rośnij zdrowo i żebyś w zyciu nie miał nigdy żadnych zmartwień!Tylko by uśmiech zawsze gościł na Twojej buźce.

Dopiero zasiadłam do kompa na chwilkę bo rano byliśmy na 2 godzinnym spacerku - tak ślicznie jest aż sie nie chciało wracać ale już mi buty przemokły i mały był głodny.teraz zasnął więc szybko ugotowałam spaghetti.

Witajcie! Mialam niewielkie problemy z lapkiem, ale juz oki:-) Piekna pogoda dzisiaj trzeba sie zebrać wyjsc na spacerek.Co do jazdy samochodem to ja nie mam prawka, robilam kurs i szlo mi nawet nieżle, ale jak zobaczylam to co sie dzieje na egzaminie, ta atmosfere to spanikowalam i olalam. Musze sie znów do tego zabrac, ale normalnie mam jakas blokade psychiczna i ciagle odwlekam ten moment:zawstydzona/y:
Też mam tak samo kurs robiłam 2 lata temu i 4 razy nie zdałm przez jakies głupoty..na mieście.i stwierdzilam z emma dosc chociaż lubilam jeździc to na egzaminie jakos mi nie szło.i rzucilam to...nie wiem kiedy teraz sie zabiorę...bo kasy nie mma na to a w marcu mam sprawę w sadzie metropolitalnym i musze 700 zł wpłacić.wiec na razie prawko odchodzi na dalszy plan.
co do porodów to ja rodziłam na kraśnickich i jestem zadowolona i dla mnie najwazniejsze bylo by mąz mógł być duzo ze mną...siedział cale dnie bo wziął sobie wtedy urlop..leżalam w szpitalu 10 dni bo maly mial zapalenie płuc i mąż każdego dnia był u mnie od 9-10 do 19-20...
 
Do góry