reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

myśle że akos to bedzie, ja to wogule nie myślę o porodzie tylko o takich duperelach typu co zrobić z dzieckiem jak chcęs ię wykąpać :confused::confused::confused::dry:, zobacymy, nie ja jedna ma takie problemy;-);-)

mandziula i dobrze nie myśl, teraz nie masz już wyjścia, musisz urodzić, a to da się zrobić;-)

a co do kąpania to u nas M kąpie małego, jakoś tak od początku to zadanie dla taty;-)

też juz powoli uciekam
 
reklama
helof, ja ju wyspana i po sniadanku:tak::tak: jak ja nie lubię budic sie głodna:no::no:

muszę sobie jakieś zajęcie wymyślec:dry::dry:

ale przynajmniej pogoda trochę lepsza:tak::tak: mój małż poleciał drogę odśnieżyć bo znowu nie wyjedzie:tak::tak:

miłego dionka życzę:tak::tak:
 
a co do kąpania to u nas M kąpie małego, jakoś tak od początku to zadanie dla taty;-)

U mnie tez tata kapie Maksa!:-)

Co do szpitala to najwazniejsze aby porod odbyl sie prawidlowo pozniej bez przesady nie beda kolo nas skakac, nie ukrywajmy gdyby polozne musialy tak latac do kazdego dziecka to one by sie nigdy nie obrobily. Atak jak widzialam to maja tez duzo papierkowej roboty z ksiazeczkami dziecka np. A poza tym no trze ba alarmowac ze ma sie z czyms problem bo jedna sobie swietnie radzi a inna zero pojecia. Takze najwazniejsze to zdrowe dzieci a opieka nalezy do nas mamus.

Masz racje co do tego aby porod odbyl sie prawidlowo,ale potem to chyba (przynajmniej przy pierwszym dziecku) to nie jest wszystko oczywiste, nie jednego problemu tylko coraz jakis nowy. Ja rodzilam jeden raz i moge powiedziec tylko swoja opinie o Jaczewskiego i uwazam ze tam jest bardzo dobra opieka,sa polozne "od dzieciakow" i "od mam"-i tak powinno być.Moge sie podzielic robota.

No to widać, że co osoba to opinia...ja zamierzam na Jaczewskiego i jeśli tylko nie odeślą z uwagi na przepełnienie, to nie zmieniam szpitala...ale z nami do szkoły rodzenia chodzi dziewczyna, co niedawno oświadczyła, że nie zamierza rodzić tutaj (czyt. Jaczewskiego), bo to moloch, zatłoczone sale i wszystko stare i generalnie beeeeeee :crazy::crazy:a ona chce mieć komfort więc zmienia na Staszica, bo tam wszystko piękne i wyremontowane i jest super (bo mąż może być cały czas obok), bo jakaś jej znajoma tam niedawno rodziła...:eek: widać, że każdemu co innego pasuje;-)

Na Jaczewskiego jest wyremontowane(łozka nowe i szafeczki),to wlasnie na Staszica sale poloznicze sa jeszcze wiadomo budownictwo swoj efekt tez robi.


a co do szpitali to juz tak jest że kazda rodąca oczekuje czego innego i ma inne zdanie na temat opieki.
marz21 masz rację że najważniejsze jest zdrowie dziecka, poza tym trzeba szybko sie nauczyć opiekowac taka kruszynka i w razie problemów wołac o pomoc, w końcu w domu nie będę miała kogo wołac

Właśnie o to chodzi-każda ma inne podejscie, no u kazda inaczej znosi porod, jedne maja naturalny drugi cesarke no i nie da sie tak jednoznacznie okreslic i podsumowac tego tematu.A to wlasnie w szpitalu glownie powinni nam pomoc i nauczyc "wszystkiego" bo potem w domu jestesmy juz zdane na same siebie-no czasem jakas babcia sie "wtrąci",ale i tak same musimy wiedziec.

Witam sie ze wszystkimi. Mielismy kiepska noc po polnocy moje dziecko obudzilo sie z placzem, nie wiem o co chodzilo-czy cos go bolalo czy co?.... Polazilismy po mieszkaniu pogadal cos i polozylismy sie. Za to teraz obudzil sie w pelni wyspany.:tak:
Czas na kawusie...
 
HUBERCIKU
Idzie misio, idzie konik,
małpka, piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami
z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce -
masz już jeden roczek więcej!
Wszystkiego najlepszego !!!!


 
Witam
Za oknem piękne słoneczko więc dzień powinien należeć do udanych:tak::tak::tak:
Może nawet na jakiś dłuższy spacerek się wybiorę, Maja w przedszkolu, M zaraz do pracy wyjedzie więc gdzieś wyruszę coby w domku kolejnego dnia nie spędzić:tak::tak::tak:
 
Huberciku,wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!


Witam sie z kawka:-D
Dzien dzis ladny,ale my jeszcze w domu siedzimy , bo chore,boje sie ze znow cos zlapia dziewczynki...:sorry2:
Jutro za to bede odsniezac podworze i droge do szosy:szok:....meza nie ma , a trzeba do kontroli z dziewczynkami pojechac:baffled:...juz sie ciesze na to:confused::-p
 
Wszystkiego najlepszedo Huberciku! Zyczę Ci dużo zdrówka szczęścia pomyslności i nieustającego uśmiechu na Twojej buźce:tak::-D
 
reklama
Do góry