reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Heloł Lejdis:tak::tak::tak:

Fogia, Dita witajcie z powrotem:tak::tak::tak:

dziewczyny my w ferie pewnie znowu wylądujemy u rodziców w Lublinie. Dałybyście mi namiary na jakieś sklepu z fajnymi ciuchami dla dzieci tylko oby drogie nie były. ;-);-)
U mnie na osiedlu są dwa sklepy "dziecięce":tak::tak: ubranka nie są drogie za to ładne i dobrej jakości:tak::tak:
więc jak by co to zapraszam na Kalinę:tak::tak:;-)
 
reklama
Ale szaro się w Lublinie zrobiło, nie znoszę takiej chlapy:-:)-(
A co do ubrań to ostatnio polubiłam centrum chińskie w Radomiu, zawsze jak tam jedziemy to coś kupię, a gdzie jest tu takie centrum?
 
ciągle pada ......

ja nie mam pojęcia co gdzie i za ile :sorry:
więc nie pomogę w zakupach :no:

ja ostatnio kupiłam zestawy na allegro dzieciom i najpierw muszą z nich powyrastać :-p
i dla mnie zakupy z moją gromadką to mały koszmarek :-D;-)
 
Dzięki dziewczyny za rady ale chyba po prostu pójdę na ciuchy i tam coś wyszperam dla młodego. Przecież mój syn podczas dzisiejszego spaceru z niańką wywalił 3 razy, w największe błoto!!:wściekła/y: Nie będę wydawać kasy na nowe rzeczy ze sklepów i wyrzucać je potem. :wściekła/y:
Macie rację pogoda jest okropna.
 
Witam wszytkie Panie z Lublina:-D Na imię mam Monika, a mój dzidziuś pojawi się dopiero w czerwcu. Mam nadzieję że przymiecie mnie do swojego grona.
Pozdrawiam.
 
reklama
hello dawno mnie tu nie bylo z powodu wyprowadzki za lublin ( łuszczów) u nas nic ciekawego jakos leci.... Mam pytanie czy któraś z Was ma na zbyciu wózek spacerówka typu parasolka potrzebuje poniewaz nie kazdy kierowca chce zabrac nas do lublina bo musza wysiadac i chowac w bagaznik ten co mamy jest duzy i duzo miejsca zajmuje a parasoleczka pod pache i jestesmy w autobusie...Wiec jesli ktoś ma to chetnie przyjme lub w cenie 30zł odkupie.
 
Do góry