reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

a Ty PTASIORKU zarażaj się zarażaj :-)

... właśnie się migam przed małżeńskimi obowiązkami ;-) uciekłam z sypialni gwiżdzący czajnik wyłączyć... i zamiast wrócić skąd przyszłam to na bb znów zasiadłam :-D
.... a tak szczerze, to do końca grudnia uważać musimy, bo mam ten zabieg i jestem między szczepieniami żółtaczkowymi :sorry2:ale potem.... :-)
 
reklama
Ja mam zakazane siadać do kompa po godz.23 bo tak mój M nie mógł nie od niego odgonić i się wkurzał,że nie przychodzę spać:tak::tak::tak: A cóż on takiego ode mnie chce w nocy, boi się sam zasnąć?;-);-);-):-):-D
 
hey dziewczyny dawno mnie nie bylo tutaj.Niemam czasu niestety.....Pytacie o Aluśke a wiec ona nie ma dostepu do kompa tym bardzie do netu owszem byla u mnie ale loginu nie pamieta.:( pozdrawiam Justyna,Piotruś:)
 
hey dziewczyny dawno mnie nie bylo tutaj.Niemam czasu niestety.....Pytacie o Aluśke a wiec ona nie ma dostepu do kompa tym bardzie do netu owszem byla u mnie ale loginu nie pamieta.:( pozdrawiam Justyna,Piotruś:)

czy u niej wszystko w porządku ?
bo jakoś dziwnie brzmi mi twój post :dry:

pozdrów ją i niech sobie NOWE ZAŁOŻY KONTO i czasmi do nas wpadnie jak u Ciebie będzie
albo niech z Twojego pisze :tak:
 
Hej,
melduję się:) Mama poleciała mam teraz więcej czasu:)
Sashimi śpi, ja zaraz spadam na angielski, chłopaki zostaną sami w domu. Odciągnęłam mleko oczywiście, zobaczymy jak im pójdzie.
A oto foteczki:
 
ANA się odnalazła :-) gratulacje z wyjazdu rodzicielki... :-D będziesz tęsknić? :-D
Słodki ten Sashka, cały do wycałowania :-):tak:a Kaj.. cudo chłopak! aż mnie zatkało... ale ma piękne i długie włosy :szok:
 
reklama
Witam !!
Ja mam takie malutkie pytanie do Lublinianek ,jestem z Rzeszowa a niedlugo wybieram sie do Lublina- czy wiem moze ktoras czy w szpitalu PSK-4 na oddziale kardiologii sa TV na salach :confused:
Za wszelkie informacje bede wdzieczna ;-):happy2:

Pozdrawiam !! !! !!
 
Do góry