reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

dokładnie na 100 % nie powiem
ale przypuszczam że są :tak:
oni taką kasę na tym trzepią że pewnie w każdej sali na każdym oddziale jest
nawet w tych salach dwójeczkach :tak:
ale może poprostu zadzwonić i się zapytać ?
albo meila napisz może odpowiedzą :confused:
E-mail:szpital@spsk4.lublin.pl
 
reklama
nie wiem jak to się stało że przegapilam posty Any z fotkami :sorry2:

podzielam zdanie Ptasiorka ależ ten KAJ jest fantastyczny :cool2:
bo maleństwa to zawsze cudeńka :tak::-)
 
BASIA dziekuje za odpowiedz ;-) mam nadzieje ze masz racje i sa TV bo ja chyba sie tam zanudze na smierc :-D

Jakby ktoras tez cos wiedziala to prosze napiszcie mi ;-)
 
Polna - z tego co ja wiem i pamiętam to są, tylko trzeba mieć drobne, bo niestety działają na pieniążki: złotówki, dwójki i piątki. No i chyba jest tylko jeden tv na całą salę. (Piszę "tylko", bo tu jak poszłam rodzić to telewizor, dodam: płaski, był nad każdym łóżkiem. Nie muszę chyba dodawać, że za darmochę:))

Ptasiorek, Anakonda, Basia - dziękuję za komlimenta. Nie przeczytam tego Kajowi, bo mi tu w piórka obrośnie. Już wystarczy, że mi go tu baby na ulicy zaczepiają;)

Za 20 dni Hubert i Kajek lecą do Lublina. Powoli zaczynam im zazdrościć. Pociesza mnie tylko to, że w czerwcu przyjadę na caaaałe wakacje! Oj chyba se trzasnę wakacyjny suwaczek. Wczoraj nawet tłumaczyłam kumpeli gdzie ma szukać mechanika w Irlandii i mówię: 20km za LUBLINEM w stronę Drumlish... A ona: za jakim Lublinem???? Na co ja rezolutnie: "za naszym"...
Co u Was koleżanki???? Napiszcie cosik.
Mój Sasha przespał dziś całą noc. Fajnie nie?
 
:baffled: coś mi się w klawiaturze ponaciskało :confused: tak, że nie mogłam tamtego posta dokończyć pisać, to go usunęłam :-p
To jeszcze raz
ANA, do czerwca szybko zleci. przy małym dziecku, to czas jakoś dziwnie rozpędu dostaje :confused: I poza tym, to zuch z Sashki. Moja Milena, to dopiero ostatnio noce przesypia i to jeszcze nie wszystkie...:baffled: I np. wczoraj obudziła się o 23... i płacz głodowy i ... butla kaszy. Ale po to do 8 rano pociągnęła spanie.:-)
Co u nas... Ja wróciłam do pracy i tak ledwo gonię za czasem... :-p Jeszcze na prawko się zapisałam, więc chodzę popołudniami na wykłady 2,5godzinne, 2 razy w tygodniu...:-p Jakoś próbuję się odnaleźć w tym młynie... :cool2: :-D
Milena za dnia z nianią. Polubiły się, to przynajmniej w pracy nie myślę co z moim dzieckiem :-D Zamykam drzwi od mieszkania, to jakbym do innego wymiaru się przenosiła :-D:blink:
 
Ja też chętnie bym poszła do pracy i to tylko po to żeby się rozerwać i zmienić otoczenie, ale jeszcze ten roczek poczekam i jak od września Maja pójdzie do przedszkola to się ruszę i wezmę za siebie:-):-):-)
 
ANACONDA, to bedziesz miała wiele wspaniałych wspomnień...
Owszem, nie będę kłamać, jak się pójdzie do pracy, to miło jest się oderwać, pobyć z ludzmi. I co miesiąć konto zasilone mieć... i się o kaskę u męża nie dopraszać ;-):-D
Ale jednocześnie, to też jest taki żal. Świadomość, że będąć w pracy, umyknie mi tyle cudownych momentów z tych pierwszych, najbardziej niezwykłych latek mojej Mili. Ale cóż nie ma idealnych rozwiązań...:eek: No... chyba, że w Totka wygram, to wtedy mam dobry plan ;-) :-D
 
reklama
Anaklim dzieki :tak: za pare dni sie przekonam jak tam wszpitalu wogole jest:sorry2:

A wie moze ktoras cos o prof.Kutarskim ? bardziej mi chodzi o to czy mile widziane sa u Niego tzw ..lapowki.. ?

Wiecej pytan juz nie mam :tak:;-)
Pozdrawiam :happy2:
 
Do góry