reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam!
Wczoraj byłam u ortopedy (3 wizyta) i okazało się, że moja córka musi nosić majtki ortopedyczne bo ma problem z bioderkiem. Powiedział nam to lekarz u którego byłam pierwszy raz i dziwił się że już wcześniej dziecko takich majtek nie nosi:-(
Niestety dalej jestem niezadowolona z tych lekarzy bo ogólnie podchodzą do wizyt lekceważąco. Nic się nie można od nich dowiedzieć:no:. Trzeba samemu mieć jakąłś wiedze, żeby o coś zapytać:-(
A chodziłam do ortopedów w Świdniku w przychodni Marmed.
Czy może któraś z was tam była i co sądzicie o lekarzach (dr Madej i Ostrowski)
 
reklama
kurcze, elahar... Niestety nie znam tych lekarzy.
Zawsze chodzę do luxmedu, co prawda tam wizyta trwa 3 minuty, ale przynajmniej usg dziecko ma od razu zrobione...Musze się właśnie wybrac do kontroli z Natką.

A ile miesiecy ma Madzia?
 
kurcze, elahar... Niestety nie znam tych lekarzy.
Zawsze chodzę do luxmedu, co prawda tam wizyta trwa 3 minuty, ale przynajmniej usg dziecko ma od razu zrobione...Musze się właśnie wybrac do kontroli z Natką.

A ile miesiecy ma Madzia?

Madzia skończyła 4 miesiące. Właśnie odebraliśmy majtki ortopedyczne i człowiek z zakładu ortopedycznego też się zdziwił, że tak późno zaczynamy:no: Ale powiedział, że jak będzie konsekwentnie nosić to z tego wyjdzie.
 
Właśnie założyłam niuni te majtki ortopedyczne. Serce mi się kroi bo ona ich nie chce nosić:no: Próbuje ściągnąć je raczkami. Poza tym ma utrudniony ruch a teraz właśnie jest okres kiedy próbuje przekręcać się z plecków na brzuszek:-(
Nie wiem co to będzie:-:)-:)-(
Chyba będe jej zakładać tylko na noc.
 
No ja się Madzi wcale nie dziwie przez 4 miesiące mogła swobodnie machać nóżkami a teraz ją wsadzają w jakies majty
a o lekarzu sie nie wypowiem , szkoda tylko że potem dzieciaki cierpią
bo pewnie juz było by po połowie leczenia gdyby od razu zauwazył
ale nie wiem czy na samą noc to dobry pomysł !
może warto pocierpiec troche a Magdalenka sie przyzwyczai ?????

mój Kacper nosił kołnierz na szyi i wiem jakie to cięzkie , trzymam kciuki żeby szybko biodro było zdrowe !!!!
 
oj jak dawno mnie nie było. Rzuciłam się w wir sprzątania i szykowania papierkowej roboty do pracy. Za miesiąc wracam do roboty!!!! I ubzdurałam sobie, że jak przez ten miesiąc się dobrze przygotuję do później będę miała więcej czasu dla Fifcia. Boję się jak ja sobie z tym wszystkim poradzę.
elehar tak mi przykro, że malutka się męczy. Niektórzy z tych lekarzy to konowały. Do jasnej ciasnej LUDZIE dzieci leczycie!!!!!!!
icecoffe czyli wszystko w normie :-) To dobrze.
 
Hej!Witam wszystkie Sasiadki!Tutaj pojawiam sie pierwszy raz ale teraz bede czesciej tu zagladac:-)Mam tez pytanie:czy nie wiecie gdzie mozna kupic szczoteczke do zabkow dla niemowlaka,taka zakladana na palec????Trzymajcie sie cieplo dziewczyny,pozdrawiam!
 
Ja też chcialam kupic taką szczoteczkę, ale jeszcze nie zaczełam szukać. Jak znajdę to dam znać.
A jeśli chodzi o ortopedę to ja mam dwie osoby do polecenia, ale w Lublinie. My chodzimy do dr Latalskiego i jestem zadowolona, ale kilka osób polecało mi też dr Gila. Elahar, napisz jak Malutka, czy się przyzwyczaiła.No i co powiedziała Ci pediatra o tym Nan2 R, czy poleca?
Fogia, nie wiem, czy jeszcze szukasz promocji na pampersy, ale jeśli tak, to są teraz w Leclercu, przynajmniej jak wczoraj byłam w tym na Zana to były:-)
 
Icecoffee do pediatry idę 9.08 więc zapytam o NAN 2R bo tez jestem zainteresowana. :tak:
Wczoraj była u mnie teściowa i mnie porządnie zdenerwowała:wściekła/y: twierdząc, że trzeba było od razu iść do dobrego ortopedy. Tak jak by to było wiadomo który jest naprawde dobry. Chyba, że ma się kogoś poleconego. A mi właśnie tych lekarzy poleciła pediatra. Łatwo jej teraz krytykować...:angry:
 
reklama
angel takie szczoteczki to są u nas w Chełmie w sklepie Pokusa. A w Lublinie to nie wiem gdzie. Mogłabym Ci kupić i przywieść żebyś nie musiałabyś latać po sklepach ale ja w L. będę dopiero we wrześniu. :-(
icecoffe ja nadal jestem zainteresowana wszystkimi możliwymi promocjami. Tylko daj mi znać w jakiej cenie te Pampki i ile sztuk w opakowaniu. Jutro rodzice do Chełma przyjeżdżają to mogliby mi kupić od razu. Dzięks.
elahar nie przejmuj się. Tak to jest z teściowymi. Chyba taka już ich rola uprzykrzania życia.
Dita słyszałam, że dożynki w tym roku są w Bychawce. Daleko ona od Ciebie? Mam tam rodzinę to może zajadę i mogłybyśmy się spotkać. :-)

Co porabiacie dziewczynki w to deszczowe i ponure przedpołudnie?
 
Do góry