reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Hello

no właśnie coś pada i pada i nie chce przestać
dobrze że Paulina chętnie na zakupy chodzi bo inaczej czekałaby nas głodóweczka

a teściowa niech spada na drzewo
mądra się znalazła
zamiast pomóc wesprzeć przynajmniej słowem to jeszcze swoje głupie trzy grosze dokłada
że niby co rengena masz w oczach !!!!

ja taką szczoteczke na palec to chyba kupiłam w REALU
ale to było 2 lata temu więc nie wiem czy teraz jeszcze tam sa
 
reklama
Fogia - hehe, ja prze 15 lat mieszkałam w Bychawce:tak:
A teraz mam tam rodzinę i zostawiam dzieci jak idę do pracy;-):tak:
 
Szczoteczkę na palec pewnie można dostać w aptece - ja tam właśnie kupowałam małemu. Może być nieco droższa, ale i tak nie kosztuje raczej dużo, może jakieś kilka zł, myślę że nie więcej niż 10.
 
Fogia - Pampersy były po 47 zł z goraszmi, bliżej 48. Paczki były na różne dzieci (wielkościowo;-)) ja patrzyłam na 6 kg, to wychodziło ok 55 czy 57 gr za sztukę. Oczywiście im większe dziecko tym mniej pieluch w paczce i cena się różni. Ale to były duże paki (jumbo), więc ok 60-80 sztuk, w zależności od rozmiaru. Były też Hugiesy, chyba taniej niż pampersy. Dokładnie się nie przyglądałam, bo my mamy aktualnie zapas Belle Happy i całkiem dobrze nam służą.
Elahar - po fakcie to każdy dobrze doradzi. Ja też się naciełam na lekarkę, która dała mojej małej lek całkiem bez sensu, bo dała jej na biegunkę, która jest wynikiem infekcji bakteryjnej a Ola ma te kupki lużne widocznie z innego powodu. I też dowiedziałam się dopiero po tym, jak skończyłam jej ten lek dawać i nic nie pomogło. No i po co ja ją tym faszerowałam?? A dodam, że to była lekarka z poradni patologii noworodków i niemowląt z DSK4, więc myślała, że można jej zaufać. :no:
 
Cześć

Dość długo tu nie zaglądałam, bo już straciłam nadzieję, że coś będzie z tego wątku. A tu proszę taka niespodzianka.

Już się gdzieś przedstawiałam na tym wątku, ale to było dość dawno temu, więc może jeszcze raz.
Jestem z Lublina (Czechów) i jestem mamą dwójki dzieciaczków: Mateusza i Igi.

Doczytam coś o Was i mam nadzieję, będę bardziej na bieżąco z postami ;-)
 
Elahar moja Oal tez nosila pieluche ortopedyczna i zaczela jak miala 5 miesiecy(wczesniej lekarz z przychodni twierdzil ze wszystko ok) i ona musiala nosic 18godzin dziennie w tym cala noc przez caly miesiac a potem kolejny miesiac miala zakladane tylko na noc....wiem, jaka to meka dla malucha tym barzdiej ze moja mala w nocy spi tylko na boczku...teraz wiem ze po miesiacach meki bylo warto bo jej bioderka sa pierwsza klasa...ale ile sie ja wynosilam na rekach...
Po tym incydencie zmienilam ortopede na prywatnego i jestem bardzo zadowolona...
I jeszcze dodam ze mala nosila pieluche szerokosci 20cm....koszmar...


A tak poza tym to witam z Lublina
 
Dziewczyny, czy Wy szczepiłyście dzieci na pneumokoki i meningokoki? A jeśli tak, to jak dzieciaczki znosiły te szczepionki? Moja pediatra mówi, że warto, choć ceny powalają. Pneumokoki, jeśli powyżej 6 miesiąca się zacznie, to w sumie wychodzi ok 900 zł (2 razy po 290 w krótkim odstepie czasu i raz po roku), meningokoki już nie pamiętam. Ponoć W Wielkiej Brytanii te szczepienia są w standardzie a u nas wiadomo.
Fogia - no to niech służą dobrze :-)
 
reklama
Elahar moja Oal tez nosila pieluche ortopedyczna i zaczela jak miala 5 miesiecy(wczesniej lekarz z przychodni twierdzil ze wszystko ok) i ona musiala nosic 18godzin dziennie w tym cala noc przez caly miesiac a potem kolejny miesiac miala zakladane tylko na noc....wiem, jaka to meka dla malucha tym barzdiej ze moja mala w nocy spi tylko na boczku...teraz wiem ze po miesiacach meki bylo warto bo jej bioderka sa pierwsza klasa...ale ile sie ja wynosilam na rekach...
Po tym incydencie zmienilam ortopede na prywatnego i jestem bardzo zadowolona...
I jeszcze dodam ze mala nosila pieluche szerokosci 20cm....koszmar...


A tak poza tym to witam z Lublina

Iwona dzięki za informację. Ja mam pieluchę 16 cm i w sumie to lekarz powiedział, że przynajmniej 12 godzin żeby nosiła. Może to być mało. Jak tak się ma męczyć to sprubuję troche dłużej potrzymać żeby wcześniej był rezultat.
 
Do góry