reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
U mnie upał od wczoraj, cieszę się jak dziecko, bo po miesiącu deszczu to miła odmiana.
Ja na pazurki w czwartek;) Trzeba jakoś wyglądać na porodówce:)
 
Pazurki zrobione w piątek był fryzjer, ale nie jestem zadowolona.
Co tu tak cichutko????
Burze jakieś miały być, były???
Mój Hubert z Kajem lecą 27 października do Polski, będą całe 17 dni w Lublinie - a ja nie:(
No trudno - zostaniemy z Leośką w domu i odpoczniemy:)
 
ja byłam w szpitalu
a gdzie reszta tego nie wiem :happy:

a co się stało, że byłaś w szpitalu?

Ja się rzadko odzywam bo te upały mnie tak osłabiają, że dosłownie nic mi się nie chce!!! Na szczęści ten wiatr przyniósł trochę świeżego powietrza i troszkę mi lepiej...
Kolorowych snów.
 
Dzień dobry Kobitki:tak::tak::tak:

Wybaczcie że tak rzadko nasz wątek zaglądam postaram się to zmienić:tak::tak::sorry2:

Gratulacje dla ząbka Amandzi:-D
Dita dzieki za gratulacje
Aluśka - gratulacje dla Amandzi!!! Teraz to już poleci:)
Anaklim Tobie Kochana również dziękuję:tak::tak::tak:
A jak się czujesz? Jak tam brzusio, duży urósł?
Ptasiorek - ja w Polsce robiłam kurs, skończyłam, oblałam pierwszy egzamin, a drugi wyznaczyli mi na 18 kwietnia, a ja 16 leciałam do Irlandii. Składałam jeszcze odwołanie w naszym uroczym ośrodku egzaminacyjnym, ale nic to nie dało i egzamin przepadł.
Tu musiałam zdać egzamin po angielsku, ale bardzo dobrze mi to zrobiło, bo po pierwsze, musiałam się nauczyć wszystkiego co automatycznie wzbogaciło moje słownictwo o wyrazy, których w życiu bym się nie nauczyła.
Poza tym zupełnie inaczej jest jak masz w perspektywie swój własny samochód - nie samochód męża, który Ci czasem da poprowadzić - tylko swoje auteczko, do którego wsadzisz dziecko i poprostu pojedziesz tam gdzie chcesz!
Nawet sobie nie wyobrażacie jak strasznie ostatnio tęsknię za Lublinem. Normalnie śnią mi się lody na deptaku, spacer po Starówce, piwko w Szewcu...
Może dlatego, ze nie mogę teraz polecieć:(
Dopiero za rok:(
Moja mama oświadczyła, że nic nie będziemy przebukowywać, weźmie kule od koleżanki i przyleci... Kocham ją:)
Gratuluję prawka :-):-):-):-)
ja robiłam rok temu ale nie skończyłam:-(
robiłam go będąc w ciąży no i źle stres znosił bo na dodatek trafiałam na takich egzaminatorów że maskara jacyś anty do kobiet z brzusiem:no::no: i po 3 nieudanym podejściu sobie darowałam:confused:
ale teraz chciałabym zacząć od nowa ale nie mogę się zebrać:baffled::confused:
hello
jestem Aneta
jestem z Lublina, mam córeczke Julkę --4,5 roczku i synka Mateuszka 10 miesięcy :):-)
Witaj Aneta:tak::tak::tak::tak:
Oto mój szczerbaty Kajetan:)
A bo Kaj ma długie włosiska:)
Kajetan to nawet bez ząbka uroczo wygląda:tak::tak::tak:
a od Kobitek jak dorośnie to się nie odpędzi:-D:-D:-D
my ważymy z 9 kg
a jesteśmy na etapie
4682be3fe61e8814.jpg

:tak:
Basia świetna foteczka:tak::tak::tak: Zdolny chłopczyk z Kubusia:tak::tak::-)
Witam. Jestem z województwa lubelskiego a konkretnie z Międzyrzeca. Mam dziesięcioletniego syna i roczną córkę. Pozdrawiam wszystkie mamy z Lublina i okolic
Anetah witaj:tak::tak::tak:
Wybieram sie dzis do skansenu ktos ma ochote?
Co do skansenu to my jesteśmy bardzo chętni wiec jak masz ochotę to w jakiś ciepły weekendowy dzień mogłybyśmy wyskoczyć:tak::tak::tak:
Pazurki zrobione w piątek był fryzjer, ale nie jestem zadowolona.
Co tu tak cichutko????
Burze jakieś miały być, były???
Mój Hubert z Kajem lecą 27 października do Polski, będą całe 17 dni w Lublinie - a ja nie:(
No trudno - zostaniemy z Leośką w domu i odpoczniemy:)
Anaklim może jakąś foteczkę pazurków byś wkleiła tak żebyśmy mogły popodziwiać:sorry2::tak::tak:
ja byłam w szpitalu
a gdzie reszta tego nie wiem :happy:
Basiu co sie stało?
 
Co u nas....małżonek zmienia pracę bo ta firma w której pracował splajtowała i pracuje do 14 sierpnia a potem do końca miesiąca urlop wykorzystuje wiec teraz jesteśmy na etapie poszukiwawczym:confused:
a ja cóż siedzę sobie z Amandzią w domu albo na dworku szczególnie na palcu zabaw bo mała strasznie lubi sie huśtać na huśtawce.

Basia,Eliza
i jak chodzicie już na jakieś ćwiczenia?
zapomniałabym dodać że forteczki w podpisach macie bardzo ładne :tak:
Szybko rosną te nasze brzdące tak dawno Milenki i Kubusia nie widziałam a tu proszę jak sie zmienili:tak: Urocze dzieciaczki:tak:
 
Ostatnia edycja:
no Aluska popraw się z zaglądaniem tutaj :tak:

a jak mała ze sprawami ruchowymi ? dalej taka szybka ? czy troche przystopowała ?

a ja byłam z Kacprem na planowym zabiegu wodniaczka mieliśmy kilka problemów przed zabiegiem ale jest wszystko oki
za rok musimy do kardiologa na kontrolę bo ma szmer w serduszku
 
no Aluska popraw się z zaglądaniem tutaj :tak:

a jak mała ze sprawami ruchowymi ? dalej taka szybka ? czy troche przystopowała ?

a ja byłam z Kacprem na planowym zabiegu wodniaczka mieliśmy kilka problemów przed zabiegiem ale jest wszystko oki
za rok musimy do kardiologa na kontrolę bo ma szmer w serduszku
oj Amandę energia rozpiera :tak:chyba dopiero na starość da odpocząć:dry:
ćwiczy stanie bez trzymanki, raczkuje, próbuje chodzić trzymając się mebli:confused: no i oczywiście próbuje ściągać rzeczy z regału, otwierać szuflady ale tylko te do których dosięgnie jak stoi i ręce wyciągnie niższe ją nie interesują:baffled:
Basiu dobrze że u Kacperka wsio ok:tak::tak::tak: trzymam kciuki aby szmery w serduszku przeszły:confused::tak:

A jak tam Kubuś rozrabiaka się sprawuje ?
 
reklama
Kuba robi samodzienie po kilka kroczków :-)
gałki w regale mam już poodkrecane bo nie chce już mi sie stać koło niego i powtarzać że nie wolno i zamykać
ale ogólnie nie mam z nim problemów jest grzeczny usmiechnięty i powiedziałabym bezproblemowy potrafi siedzieć godzinę sam w zabawkach na podłodze :tak:
ładnie jje ładnie śpi anioł mi się trafił :-)
(mam nadzieje że nie zapesze ):-p
 
Do góry