reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Basia w podobnym wieku mamy synów
mój 18 -09, tydzien róznicy..

Ilę twój szkrab wazy??
mój ponad 10 , jeszcze nie chodzi, raczkuje wstaję, wspina się, zaczyna jakby chodzic do okoła mebli ale ta takie tam na kroczek przesuniecią. Za to rak szybcior :)
 
Axx - Choiny to moje licealne wspomnienia:) Na Gorczańskiej mieszkała moja koleżanka, co u niej się działo czasami,hmmm... aż sie łezka w oku kręci...
 
a ty skąd Basia?
niestety z Kośminka :sorry2: a za młodu z dziesiątej "Kruka"
Basia w podobnym wieku mamy synów
mój 18 -09, tydzien róznicy..

Ilę twój szkrab wazy??
mój ponad 10 , jeszcze nie chodzi, raczkuje wstaję, wspina się, zaczyna jakby chodzic do okoła mebli ale ta takie tam na kroczek przesuniecią. Za to rak szybcior :)

my ważymy z 9 kg
a jesteśmy na etapie
4682be3fe61e8814.jpg

:tak:
 
ANA, twój Kaj jest śliczny... nawet braki w uzębieniu nie ujmuja mu uroku :-D oj bedziesz panny gonić :-D:-D:-D
BASIU, Kubuś jak zwykle -rewelacja :tak:
 
Ptasiorek - dziękuję:) Ale obawiam się, ze Milenka tymi oczami zaczaruje niejednego rycerza zaopatruj się w miotłę:)
Coś ciekawego dzieje się w Lublinie?
 
reklama
mój dzis nauczył sie wchodzić na schody


a kiedy bedzie chodził


a na X to mieszkałam pare lat na nadrzecznej ;)


padda pada pogoda do duszy a mój szkrab chory -zastrzyki :(
 
Do góry