reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Basia - całusy dla Kacperka. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i zabieg przyniesie oczekiwane rezultaty!!! No i brawo Kuba! Jeszcze nie ma roku, a już spaceruje:) I jeszcze taki anioł. Brawo!

Aluśka - teraz to się dopiero zacznie:) Basia to już wie, a przed Tobą bieganie za Amandą przez kolejne dwa lata:) Mam nadzieję, że Twój mąż szybko znajdze pracę i wszystko będzie ok.

U mnie spokojnie... Zostało 35 dni do porodu, siedzę i czekam, bo moja mama ma przylecieć 04.09 i nie chciałabym urodzić wcześniej:)
Czekam też na wózek i łóżeczko - zamawiałam w polsce.

jane, Wózek Slalom Pro , gondola Capazo , : dino sklep dla dzieci : wózki, foteliki, maxi cosi,jane, mutsy, casualplay, łóżeczka

W poniedziałek zdejmujemy gips Kajowi i szczerze: mam nadzieję, że to będzie ostatnia niespodzianka tego lata! Choć wczoraj jak byliśmy w centrum rozrywki przyciął sobie drzwiami dużego palca u stopy. Chyba zejdzie mu paznokieć, bo jest siny do połowy...
Osiwieję chyba.....
 
reklama
hejo
a ja własnie ze wsi wróciłam
w miedzy czasi jakies zatrucie się do Matiego przyplatałao, pewni coż zezarł jak nie wiedziałam:wściekła/y:
ale coż juz jest lepiej
 
Witam Kobitki:tak:

Ja już z rana (7.00) miałam wypad do sklepu bo się Amandzie pieluchy skończyły:szok::nerd: na szczęście sklepu o tej porze już są otwarte:laugh2::laugh2::laugh2:
Cóż poza tym ugotowałam już zupę i zrobiłam pranie póki mała śpi

Kuba robi samodzienie po kilka kroczków :-)
gałki w regale mam już poodkrecane bo nie chce już mi sie stać koło niego i powtarzać że nie wolno i zamykać
ale ogólnie nie mam z nim problemów jest grzeczny usmiechnięty i powiedziałabym bezproblemowy potrafi siedzieć godzinę sam w zabawkach na podłodze :tak:
ładnie jje ładnie śpi anioł mi się trafił :-)
(mam nadzieje że nie zapesze ):-p
Gratulacje do Kubusia za próby samodzielnego chodzenia:tak::-):tak:
Aluśka - teraz to się dopiero zacznie:) Basia to już wie, a przed Tobą bieganie za Amandą przez kolejne dwa lata:) Mam nadzieję, że Twój mąż szybko znajdze pracę i wszystko będzie ok.

U mnie spokojnie... Zostało 35 dni do porodu, siedzę i czekam, bo moja mama ma przylecieć 04.09 i nie chciałabym urodzić wcześniej:)
Czekam też na wózek i łóżeczko - zamawiałam w polsce.

jane, Wózek Slalom Pro , gondola Capazo , : dino sklep dla dzieci : wózki, foteliki, maxi cosi,jane, mutsy, casualplay, łóżeczka

W poniedziałek zdejmujemy gips Kajowi i szczerze: mam nadzieję, że to będzie ostatnia niespodzianka tego lata! Choć wczoraj jak byliśmy w centrum rozrywki przyciął sobie drzwiami dużego palca u stopy. Chyba zejdzie mu paznokieć, bo jest siny do połowy...
Osiwieję chyba.....
Anaklim dzięki ja też mam taką nadzieję:confused::sorry2:
"
teraz się dopiero zacznie" brzmi groźnie:szok::laugh2::laugh2: ale cóż wszystko trza przeżyć:tak::tak::tak:
Kajetanowi współczuję pewnie go bardzo bolał ten palec:confused: oby się szybko zagoił:szok::baffled::-(
a wózeczek bardzo ładny i praktyczny:tak::tak::tak:.... ale jego cena mnie trochę przeraża:sorry2::szok:
hejo
a ja własnie ze wsi wróciłam
w miedzy czasi jakies zatrucie się do Matiego przyplatałao, pewni coż zezarł jak nie wiedziałam:wściekła/y:
ale coż juz jest lepiej
Aneta dużo zdróweczka dla Matiego:tak: Jak się dziś czuje?
 
to ja Cię przebije byłam w sklepie o 6.30 :-D
Paulina pojechała z koleżanką na maliny na zarobek
byłam po troche prowiantu :tak:

Anaklim coś pechowy syn tego lata :rofl2:

Mati zdrowka :happy:
 
oj nto moje dziecko normalnie :wściekła/y:
znowu kupa bryzgana- tak ja to nazywam
jeść nie chcę, a jak zje to wypluję..na szczęscie cyca owszem ale czy to mu wystarcza hmmm niby on nie taki chudzielec ale.....
Mąż dzis miał wolne chciał jechac do Bałtowa, ale ja stwierdziłam z enie ma co małego ciagać
teraz spi
oj kiedy ke chorubska nas opuszcza

dzieki dziewczyny za zdrówka :-)
 
AAAAA byłam wczoraj w plazie i zalaałam się na ostatnie dni wyprzedaży w Smyku
Mati koszula i spoedenki a Julka spódniczka, nad sukienka się w 5-10-15 zastanawiałąm ale,,,,,
 
wyprzedaz na letnie ubranka i odziwwo mozna coz zimowego kupic
nawte fajna kurteczke widziała

a szkolne mnie jeszcze nie interesuję... u nas w przedszkolu to sam Pani kupije dajemy kaske ;-)
 
Hehehe... widzę, że się zakupowo zrobiło...
Ja jak byłam w marcu w Lublinie to też poszalałam w Plazie. Kupiłam Kajkowi dwie pary sponi w 5-10-15, świetną sztruksową marynarkę (chyba Reserved), dwie pary butów i koszlę, a wczoraj skompletowałam wyprawkę dla Leah. Byliśmy na zakupach: dokupiłam fotelik samochodowy do wózka (Aluśka - ta cena to za gondolę i spacerówkę), dwa komplety pościeli, prześcieradła, czapeczki, dwie pary bucików, wanienkę z przewijakiem, kocyk i kurteczkę (oczywiście buty Kajkowi również, bo on okropnie ździera i nie wyrabiam:().
Lista podręczników wisi na lodówce, do tego oczywiście 3 komplety mundurków, a za tydzień 6 urodziny... Pójdziemy z torbami jak tak dalej pójdzie.... Jeszcze samochód trzeba oddać do przeglądu, jak nie urok to....
Poza tym jest ok:) Pada:) Do porodu 32 dni:)
 
reklama
Do góry