reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

hehhehe cicho
resztkę wakacji, chyba każdy chcę jak najlepiej wykorzystać :-)
sa ja witam się na chwilke i spadam na wieś;-):-)
za tydzien chyba wracam zobaczę, jak mnie muchy wygonią;-)
 
reklama
witajcie lubelskie Mamusie po kolejnej długiej przerwie. Troszkę się wczasowaliśmy z okazji wakacji.
Mam do Was pytanie. Czy w Lublinie (bądź okolicach) jest basen, na którym są prowadzone zajęcia dla mam z małymi dziećmi?
 
Fogia - jest, w drodze do Nałęczowa, ale zabij mnie, demencja ciążowa, jak sobie przypomnę to napiszę w jakiej miejscowości.

Korzystajcie z wakacji jak możecie:) U mnie głównie pada, w lecie jest tylko trochę cieplej niż na jesieni czy w zimie, ale pada tak samo:( Ja uciekam sprzątać trochę. Mój mąż mył wczoraj okna i spadł z drabiny, dobrze, że się nie połamał!
 
Dzięki anaklim. Tak się zastanawiam czy z niespełna dwuletnim dzieckiem mogłabym pójść na zwykły chlorowany basen?
 
Witajcie!!!!

Jestem z Lublina i powolutku próbuję Was podczytywać:tak:
Jestem w 22 tygodniu ciąży i juz nie moge doczekac sie naszego maleństwa:-) mimo że stres tez powoli daje znać o sobie...

Pozdrawiam i biore się za lekturę...:-p
 
Witajcie:tak::tak::tak:
nie zaglądałam bo zmagałam się kilka dni z okropnym bólem zęba:-:)-:)-(
teraz już jest wszystko ok:confused:
witajcie lubelskie Mamusie po kolejnej długiej przerwie. Troszkę się wczasowaliśmy z okazji wakacji.
Mam do Was pytanie. Czy w Lublinie (bądź okolicach) jest basen, na którym są prowadzone zajęcia dla mam z małymi dziećmi?
może w Nałęczowie w Actrium( nie wiem czy dobrze napisałam:zawstydzona/y:) coś takiego prowadzą:dry:
Korzystajcie z wakacji jak możecie:) U mnie głównie pada, w lecie jest tylko trochę cieplej niż na jesieni czy w zimie, ale pada tak samo:( Ja uciekam sprzątać trochę. Mój mąż mył wczoraj okna i spadł z drabiny, dobrze, że się nie połamał!
Anaklim całe szczęście że się małżonek nie połamał:confused:
to było by już trzecie złamanie jak pamiętam u Ciebie w rodzinie:szok:
Najpierw Twoja mama złamała nogę potem Kajetan rękę a teraz o mały włos twój małżonek.......:szok::szok::-( oj pechowe coś te wakacje u Was...........oby już nie było żadnych nie przyjemnych niespodzianek:confused::confused::confused:
Jak się Kochana czujesz?
Dzięki anaklim. Tak się zastanawiam czy z niespełna dwuletnim dzieckiem mogłabym pójść na zwykły chlorowany basen?
chyba można jeżeli skóra dziecka dobrze na chlor zareaguje:dry: tzn bez wysypki albo jakiegoś innego podrażnienia :dry: a przynajmniej tak mi się wydaje:sorry2:
Witajcie!!!!

Jestem z Lublina i powolutku próbuję Was podczytywać:tak:
Jestem w 22 tygodniu ciąży i juz nie moge doczekac sie naszego maleństwa:-) mimo że stres tez powoli daje znać o sobie...

Pozdrawiam i biore się za lekturę...:-p
witaj Madzienka:tak::tak::tak:
Gratuluję dzidziusia w brzusiu:-):-):-):-)
z jakiej okolicy Lublina jesteś?
 
witajcie lubelskie Mamusie po kolejnej długiej przerwie. Troszkę się wczasowaliśmy z okazji wakacji.
Mam do Was pytanie. Czy w Lublinie (bądź okolicach) jest basen, na którym są prowadzone zajęcia dla mam z małymi dziećmi?

Fogia przed ciążą chodziłam na basen do Motycza do Aqua Residence i tak były zajęcia dla dzieciaczków, przesyłam stronkę
Aqua Residence
Basen jest bardzo kameralny!!!!Polecam....

Aluśka jestem z Lublina, z Czechowa;-)))witajcie!!!
 
Hej Madzienka - gratuluję przede wszystkim maluszka w brzuszku:) no i witam:)

Fogia - ja zaczęłam jeździć ze swoim Kajem do Nałęczowa jak miał właśnie 2 lata. Ja nie wiem czy tam jest woda chlorowana czy ozonowana, ale nie miał problemów, nie miał alergii, skóra mu się nie wysuszała, wsio było ok:) Myślę, że śmiało możesz iść z Filipkiem:)

Moje koleżanki wrześniówki zaczęły się rozdwajać, trzymajcie kciuki za mnie bo na moim suwaczku 23 dni... Torby w prawdzie spakowane, ale hmmmm..... jakoś się zaczęłam bać. Może dlatego, że Kraśnickie miałam tylko kilka przystanków, a tu do szpitala 40 km...
 
Madzieńka, Fogia - no właśn ie o Motycz mi chodziło!!!!!! Tam jeździła moja koleżanka ze swoją półroczną córeczką!

Aluśka - co z tym zębem było. Jak potrzebujesz dobrego stomatologa, to ja mam mistrza świata! Wprawdzie przyjmuje głównie prywatnie, ale czyni cuda;)

No pechowe jakieś te wakacje. Hubert strasznie się poobijał, w końcu to wysokość pierwszego piętra - jakieś 2,5 - 3m. Jest cały posiniaczony, bałam się o kręgosłup bo poleciał na plecy, ale jest ok.
 
reklama
Hej Madzienka - gratuluję przede wszystkim maluszka w brzuszku:) no i witam:)

Fogia - ja zaczęłam jeździć ze swoim Kajem do Nałęczowa jak miał właśnie 2 lata. Ja nie wiem czy tam jest woda chlorowana czy ozonowana, ale nie miał problemów, nie miał alergii, skóra mu się nie wysuszała, wsio było ok:) Myślę, że śmiało możesz iść z Filipkiem:)

Moje koleżanki wrześniówki zaczęły się rozdwajać, trzymajcie kciuki za mnie bo na moim suwaczku 23 dni... Torby w prawdzie spakowane, ale hmmmm..... jakoś się zaczęłam bać. Może dlatego, że Kraśnickie miałam tylko kilka przystanków, a tu do szpitala 40 km...

Trzymam kciuki!!!23 dni to już już...ja mam ponad 100 i malutkiego stresa:szok:
 
Do góry