reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

mamuśki, polecam super pomysł na katar: pokrojcie cebulę i połóżcie ją na talerzyku przy łóżeczku dziecka jak będzie spało. zobaczycie, że następnego dni katar zniknie :)
 
reklama
ponawiam tez zapytanie o dobrego fryzjera, ktory naprawde zna sie na rzeczy i potrafi doradzic

Ja od lat jestem "wierna" pani Kasi z Laurenta w Leclercu, na Zana. Przerabiałam z nią fryzy przeróżne na włosach krótkich i długich i kolory od ciemnych, rudych, po blondy, balejaże itd. A ja lubię odważne zmiany i zawsze po jej "robocie" wyglądałam dobrze. Jak coś wymyśliłam, to mówiła, czy wyjdzie dobrze, czy nie. Odradzała, lub proponowała inną wersję.
Mi odpowiada. Ale jaby coś, to nie miej żalu do mnie :-D:-D
 
a gdzie jest Siewna i ile potrzebuja mamusiek zeby grupę stworzyć ?
:-)
BASIU, to boczna od ul. Glinianej. A widzisz, nie zapytałam, ile mam tworzy grupę... a po rozmowie z nimi pomyślałam o tym samym... ale zadzwonię na tygodniu i dopytam i o koszty też. Może na regionalnym forum na BB będą chętne mamy i uda sie zebrać grupę.
wstawię linka, bo mają stronę
AktywnaMama - O nas
 
to zadzwonię. Mam ochotę na ćwiczenia tego typu, na zwykłe to nie mam narazie szans, mój maż nie zostanie sam z Mileną, to ponad jego siły :-D:-D i ochoty :-D:-D O koszt też wypytam, bo jak mi powiedzieli, że odwołali, to z rozżalenia ogłupiałam, mowę mi odebrało i zapomniałam wypytać...:-D
 
I się dowiedziałam. Do tego by zorganizować grupę potrzeba minimum 3 mam z dziecmi. Zajęcia są pn i czw. 17-18. Koszty: 80,00 za 8 zajeć. Gdy się nie przyjdzie, to zajęcia nie przepadają.
To kto ma ochotę na aerobik z maluszkiem? Bo ja bym się pisała.
 
reklama
Ptasiorek i jak dowiadywałaś się ile by to kasy kosztowało bo ja też byłabym chętna w czym takim uczestniczyć :tak::tak::tak:

ja ja ja :tak::tak::tak:

to co po wekendzie majowym zaczynamy ?

:-)

Jest nas już 3, czyli wymagane minimum mamy zebrane. Zadzwonię do nich żeby potwierdzić, i że chcemy rozpocząć zajecia po długim weekendzie. Super! :-):-) i wreszcie się poznamy osobiście :-):-)
 
Do góry